Atbildes

  1.  1 0

  neliete 6 (9684)2414 11 g  

  bija.. paargaaja :)

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 11 g  

  Ceru,ka nav:) Pietiek ar atkariiiibaaam no shokolaaaades un sushi:)

  1.  0 0

  leonella (46) 4 (2006)25 11 g  

  Uz robežas:)

  1.  0 0

  saldumins15 (27) 4 (1984)1714 11 g  

  nē.....

  1.  0 0

  cruu 1 (222)3 11 g  

  Domaaju, kad veel nee... :D

  1.  0 0

  Lexus24 (37) 6 (6124)1413 11 g  

  Nee man tam nav laika.

  1.  0 0

  nellija 4 (1246)26 11 g  

  vienozimigi nee....

  1.  0 0

  laima1000 (28) 6 (15165)3316 11 g  

  gruuti teikt :D

  1.  0 0

  fallen_angel (29) 4 (1130)27 11 g  

  ir tev atkariba vai nav tu nevari pateikt to abaak redz cilveeki as ir tev apkart....

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 11 g  

  nea.dators atkarīgs no manis nevis es no viņa;D

  1.  0 0

  deathly 4 (1735)28 11 g  

  Nēee...tikai internetatkarība...

Līdzīgie jautājumi

 • Vai TV arī iestājusies krīze?
  Krīze iestājusies jau sen atpakaļ, ka Viesturs Dūle sāka Mēmo šovu

  Pasaulē tā krīze tobrīd bija jau sen, bet Latvijas TV tā tikai sākās

  Kā var vērtēt pārraidi kur Sipenieces vadībā 5 pieaugušie cenšas uzminēt kurš no 3 cilvēkiem ir īstais?

  Tad jau labāk 5klasnieki, Vai gribi būt miljonārs, Prāta banka, Uzmini nu utml.

  Comedy Club ir neslikts, bet filmu jomā ir, vai nu tupas ziepju operas, vai nu krimiķi, vai Medihopters un Dr.Hauss

  Ziņas vienmēr būs jaunas..

  Arī idejas..
 • Āā! Ir iestājusies piektdiena 13.! =D (iekšā -->)
  Internetā lasīju, ka...
  Šīsdienas datuma kombinācija - 13.datums piektdienā - tiek uzskatīta par neveiksmīgu un to mēdz dēvēt par "melno piektdienu", lai gan numerologi un paranormālo parādību pētnieki domā, ka šī dienas un datuma sakritība nevarētu izsaukt īpašas nelaimes.

  Bailes no cipara "13", kas zinātniski tiek sauktas par tridekafobiju, nereti tomēr iespaido mūsu sadzīvi. Gadās, ka lidmašīnās neatrodam 13.vietu, viesnīcās - 13.istabu, slimnīcās - 13.palātu, augstceltnēs - 13.stāvu. Citkārt mājas numuram 11 seko 15 vai 11a, kā tas novērojams ar Kultūras ministrijas ēku Valdemāra ielā.

  Tiek uzskatīts, ka "melnā piektdiena" patiesi varētu pārvērsties par neveiksmju pilnu dienu tad, ja cilvēki īpaši pie tā piedomās un, pastiprināti pievēršot uzmanību 13.datumam, it kā piesauks nelaimi. Savukārt, ja cilvēks tic, ka piektdiena, 13.datums, var būt lieliska diena, tā droši vien arī būs.


  Bet pašai ļoti ieinteresē melnā 5diena, it sevišķi tad, ja apkārt tik daudzi baiļojās. :D
  Kādreiz, kad biju mazāka pašai bija bail. Negribēju braukt ar autobusu mājās, jo likās, ka apgāzīsies. :D Pagalmā redzēju melnu vārnu, tad vispār likās, ka būs nelaime.. :D

  Bet līdz šim [pfu,pfu,pfu] nekas nav melnajā 5dienā atgadījies, iespējams, ka tāpēc tam nepievēršu tik lielu uzmanību! :)
 • Tas būtu normāli, ja iestājusies robeža iepazīšanās ziņā?(iekšā)
  Nu te jāteic, kad labāk ir zelta vidus ceļš. Jā, par to miljonu ar jebkurš laikam uzdevis ir šo jautājumu, un arī tas, kad,katram cilvēkam jau ir kā telpāp savi griesti. Nu nevarēs viens būt feminists, otrs mafijas boss, bet arī augstie kadri - vnk redzi - cilvēks paliek trauku mazgātājs tiku uz stundu - nu nav tas viņa un viss. Tādiem ar nav mierīgas dzīves, rutīnas. Pilnīgi kā sava programma. To redzot tāpēc ar sāc meklēt likumsakarības - cits reliģijās, cits zinātnē, cits okultismā, ezotērikā, kā tagad pasen modē - iepriekš ieprogrammēšanas teorijā (skat, ir KĀDS kurš katru ieprogrammejis kā matricā) un citi un katram savs skatījums.

