Atbildes

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 11 g  

  nespeeleee:) Bet patiiik...ai,kaa patiiik...

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)38 11 g  

  tāpēc, ka mums vajag visu kontrolēt! mums vajag zināt kas, kad un kāpēc un mums patīk, ka vīrieši dara visu pēc mūsu prāta!

  1.  0 0

  MrNyan 4 (1564)14 11 g  

  lol ja vaji nervi tad nav ko meklet pie sievietem
  ar sieviete jabut maigam ......kur nu vel agresivam .....
    ;d

  1.  0 0

  rigusik 2 (458)12 11 g  

  Mana gadijumaa ta  varetu butt...bet man tas bija tikai vienu reizii loti forsaa sajutaa ..

  1.  0 0

  enducis (36) 4 (1211)26 11 g  

  Patiesību sakot man nepatīk spēlēties ar citu jūtām, bet ir gadījies netīšām dažus ļoti sāpināt. Tā sanāca, neko darīt. Tur klāt arī vīrieši spēlējas ar sieviešu jūtām, bet bieži ir pierādījies pēc pašas redzētā, ka vīrieši ir daudz jūtīgāki, emocionālāki par sievietēm, tik to ikdienā neizrāda, bet kad izrāda, tad ir ko redzēt.

  1.  0 0

  jammpy 1 (107) 11 g  

  ne jau tikai sievietes speelee uz juutaam.... ja ljaujies tad netikai liidz agresijai sevi vari novest....... taa nav neviena vaina, ja kads mums speelee uz juutaam, ja nu vieniigi muusu pashu, jo mees to ieljaujam

  1.  0 0

  4К9а13р12и8н5а (30) 5 (3640)125 11 g  

  Apnicis viens un tas pats jau jums te.. ar ko viriesi ir labaki sada zina?! eh..

  1.  0 0

  Lexus24 (36) 6 (6124)1413 11 g  

  tas ir pascienas un pasiedvesmas kaifs. Apliecinat sevi par valdosho.:)

  1.  0 0

  burviite 3 (840)24 11 g  

  es tev atbildēšu spriežot pēc sevis, es spēlēju ar vīrieša jūtām tad, ja gribu saprast, ko šim vīrietim nozīmēju, ja man šķiet, ka vīrietis kļuvis vienaldzīgs, ja vēlos saņemt uzmanību un mīļumu, bet ne agresiju.

Līdzīgie jautājumi

 • Pie kā var novest sievietes atriebība? Vai tā ir ļaunākais, kas var notikt?
  Es te laikam neizplūdīšu.Esmu maita un viss,un noslēpums tas nav.Un ne viens vien ir teicis,ka ar mani ir bīstami sapīties-cietēju daudz,ja kas ne tā notiek. Protams ir kāds,kurš no maniem darbiem pašlaik izkļūs sveikā cauri.Cilvēkam tāpat nākotnes nav-ko tur lieki aiztikt! Savu sāpīti pārcietīšu un dzīve ies uz augšu! :) Bet visā visumā-kas kāpj man uz varžacīm vai nodara pāri,tas dabū atpakaļ ar uzrāvienu! :)Nevar ļaut sevi apbižot un gaidīt,kad tikai dzīve atspēlēsies pāridarītājam! :)
  p.s.tas noteikti ir VIENS NO ļaunākajiem,kas var notikt! :)
 • jaut sievietem...........
  izņemot jau nosauktajiem, pagaidām vairs arī nav nevienas citas efektīvas izsargāšanās metodes.. lai arī cik skumji tas nebūtu, bet, manuprāt, pietiek ar to pašu!
 • jaut. sievietem
  tievām - 1
  slaidām - 2
  apaļīgām - 3
  utt.....
 • jaut.sievietem:
  Pirmos 2 mēnešus sajūtas bija vnk neaizmirstamas.. notupēju tualetē dēļ toksikozes. Vēmu pēc katras ēdienreizes. Izklausās, ka man bulīmija vai anorteksija, nevis stāvoklis. :):D Bet tā bija. Uz augstskolu gāju nelaimīga, jo visu laiku bija slikts garīgais, lekcijās vienkārši sēdēju.. pratiski neko nedzirdēju. :)

  Pēcāk jau bija viegli... atlika tikai termiņu nostaigāt un sagaidīt to brīnumu. :) Jutos labi, pat lieliski.. troļukā arī vairs nevajadzēja stāvēt kājās.. visi džeki bez maz reizē laida apsēsties un konduktore pat pedāvāja 1reiz 2 biļetes nopirkt. :):D

  Pēdējos 3 mēnešus jau sāku vilkt krustiņus kalendārā, nevarēju sagaidīt. Skaitīju dienas. Lai gan bēbis vēl bija puncī zināju, kad viņš piedzims.. pat daktere tik precīzi nevarēja noteikt datumu.. sanāca ka viņam bij jādzimst mēnesi vēlāk, bet piedzima, tad kad es teicu. :)

  Par domām.. bija tā kā bja.. arī pašā sākumā bija visštruntīgāk.. manējais skaitās tā sauktais "mīlestības bērns", tāpēc nācās kārtīgi apdomāt vai viņu paturēt vai nē, bet zinot sevi.. savādākam rezultātam nevajadzēja sanākt, vienalga vai varētu galus savilkt kopā vai nea. Pat vīram nejautāju grib viņš vai nea.. teicu, ka es gribu un po, ko gribi tu. :) gribēsi - audzināsi, negribēsi - laimīgu taciņu. :)
 • jaut.meitenem/sievietem.
  melna tuša vai melnais apavu krēms ļoti labi noder, labs ir arī melnais marķieris...
 • jaut. viriesie/sievietem...???
  Pfff....
  Piečuks, lai aizeju un paēdu uz "Lido"
  (nopietni)
  *******************************
  Vnk nepatīk =-/
 • jaut sievietem: vai jusu virietis pipe?
 • jaut.viriesiem. ko jus domajat par tam meitenem vai sievietem kuras nevar pateikt paldies lai nepieliktu klat rupjibas.
  Iedomīgas un nesievišķīgas būtnes.
 • Jaut,vīriešiem-Sievietes loma dzīvē,tavā dzīvē?
  Cilvēks, kurš papildina mani un kopā esam viens vesels.  
 • Kāpēc nav tādas jautājumu kategorijas kā "Sievietes" vai "Viirieshi"
  Tādām kategorijām nav jēgas, jo tie jautājumi būs jau esošo kategoriju jautājumi, piemēram kategorijā - Iepazīšanās, Mīlestība, Attiecības.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system