Atbildes

  1.  1 0

  jahamuha1 6 (5228)239 10 g  

  Pēc naudas maka.

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 10 g  

  Ja dzīvo uz savas otrās pusītes rēķina tikai un pats nestrādā, nepalīdzi uzturēt ģimeni, tad esi zem tupeles.. vai vnk ja neko nevari pateikt savai sievai/vīram neko pretī un visu laiku piekrītu viņu viedoklim kaut domā otrādi, tad esi zem tupeles.

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 10 g  

  tad jasak runaat wai tew naw "mazweertiibas kompleksi", es zem kurpeem personigi neuzturos

  1.  0 0

  ciuska77 1 (128)1 10 g  

  paprasi savam labakajam draugam

  1.  0 0

  melsejs 6 (6063)2822 10 g  

  ...vai tad to nejūt, tupele tak spiež, ja ir zem tās...

  1.  0 0

  godigais 2 (361)4 10 g  

  kurs kuram klausa

  1.  0 0

  vijolite24 (58) 6 (7958)239 10 g  

  to jūti ja nesi apspiests jo zem tupeles ir šura vieta un neerti jūties jo nav brīvības sajūtas

Līdzīgie jautājumi

 • ka var pateikt ka esi zem tupeles ????
  Tad, kad jūti, ka tevi nospiež otra cilvēka tupeles zole
  Bet ja nopietni - tas ir tad, kad tu nedrīksti spert nevienu soli bez otra cilvēka ziņas, kad tev nav tiesību uz savu viedokli, tev nav pilnīgi nekādas rīcības brīvības, tu esi pilnībā pakļauts otra cilvēka iegribām un tev tās visas jāizpilda bez ierunām.
 • ja tu esi nonācis zem otra "tupeles"?
  Ja patīk, tad tur arī var palikt, ja nav mierā, tad steidzīgi jālien laukā. Bet pa lielam, ir divu tipu cilvēki - tie kuri lien zem, un tie kuri bāž zem, līdzsvaru noturēt ir ļoti ļoti grūti. Un zini kas ir vēl ļoti ļoti grūti? Ja satiekas divi vienāda tipa. Bez kašķiem neiztikt.
 • Vai tad, kad bijām zem Krievu tupeles, bija labāki laiki nekā tagad?
  Nē, vienkārši bija savādāk! Viennozīmīgi tāda spriedze, cilvēcisko un NACIONĀLO vērtību nicināšna no pašu latviešu puses nebija! Te var minēt līdz aizsmakumam visvisādus plusus un mīnusus tai, šai vai nez vēl kādai tupelei (mums vnk gēnos iegravēts līst zem kaut kā apakšā!   ) , bet jebkurā gadījumā - cilvēciskais faktors, morāles un ētikas vērtības manuprāt uz doto brīdi ir kritiski zemas.
  p.s. drusku piebildīšu par formulējumu ,,krievu tupele" - es varbūt labāk to nosauktu par "sarkano komunjagu ,,tupeli" - atceroties par  pašu nogalināto un trimdā nomērdēto  krievu intiliģenci, aristokrātiem, kaut vai cara ģimeni, balgvardiem, krievu ss leģioniem (par ko tik tiešām dikti maz infas tīmeklī) utt
 • Parasti attiecībās Tu esi kadam zem tupeles vai tas otrs ir zem tavējās??
  Parasti es censos nolikt otru pusiti zem tupeles, bet nevienmeer tas sanaak! ;)
 • Vai tu vienmēr ieejot svešā mājā novelc tupeles?
  ja tai mājā esmu pirmoreiz un grīda daudz maz tīra izskatās, un neviens nesaka, ka varu iet tik tālāk, tad jāvelk vien nost, neko darīt.
 • Vai īsts vīrietis ir tas kurš ir "zem sievietes tupeles" vai arī tas kurš savu sievieti par tādu spēj padarīt?
  Ne viens ne otrs. Grūti izskaidrot, jāciena otra puse un jāzin ko dara viens un otrs, bez liekiem vārdiem. Vīrietis zem tupeles nav vīrietis, a sieviete zem tupeles jau jūtas kā verdzene. Tā ka galvenais lai uz pastaigu abi iziet un pastaigā un mājas problēmas atstāj mājās
 • Jusu domas-cik normali\nenormali ir tas ka sieviete ir zem viriesa tupeles?
  tas nozīmē tikai to, ka tas cilvēks vērtē sevi zemāk par to otru un ne pie kā laba tas tāpat nenoved, ja tam cilvēciņam kurš ir zem tās tupeles iekšēji ir kaut kādi nodomi, cerības, ka varbūt tomēr kādreiz būs tā un tā! Nebūs .... aizmirsti... sūrā dzīves realitāte, bet nu kāda viņa ir tāda viņa ir!
 • Vai tiešām visi vīri krāpj sievas?
  visi nekrāpj, jo ne visiem tas ir nepieciešams, dažiem vienkārši ir paveicies ar sievu un viss attiecībās ir ok
 • sievas māte vai sieva ....
  Tieši šis stāsts tika publicēts Patiesā dzīvē.Meita varēja savu sāpi izstāstīt tikai pēc mātes nāves.Visu mūžu bija cietusi tā dēļ.Skumjš stāsts.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system