Labākā atbilde

  1.  2 0

  predator1989 7 (23261)4729 3 g  

  Tu turi kāju uz bremžu pedāļa....
  Tapēc arī tev ir šī doma galvā...
  Neturi, tad ies ātrāk un labāk dzīvē.  

  Ujjjjj zin, runājot par to neiespējamību   man tā liekas,ka ir gan viena lieta dzīvē.
  Uzvilkt bikses pār galvu būs ļooooti sareģīti katrā gadijumā.    

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13786)51036 3 g  

  Jā.
  Bet pastāv ierobežojumi. Mēs varam apiet apkārt upei vai pārpeldēt (ja nav tilta), bet nevaram pārlidot, teleportēties, pašķirt tekošos ūdeņus, likt upei sasalt, izžūt u.c. Ceru saprati.
  Ir lietas , ko vnk NEVAR.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc Mēs visu sarežģījam, vai pretēji - uztveram vieglprātīgi?
  jo nav ko dariit
 • Sarežģīti, bet ne neiespējami.
  Viennoziimiigi di***st :DD
 • cik tur tā īstenība,ka laikam angleni sākšot mācīt no pirmās klases?
  Nez, man vācu valodu sāka mācīt no 2 klases un ko tas deva? 11 vidusskolas gados iemācijos pateikt kā mani sauc un skaitīt līdz simts (ko jau esmu aizmirsis). Nav jau svarīgi cik gados vai kurā klasē sāc mācīties, bet gan tas kā tu tiec mācīts.
  Turpretī krievu un angļu valodas pamatus ap to laiku jau biju apguvis tīri pašmācības ceļā skatoties TV.
  Latvijā diezgan nopietni būtu jāpievērš uzmanība nevis vielai vai tam kad un kur tas tiek pasniegts, bet gan tam, kas to vielu pasniedz. 90% panākumu slēpjas skolotājā nevis vielā.
  Labs skolotājs iemācīs angļu valodu arī 40 gadniekam izmantojot vecus, PSRS laikā ievestus playboy žurnālus, bet slikts skolotājs neko nespēs iemācīt pat pirmklasniekam izmantojot vis modernāko mācību vielu.
 • Vai viss neiespējamais ir iespējams?
  Es domaju ka ne viss,bet savi 95%viss ir iespejams. Piemers ja es gribetu aprecet nu pienemsim Robiju Villjamu es domaju ka tas nebutu iespejams,bet j es gribetu klut par dziedataju,modeli dizaineri,vaj kadu citu ,utt ir iespejams,taka ir lietas kas ir iespejamas un citas nav dari ko gribi ,bet nav.:)))
 • Vai viss neiespējamais ir iespējams...?
  Ja pacenšas, protams,
 • īstenībā pašas skaistākās lietas dzīvē nav nemaz lietas!!! piekrīti?Kas tavā izpratnē ir pats skaistākais?
  Arī saullēkts ir materiāls, nemateriāla ir mūsu attieksme, sajūtas, pārdzīvojumi...

  Mīlestība - tai piemīt visa gamma - attiecības ar ģimeni, draugiem, radiem, paziņām un citiem

  Līdzcietība, nesautība, uzupurēšanās, uzdrīkstēšanās, ziedošanās, zinātkāre, māka priecāties par sevi un citiem, just līdzi bēdās,

  priecāties ka vienkārši esi

  esi līdzās sev tuvam cilvēkam..
 • Milestiba - tas sapigi, Milestiba' - tas ir sarežģīti, Ar viņu tu esi ubags, tu esi cars... viss ir iespējams. Milestiba - Milestiba - tas daudz, un maz.?
  "Šodien mums nav laika pat paskatīties vienam uz otru, nav laika runāties, priecāties vienam par otru... Tā mēs aizvien mazāk un mazāk satiekamies viens ar otru. Pasaule iet postā mīļuma un laipnības trūkuma dēļ. Cilvēki mokās mīlestības slāpēs, bet mīlestībai neatliek laika, jo visi ļoti steidzas."     (Māte Terēze)

  Taču mīlestība vienmēr ir kaut kas nebijis. Nav svarīgi, vai mēs mīlam vienu, divas vai desmit reizes mūžā - vienmēr mēs sastopamies ar kaut ko jaunu. Mīlestība var mūs iesviest ellē vai pacelt debesīs, vai kur citur...

  Reizēm pat neaptveram, ka laimei vajag tik maz...vien labu vārdu, mīļu lūpu pieskārienu, apskāvienu...
 • Kas tāds laikam tikai LV iespējams......
  Oi... kādu izrādās, tas aŗī satrauc :D PSC! Kamēr strādāja tur klusēja - mīkstais!!!
  A es jums saku - Paskatieties kādi tajos veikalos ir iepirkuma grozi!!! Paši nēesat pamanījuši, ko? Un sanitārā inspekcijs - kur mļja skatās?
  Toč zb jau!!! Gadiem tie netiek tīrīti un  Pārtikas un veterināris dienests arī ir bezspēcīgi, neredzīga utt.. Nah, tāda organizācija vispār ir vajadzīga? Ja trīs sūdzības gadā saņem un tad ne s**** nedara!   Atlaist visus no darba un, lai iet maximā strāda - groziņus šrubī!!
 • Vai pēc šķiršanās izmetat visas tā cilvēka dāvanas un lietas ārā, lai nekas par viņu neatgādinātu vai paturat piemiņai?
  Nemetu ārā,jo lietas jau nav vainīgas un ne jau šķiršanās brīdī tās tika dāvinātas,taja brīdī,kad tika uzdāvinātas noteikti jau nozīmēja kaut ko jauku un labu.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system