  Nākamais par loteriju - nu laimētu to miljonu, un cik ilgi noturētu derīgu? Bija sen pat te vienam lietotājam tas stāsts par zviedru strādnieku - šis laimēja ar 2 štukas - un kas notika tālāk? Beigās tā notrallināja, kad palika par...bomzi - radi labi ka pieņēma, izvilka i to ar grūtībām. Atkal - savi griesti.

  Uzskatu (pēc paša ''veiksmīgās'') iepazīšanās pieredzes. Tu jau nemaz dziļi to negribi. Negribi saistīties. Jā, sam process liekās foršs - pirmais randiņš un tā, a saproti, ka būs ikdiena ar sevi un tāds kāds esi (ar aliņu sestdienas vakaros).
  Jo sapratu arī, un ko jau sen. Pat tīri savā kolektīvā, runāt i negribi - darīt dari, izmet pāris vārdus, un pats kopā būšanas brīdis ir foršs, bez runāšanas, bezmaz telepātiski (tad saproti - jomajo, ja justos TIK vientuļš, tad gan tik vārītos, vārītos, ar nu jau saviem d-biedriem, bet redz atkal nē) un to tā cilvēki izprot grūti - kā esi kolektīvā, bet nealksti to, bet priecājies iekšēji. Un tāpat ir ar to otro pusi.
  Gribās TĀ PA BIŠĶIŅAM , bet praktiski jau tā ir grūti, un pie tam - stiept gumiju ne katram otram gribās (skan nedaudz divdomīgi).Būt romantiskam - aŗī nez kāpēc daudziem bail. Nav moderni. Moš tāpēc, kā agrāk domāju meičas staigā biksēs, jo tas tak seksīgi, a ne romantiski - svārkos, svārciņos (izņemot ziemu, aukstumu, protams)  Vai nu vai. Ja nē - vot i nevelk uz nopietno.Bērnu plānošana, maksājumu sadale, ikdiena... Un arī mau*oties negribi - jo tas atkal pārāk nenopietni,pat zemiski Tāpēc ar tā ir.

  Bet tikai mans skatījums.
 • Kā Jūs attiecaties pret attiecībām kurām iestājusies tā saucamā krīze, tad Jūsuprāt bēgt no tās ( šķirties) vai tomēr ir
  Atkarīgs no situācijas, kā arī kas ir šīs krīzes galvenie cēloņi. Ir attiecības, kurās šādā brīdī labāk izbeigt, ir attiecības, kuras šādā brīdī īpaši jāpiekopj. Arī no cilvēkiem atkarīgs un no savstarpējo jūtu stipruma....
 • Latvijā ir iestājusies ekonomiskā krīze. Ja tā netiks novērsta, iedzīvotāji turpinās braukt uz ārzemēm. Nu ko, tādā gadījumā pēdējais, kurš aizbrauks, lai izslēdz gaismu! :D
  Cerams, ka tavam sauktajam sākumam būs gals.. Es nevēlos ticēt, ka mums valstī ir tik daudz muļķu, kas nesaprot, ko dara.. Bet izskatās, ka ir - neizglītoti primāti, kuri tālāk par savu degungalu neredz..    [Es par to "cilvēku" daļu, kuri visu nopostīja un izvilka mums no makiem mūsu nodokļu naudiņu]
 • Kā tikt vaļā no datoratkarības?
  Pirmkārt, Tev ir jāpaziņo visiem mājiniekiem, ka vēlies tikt vaļā no šīs atkarības un viņiem Tev ir jāpalīdz. Otrkārt, sastādi darbiņu sarakstu, kurus tu gribētu paveikt un dari tos cik cītīgi vien spēj nedomājot par datoru. Treškārt, mēģini vairāk laika pavadīt sarunās ar citiem cilvēkiem- ģimenes locekļiem, draugiem.. Centies biežāk iziet ārā.
 • Kā lai nekrīt datoratkarībā?
  sadauzi datoru....cita ceļa nav tici man
 • Kurš ir tas mirklis kad sākas datoratkarība? Kā to atpazīt?
  sac bastot skolu neta del,sac atprasities atrak no darba un izliecies ka esi slims neta del....melo vecakiem,melo draugiem,atsaki tusesanas,neta atkariba!
 • Tātad esmu sapratis, ka man ir neliela datoratkarība un vēl citi mēsli. Esmu nolēmis iet trennēties (Iet uz stieņiem un kikboksu u.t.t.) Tātad pie lietas, es vienkārši vēlējos uzzināt, vai ir kāds no grīziņkalna, vai Rīgas (centrs) kas grib
  Kur ir palicis mūsdienu cilvēkiem raksturs?  
 • vai jums ir gadījusies sajūta,ka jāiet gulēt,bet tas ir rīts?(pask.iekšā)
  Šad tad lekcijās lietderīgāk ir pagulēt, ne klausīties ko stāsta.

  Parasti tad mani aizvieto digitālais diktafons.

  Šamajam vajag tikai pilnus aķus  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system