Atbildes

  1.  2 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 10 g  

  Man arii aaatri..iipashi aatri saanaca,kad noleeemu uz taam riicinellu izmeeegjianaat.....Varbuut labaak izmanto laaazeru...lai neaug vairs? Varbuut Tu vinjas nepareizi izrauj..nezinu,es taaa,ka tas mats 2 reiz garaaks izraujas nekaa bij..un tad ataug kaaadu nedeeelju...

  1.  1 0

  mazaa7 4 (1362)14 10 g  

  taadi hormoni !!! :))

  1.  0 0

  nahNiku (30) 6 (9179)249 10 g  

  a kā tad tu gribēji?

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

  vīrišķie Hormoni!! , varbūt pubertātes beigas:) ; mazākiespējama - hipertrihoze.....

  1.  0 0

  zakjelis 4 (1915)38 10 g  

  vēl noteikti ir vērts ņemt vērā mēness fāzes. vismaz, likvidējot matiņus uz kājām, mēģino to nedarīt jaunā mēnesī, bet gan vecā. tās nav tikai iedomas, mēness fāzes tiešām ietekmē  dažnedažādus augšanas procesus!

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 10 g  

  Nu man jau arī pietiekami ātri.... Es jau esmu pieradusi, ka pie kosmetologa, lai veiktu procedūru uzacīm ir jāatvelta reizi 1,5 nedēļās.

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 10 g  

  hmmm... varbīt tu esi nokāpusi no Kaukāza kalniem...? :))))

Līdzīgie jautājumi

 • Jums patīk, ja pretējā dzimuma pārstāvis...
  lai cieš klusu, jo ta es viņam katrā piemērotā un varbūt ne tik piemērotā brīdī bāzīšu sejā: "nu ja jau tev manī nepatīk tik daudzas lietas, kāpēc tu vēl esi šeit" vai kko tamlīdzīgu.. pie tam ja jau sākumā ir tā, ka jāskaita tās lietas kas nepatīk, tad par ko mēs te vispār runājam...
 • puiši-par ko jūs runājat sava dzimuma lokā,draugu lokā?
  kapēc meitenes tā interesējas par ko mēs runājam? tēmas ir ļoti dažādas
 • Pēc kā vērtējiet pretējā dzimuma pārstāvi?
  Pirmās 6 sek. izsver visu, reti gdās, ka notiek lēmumu pārvērtēšana un krasa. Šajās sekundēs notiek tāds kā mistisks saslēgums. Tu it kā sajūti šī cilvēka lauku. Vai nu vīņš Tev ir pieņemams , vai galīgi garām. Ja tomēr pieņemams, tad nostrādā vizuālais, cilvēka acs kā komjūters sekundaļās pieņem tēlu, to izškir līdz niansēm, tad acis, tajās ir tik daudz informācijas. Skatiens, kas pauž arī otra attieksmi... Ja šie komponenti rada intresi joprojām, tad sākas nianšu izvērtēšana. Tad sākam apjūsmot detaļas. Manā gadījumā tās ir rokas. Vīrieša rokām jābūt stiprā, delnām lielām, bet pirkstiem jūtīgiem. Lūpu forma. Ja tās nav atbrīvotas un sulīgas, nemaz nedomāju par šo vīrieti kā iekārojamu. Mutes forma ļoti daudz ko stāsta par intimitāti.:)) Gurni un kājas nāk pēc tam. Tikai tuvības mirkļos pilnībā var novērtēt, cik elastīgas un līganas ir partnera kustības, to var arī novērtēt dejā. Augstilba iekšpuse, gara ar skaisti veidotu muskuli, detaļa vīrieša ķermenī, kas mani uzbudina:)))))
 • KO darītu, ja pie Jums atnāktu 2 pretējā dzimuma pārstāvji vienlaicīgi?
  grūti iedomātis tādu situāciju.. kur gan viņi pie manis ierastos- mājās, darbā???
  un ja kāds pienāk teiksim kkādā bārā vai disenē- otrs tad vairs nenāktu, redzot, ka es jau ar vienu runāju (ja izskatos ieinteresēta), bet ja man tas viens nepatīk, tad tas arī no malas redzams, ka viņš man tur nav vajaddzīgs un īsts vīrietis tad pienāktu un mani izglābtu.. tikai tad būtu jācer, ka tas otrs ir labāks nekā pirmais... ar abiem diviem vienlaikus gan nekontaktētu. uzreiz izvēlētos to, kas man labāk patīk un tam tad pievērstu vairāk uzmanības- nepatīk man dot citiem veltas cerības uz to, ka varētu būt kas vairāk, ja es zinu, ka NEVAR!
 • Par dzimuma vienlīdzību?
  Tāpēc ka viņas necer no Tevis sagaidīt šādu pārmērīgu uzupurēšanos...
 • Kāds/a tu būtu un kā izskatītos, ja būtu pretējā dzimuma pārstāvis?:D
  Es būtu totālākā mauka =DDD


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system