Atbildes

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Tā nav krāpšana. Varbūt tā ir līdzekļu novirzīša kādam noteiktam mēŗķim. Varbūt pat tiek gatavots pārsteigums Tev. Tā nav krāpšana. Vai tad Tu domā, ka vīram ir jāātdod visa nauda Tev.? Tu esi VID.?

  1.  0 0

  Regis (53) 5 (3834)125 11 g  

  Kamēr būs aitas, būs arī cirpēji.

  1.  0 0

  naara02 (56) 2 (263)2 11 g  

  Ņem taču un konkrēti uzprasi tam vīras, kas notiek!

  1.  0 0

  mussmire (35) 3 (710)36 11 g  

  Es uzskatu,ka katram vajag kādu 'brīvu ' naudu,ko var iztērēt kā gribas!

  1.  0 0

  kaagribi (59) 6 (15341)237 11 g  

    Tev nebūs otra mantu iekārot!!!! Esi pieticīgāka:)

  1.  0 0

  M0RFIJS (34) 4 (1244)24 11 g  

  krāptu vīru arī.. neatklāt savu ienākumus. Uz brīdi izlikties, ka ienākumi ir strauji palielinājušies, kad šis jautās kas un kā, tad to pašu jautā arī viņam..

  1.  0 0

  avokado (42) 2 (435)13 11 g  

  Piekaut un atnemt naudu.. un tá katru algas dienu..   (joks, nenem galvá)

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)310 11 g  

  Ģimenē krāpj naudu? Kā to var dabūt gatavu.!? Var daļu naudas atlicināt kaut kādām citām vajadzībām. Kāpēc man viss jāstāsta sievai.?

Līdzīgie jautājumi

 • Kad vīrietim ir slikti, viņš meklē sievu, kad vīrietim ir labi, sieva meklē viņu... :) Kā tad īsti ir? :)
  Sievu meklē tikai tad kad naudas nav,
  bet tu točna zini ka vecajai ir kaut kādi iekrājumi kurus var iekasēt =DDD
 • cik naudas vīram jāatnes gimenē ,lai sieva būtu apmierināta
  taa lai pietiktu reekiniem, partikai, berniem (skola, apgerbs, utt), pasiem apgeerbs un tad veel , lai var normaali atpuusties :D
  bet to vajag pelniit abiem, ne tikai nabaga viiram
 • ir kāds specs pa eiropas naudas lietām???
  Ko mokies .. neliete Tev gandrīz bezmaksas pakonsultēs .. :)) ...
 • sveiki ir jautajums nezinat kas pa lietu pieregistrejos ebay.com un pie reizes arii pay pal kapec man nerada bilanci cik ir naudas uz kartes sodien skatiijos ka nauda ir pietiekosi?ko ta nezin kadas
  Rādīs pa nullēm,jo  Pay Pal veido automātikso saikni ar Tavu kontu bankā tad, kad tu apstiprini maksāšanu par pirkumu un uz transakcijas brīdi paņem tikai kopējo pirkuma summu. Un viss. Tā kā par to nesatraucies.
  Ja nemaldos, man gan pēc reģistrācijas pay/pal vajadzēja pārskaitīt 1 eiro, ko viņi atgriež pēc pie primā reālā pirkuma. (tjipa tests, vai viss darbojas)
 • Ja ir krāpšana,tad kurš ir vainīgāks vīrs/sieva vai tas ar ko krāpj?
  ...vainīgi ir vecāki, jo viņi tādu subjektu ir izaudzinājuši.
 • sievas māte vai sieva ....
  Tieši šis stāsts tika publicēts Patiesā dzīvē.Meita varēja savu sāpi izstāstīt tikai pēc mātes nāves.Visu mūžu bija cietusi tā dēļ.Skumjš stāsts.
 • Kāda bija tava aizliegtā mīla? Skolotāja? Brāļa sieva?
  ...hehe...ir bijusi tāda neprātīga garīgā un fiziskā saderība ar kādu precētu darba biedreni ...kamēr vīrs šo gaida 1 stāvu augstāk, lai vestu mājās, mums tāda jutekliska mīlēšanās stāvu zemāk...pēc tam kā poketa spēlē paspiežu vīram roku un dodamies katrs savā tālākā vakara ikdienā ....nu varbūt no morāles principiem labi tas nebija, bet, ja jau sievai tāda attieksme, tad bija kādi iemesli ...bet vadmotīvs: ja divi no tā gūst patiesu baudu, tad daži līkloči no ierasti pareizā dzīves ceļa vabūt, ka ir pieļaujami...kaut gan pamatā esmu pret visādiem sānsoļiem, bet dzīvē visādi gadās un ja tāda iespēja tiek piedāvāta, tad tas ir guvums abām iesaistītajām pusēm...nu sarežģīti vispār.
 • kada ir virieša IDEĀLĀ sieva?(pask ieksa)
  ideaalaa sieva vienaa teikumaa...ar to pilniigi viss izteikts

  "daama sabiedriibaa,saimniece virtuvee un mauka gultaa "

  runaajot par viirieshiem ideals viirs ir tas kas straadaa un apgaadaa gjimeni,paliidz maajas darbos ko var,audzina beernus

  p.s miilestiiba abos gadiijumos ir pashsaprotama :)
 • kā jūtas tā kuras dēļ krāpj sievu?(pask.ieksa)
  Zini..
  Teikšu godīgi šajā lietā ar Mani IR tā,ka ja iepazīstos pasākumā ar puisi, tad nezinu/neinteresē/neskar/neiedomātos par to, ka viņam IR meitene!!!
  Un galu galā tā taču NAV MANA meitene, bet viņa!!!!
  Un ja puisis mīl/ciena Savu sievu/meitenei, tad mūžā nelīstu pie citas!!!!!
  Vienu reizi jau teicu puisim, kas Man pasākuma laikā pēc vairākām kopā pavadītām stundām uz rīta pusi pateica,ka viņam esot meitene..Uz ko Es atteicu, Nu un??   viņš no šoka gandrīz apsēdās....un turpināja ar to, nu jaaa, bet viņa nav šeit!!!turpināju ar to,ka tik daudz Es laikam saprotu!!!,utt...utt.....galu galā viņš Man jautāja vai Tas Mani netraucē???? Uz ko atcirtu, nē Mani netraucē..Jo tā taču nav Mana meitene!!!!Sievietes IR maitas....Viņu meitenes/sievas nepazīstu, utt......Un ja vēl Man simpatizē, ir radušās jūtas pret konkrēto vīrieti, tad taa apziņa,ka Savā mūžā esmu bijusi nesakitāmas reizes to meiteņu vidū,kura ir krāpta ar citām, kam arī IR bijis pOOO...par to,ka viņam meoitene!!!Tad vēl jovairāk Man tiešām pOOO....
  cita lieta IR par paziņām....draudzenēm,utttt....pazīstamajiem....uz viņu vīriešiem neskatos pat, kā uz vīriešiem, bet tikai,kā draugiem vai tās un tš otrā pusīte!!!!!Tur ir liegums..
  tas jāskatās no situācijas...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system