Atbildes

  1.  1 0

  Izredzetais (25) 6 (11186)2310 3 mēn  

  Es kaut kad lasīju rakstu spokos.lv Kāds amerikanis esot aprecējis kadu Japaniešu meiteni. Līdz kāzam viss bijis skaisti, bet izrādas ka Tu ne tikai apreci To meiteni, bet iegūsti viņu ģimeni ar pie reizes un tad atbrauca ciemos pie viņa visa viņas ģimene un negribēja īsti doties projām kamēr neredzēs ka viss ir kā viņi vēlas. Viss esot bijis neciešami. Jāēd rīsi ar salmiņiem no kā viduvējs amerikanis visu dienu ēdot nevar paēst un par privātumu vispār var aizmirst. Visur esot sekojis meitenes tēvs un skatījies kā jaunais znots uzvedas. Šausmas, šausmas. Labāk mīli Latvietes un aplūko Japanietes porņikos. Tur tās pavisam dullas.

  1.  1 0

  Rigas puika (26) 6 (13312)51028 3 mēn  

  Kā nacionālpatriotdemokrātists   teikšu - vajag ar ''savu'' tautību, jo mums tomēr ir savi tikumi, nostāja, apm. zinām ko no viens otra gaidīt un tā tālāk. Tie tur - tālie? Nu tālums vien ko nozīmē viņi redz, uztver visu mums, šķiet īpatnējāk. Pat tie paši jaņķi (amerikāņi).Jā kaut kas būs forši sakritīs, piem. būsiet darbaholiķi, a tālāk? Būs kur jūs vnk plēsīsieties.Panesot rutīnu, vai vnk otrādāk, nevarēsi būt tu pats - un tas var novest melnajos.

  Mūs tā jau paliek mazāk.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23113)4627 3 mēn  

  Jāuzdod jautājums pašam sev, vai ir vērts tur skrien pēc japānietes, nodarbināt prātu ar to un beigās saņemt rīsu paciņu par labu kompānijas sastādīšanu  

  Es uzskatu, ka ir jāizvēlas tas, kas sasniedzams, nevis bezjēgā kalt plānus dēļ kāda, kuru nekad ne iepazīs, ne satiks...
  Un gadi, kurus pavada bezjēgā, tie atpakaļ vairs nenāks...
  A varbūt nāk, kā jau izredzētais teica, ka atbrauc visa famīlija un tu uzmet lūpu un tev viss sāk riebties. Un tad tev tā skaistā japāniete ir jau pie vienas nu vietas kā teikt.    

  1.  0 0

  desperation 1 (33)435113 3 mēn  

  Brauc uz Japanu, vai chatroulettaa

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system