Atbildes

  1.  2 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 9 g  

  Man arii aaatri..iipashi aatri saanaca,kad noleeemu uz taam riicinellu izmeeegjianaat.....Varbuut labaak izmanto laaazeru...lai neaug vairs? Varbuut Tu vinjas nepareizi izrauj..nezinu,es taaa,ka tas mats 2 reiz garaaks izraujas nekaa bij..un tad ataug kaaadu nedeeelju...

  1.  1 0

  mazaa7 4 (1362)14 9 g  

  taadi hormoni !!! :))

  1.  0 0

  nahNiku (29) 6 (9179)249 9 g  

  a kā tad tu gribēji?

  1.  0 0

  kaagribi (57) 6 (15340)237 9 g  

  vīrišķie Hormoni!! , varbūt pubertātes beigas:) ; mazākiespējama - hipertrihoze.....

  1.  0 0

  zakjelis 4 (1915)38 9 g  

  vēl noteikti ir vērts ņemt vērā mēness fāzes. vismaz, likvidējot matiņus uz kājām, mēģino to nedarīt jaunā mēnesī, bet gan vecā. tās nav tikai iedomas, mēness fāzes tiešām ietekmē  dažnedažādus augšanas procesus!

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2525 9 g  

  Nu man jau arī pietiekami ātri.... Es jau esmu pieradusi, ka pie kosmetologa, lai veiktu procedūru uzacīm ir jāatvelta reizi 1,5 nedēļās.

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3333 9 g  

  hmmm... varbīt tu esi nokāpusi no Kaukāza kalniem...? :))))

Līdzīgie jautājumi

 • Jums patīk, ja pretējā dzimuma pārstāvis...
  lai cieš klusu, jo ta es viņam katrā piemērotā un varbūt ne tik piemērotā brīdī bāzīšu sejā: "nu ja jau tev manī nepatīk tik daudzas lietas, kāpēc tu vēl esi šeit" vai kko tamlīdzīgu.. pie tam ja jau sākumā ir tā, ka jāskaita tās lietas kas nepatīk, tad par ko mēs te vispār runājam...
 • Kāds ir jūsu pretējā dzimuma ideāls?
  Slaida, dabiski blonda nēģeriete taisniem matiem, zilām acīm.
 • Ko jūs esat iemācījušies no pretējā dzimuma/ko būtu vērts mācīties?
  To,ka mēs no tiesas esam savādāk domājoši un ļoti daudz ko uztveram savādāk:)Tātad-vajag ieklausīties un mēģināt izprast otru-attiecībās nevar būt virspusējs-ne sieviete ne vīrietis:)
 • Kas mūs dzen pie pretējā dzimuma.?
  kimijas iedarbiba uz organismu
 • Pēc kā vērtējiet pretējā dzimuma pārstāvi?
  Pirmās 6 sek. izsver visu, reti gdās, ka notiek lēmumu pārvērtēšana un krasa. Šajās sekundēs notiek tāds kā mistisks saslēgums. Tu it kā sajūti šī cilvēka lauku. Vai nu vīņš Tev ir pieņemams , vai galīgi garām. Ja tomēr pieņemams, tad nostrādā vizuālais, cilvēka acs kā komjūters sekundaļās pieņem tēlu, to izškir līdz niansēm, tad acis, tajās ir tik daudz informācijas. Skatiens, kas pauž arī otra attieksmi... Ja šie komponenti rada intresi joprojām, tad sākas nianšu izvērtēšana. Tad sākam apjūsmot detaļas. Manā gadījumā tās ir rokas. Vīrieša rokām jābūt stiprā, delnām lielām, bet pirkstiem jūtīgiem. Lūpu forma. Ja tās nav atbrīvotas un sulīgas, nemaz nedomāju par šo vīrieti kā iekārojamu. Mutes forma ļoti daudz ko stāsta par intimitāti.:)) Gurni un kājas nāk pēc tam. Tikai tuvības mirkļos pilnībā var novērtēt, cik elastīgas un līganas ir partnera kustības, to var arī novērtēt dejā. Augstilba iekšpuse, gara ar skaisti veidotu muskuli, detaļa vīrieša ķermenī, kas mani uzbudina:)))))
 • Kāds/a tu būtu un kā izskatītos, ja būtu pretējā dzimuma pārstāvis?:D
  Es būtu totālākā mauka =DDD
 • Par dzimuma vienlīdzību?
  Tāpēc ka viņas necer no Tevis sagaidīt šādu pārmērīgu uzupurēšanos...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system