Atbildes

  1.  3 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 10 g  

  Bērni ir izauguši lieli. Mājās ar sievu sarunas nevedas. Nepas intereses(tas ir galvenais). Vairs nekas īpaši nesaista pie sievas. Intelektuāli attālinās(arī ļoti svarīgs faktors).  Bet jauna sieviete dod iespēju vīrietim atkal justies un izjust to deļ kā mēs savā laikā taisījām mazas muļķības.

  1.  1 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 10 g  

  mm, esmu to diezgan biezhi jautaajusi viirieshiem,daudzi saka,ka patiik "jauna galja", saista tas, ka vinjsh juutas vajadziiigs,ka jaunaa meitene par vinju juuusmo,ka vinjsh netiek "zaaagjeets"

  1.  1 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  Kaads ceelonis..nju labaaka erekcija ir uz jaunajaam :D

  1.  0 0

  lasma77 6 (5375)1413 10 g  

  Celonis varetu but tad,ja virietis gados jutas ka puiselis skolas gados,galvenais-nepazaudet to pozitivismu.

  1.  0 0

  rox28 (39) 4 (1170)25 10 g  

  Nu nezinu par tam jaunam!!! Jo visa sava apzinata muza man patika sievietes kas ir vecakas par mani1 Vinjas mani fascine, sajusmina, vinjas ir gudrakasun ta var ilgi turpinat!!!!!!:-))))

  1.  0 0

  croga (41) 2 (307)1 10 g  

  Cik ta ilgi var var ēst vienu gaļu,ar laiku pieriebjas:)

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

    Maina uz smukāku, sexīgāku....., bet ja jaunās meitenes pašas TO nevēlētos, nekāda maiņa nesanāktu:)

Līdzīgie jautājumi

 • Vai spēlēt "2 par maz, 3 par daudz" un tāda veida rotaļas 20 gados ir bērnišķīgi?
  mmmm nu vai ir ...........................tas nepieciešams....parasti jau draugu lokā piedzeros līdz kliņķim!!!!
 • kapēc daudzām sievietēm ap 30 gadi patīk tie 21-24gadīgie?
  varbūt domā ka tie jaunie ir uzmanīgāki pret sievieti.Vairāk pievērš uzmanību,tam lai sieviete jūtas labi.arī gultas lietās.Liek sievietei ziedēt.utt(nez man tomēr vecāki)
 • Kāpēc daudzām meitenēm, sievietēm, lēdijām ir tā iepirkšanās atkarība?(skat lejā)
  Manuprāt, ir vairāki iemesli:
  1. Sievietēm ir lielāka izvēla apģērbu veikalos, kaut vai par piemēru var ņemt H&M, kur sieviešu apģērbiem ir atvēlēti veseli 2 stāvi, bet vīriešiem tikai viens, kurš vēl apvoienots ar bērnu nodaļu!   Un tā nav tikai vienā veikalā! No tā izriet, mums ir vairāk apģērbu jāuzmēra, lai izvēlētos to īsto kleitu, kurā tad mēs izskatīsamies vislābāk un iekārojamāk!
  2. Sievietēm patīk dažādība savā skapi, lai var izvēlēties sev apģērbu piemērotu pareiziem laika apstākļiem, situācijai utt. Par piemēru var minēt, vīrietis var nopirkt melnu uzvelku un to uzvilkt 12.klases izlaidumā, ziemassvētku ballē, unversitātes izlaidumā.. ar to pašu uzlveku aiziet uz bērām un kāzām, un neviens neko pat nepmanīs ka tas ir viens un tas pats uzvelks, savukārt, ja sieviete visu laiku vilks vienu un to pašu kleitu... cilvēki sāks runāt, vismaz dāmu kompanijas noteitk aiz muguras kādu "labu" komentāru izteiks!  
  3. Sievietes netikai pucējas prekš sevis, bet gan deļ Jums dārgie vīrieši.. tāpēc beidzat igņoties, ja Jūsu draudzenes ilgi staigā pa veikaliem, jo viņas grib vienkārši lieliski izskatīties Jums blakus! (nezinu, kā ar citām meitenēm, bet šis punkts noteikti attiecas uz mani   )
 • jūsu agresivitātes cēlonis..... kāds tas ir????
  man tadu nau jo esmu mieriigs lauku zeens
 • Kas ir lielāks vardarbības avots/cēlonis - mūzika vai reliģija?
  Ak šausmas. Atgriežamies viduslaikos, kad dzīvi pārvaldīja baznīca, kas noteica, cik ēdīsi, cik dzersi un, atvainojos, cik dirs*si?
  Kādēļ tādā gadījumā nav vēl aizliegtas šausmu filmas, porno utt.?
  Baznīcai darīt nav ko, vajag taču iejaukties kaut kur, lai atgādinātu par savu dievišķo eksistenci, aizmirstot par pamatuzdevumu - palīdzēt cilvēkam rast saikni ar debesīm un mieru.
  Murgs.
 • Kāds bija sākotnējais cēlonis karam starp Gruziju un Dienvidosetiju ?
  Manā skatījumā Krievija pārāk nekaunīgi sāka dot Dienvidositijas pilsoņiem Krievijas pilsonību, ko varētu ērti izmantot, lai atņemtu Gruzijai Dienvidositijas teritoriju, tāpēc Gruzija pieņēma nopietnākus mērus, lai ieviestu kārtību savas valsts dumpīgo reģionu.
 • kaa lai nomaina savu galveno bildi?
  kas vainas bildei, puishi nekeras vai?
 • kā lai nomaina paštaisītam klipiņam formātu?
  piemēram ar Total Video Converter.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system