Atbildes

  1.  0 0

  siira 6 (5694)128 9 g  

  uj...nezināšu teikt...bet vari ieiet iekš dr.lv tur tev noteikti atbildēs.

Līdzīgie jautājumi

 • Cik maksā Jūsu datora pilnā komplektācija...
  ? mani tas neskar cik tas maksaa :D
 • Kaķiem arī ir orientācija?
  jā - biseksuālā... vismaz manas mammas kaķis toč ir biseksuāls....
 • Kā jūs saprotat vārdu nācija ?
  Valsts , tauta , kurai ir kopīga valoda, tradīcijas, visādā citādā veidā liela kopības sajūta. Piederība. Parasti dzirdot vārdu nācija, tas asociējas ar lielvalstīm, kā Amerika, Krievija un tūdaļ pēc viņām, mana Dzimtene ar savu raibo koloniju:)).
 • Kas ir -dupsācija...?
  Nežēlīga dupsēšana ar bargu piegaršu
 • Situācija.
  Es tā nekad, protams, nedarītu, jo tas ir pret manu morāli un ētikas likumiem - iečurātu Ļoham mutē. :)
 • Situācija...
  Nevajag eksistēt, vajag darboties.. sāk ar jauna darba atrašanu.. ar plusiem, bet lielāku algu... un tad jau sakt domāt par dzīvošanu kaut kur citur.. Galvenais ir gribēt... un darīt.. ar čīkstēšanu nebūs līdzēts..
 • Kas tas ir INDIKĀCIJA?
  Droši vien bieži esi dzirdējusi vārdu ,,indikators". Tas ir kaut kas tāds - ierice, viela , kas norāda uz kaut kādu līmeni, procesu, robežu/slieksni, parametriem utt. (sorry, negribas izplūst -domāju, skaidrs tāpat) mums saprotamā veidā (skala/bultiņa, cipari,citi simboli,  krāsa, skaņas signāls..).
  Tavā gadījumā, domāju , iet runa par vitamīnu līmeņa/veida/esamības/neesamības uzrādīšanu mums caur kaut kādiem maņu orgāniem uztveramā (parasti redze, dzirde) veidā. Te , iespējams, neiet runa par kaut kādu mēraparatūru, analītiskiem rādītājiem, piem., laboratorijā , bet par attiecīgās vides (cilvēka, dzīvnieka organisms, augs) vizuāli saredzamām izmaiņām ādas krāsā, izsitumi, vai arī, piemēram , izmaiņas pašsajūtā, uzvedībā, kaut kādos fizioloģiksos procesos. Tās arī ir indikācijas! Neesmu ne farmaceits, ne mediķis, bet te varētu pieminēt arī tādu gudru :) vārdu kā simptomi. Nu tā, apmēram.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system