Atbildes

  1.  0 0

  giena (47) 3 (807)17 11 g  

  tas tev ir jadara, apsveicu!

  1.  0 0

  busjkina (34) 6 (5468)126 11 g  

  Tapec ka mums ir tizligi stubigi debila valdiba!!! Un tai skaita arii darba deveji,bet ir instances kuras nevar nestradat... Policija un Atrie teiksim... ja shie nestradas tad buus D***AA skujas!!!

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 11 g  

  Darba grafiku parasti neizvēlas,ja iekrīt strādāt tajā dienā~jāstrādā!

  1.  0 0

  pasaka 4 (1567)36 10 g  

  ....lai daudziem citiem būtu svētki un iespēja izmantot to, ko nevar darba dienā! Kādam vienmēr jāuzupurējas citu labā. Un ja jau tādu darbu esi izvēlējies, tad nav ko sūdzēties.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā tu domā - kāpēc daudziem cilvēkiem patīk ''darīt neko''?
  tad paliek ilūzija,ka vismaz kaut ko dari,kaut darīt negribas neko
  nu divi vienā :i cilvēks pastrādājis ,i atpūties
 • Kādēļ daudziem cilvēkiem negaršo marcipāns un vai tas jums garšo?
  Šoks! Šitos, kam negaršo marcipāns, vajadzētu saukt pie kriminālatbildības - nē, nolinčot uzreiz uz ielas kā tautas ienaidniekus!    Kādēļ daudziem kaut kas negaršo!? Hm.. varbūt tādēļ, ka vēl neesam galīgi pārvērsti  par biorobotiem ar implantētiem garšas, smaržas un visiem paŗējiem kritērijiem no viena un tā paša installācijas diska!     Vai tomēr cilvēkam nav tiesību un savām garšas izjūtām, diktētām ar pieradumu, asociācijām, veselības stāvokli, vielmaiņu, garšas kārpiņām utt.utjp..  
  Jā, man ļoti, ļoti garšo (urā, mani nenolinčos!)!  
 • Kā radās tradīcijas? Kas lika tik daudziem cilvēkiem tām pievērsties un tās ievērot?
  tradicijas rodas, kad daudziem cilvekiem nav ko darit, tad jau vis kaut ko var sadomat :D
 • Kādēļ daudziem cilvēkiem ir aizspriedumi pret klasisko vai romantisma laikmeta mūziku?
  tapec ka tagad musdienas ir tada muzika,kuru neviens neuzskata par romantisku,bet isteniba ja labi ieklausa taa ir tik skaista ka skudrinas skrien pa muguru....
 • Vai kāds var ieteikt kādas spēles ,dzimšanas dienas tusiņam, prekš daudziem cilvēkiem ?
  Spēles ko var spēlēt ar bariņu cilvēku - Vāveres un Koki - kad puiši stāv aplī, pagriezuši muguras uz apļa centru, meitenes iet uz riņķi, apkārt puišu aplītim un tikmēr skan mūzika, kad mūzika apstājas, tad meitenes lec zēniem virsū un puiši mēģina vinjas noķert, kura meitene nepaspēj nevienam puisim ielekt klēpī, tā no spēles izstājas un ņem sev vienu puisi līdzi! :)
  Tad vēl ir spēle, kad meitenes stāv aplītī ar mugurām uz apļa centru, apkārt staigā puiši, skan mūzika, kad mūzika apstājas, katram puisim jānobučo viena meitene, kas paliek bez meitenes - iet ārā un ņem vienu meiteni līdzi! :)
  Vēl var spēlēt spēli - vakara bruņinieks - katrs puisis izvēlas sev vienu meiteni un kad vadītājs saka starts, tad paceļ un tur vinju uz rokām, tur tik ilgi, kamēr paliek tikai viens pāris, tas puisis, kas paliek tad arī ir vakara bruņinieks! :D
  Spēle, kur ar karotīti no dziļā šķīvja jāizdzer alus, var piedalīties vairāki un uz ātrumu jāspēlē protams!
  Spēle ar dejošanu uz avīzes, kad ar laiku saloka avīzi mazāku! :) Nu, dejo pa pāriem! :)
  Sērlociņu lasīšana no grīdas ar balonu zem krekla vai džempera!
  Dažādu priekšmetu padošana ieliekot tos starp zodu un kaklu - labi, ja stāv puisis, meitene, puisis, meitene! :)
  Tad vēl ir spēle - barotavas - nopērc divas bērnu barojamās pudelītes! Vajadzīgi divi krēsli vai ķebļi, uz viena krēsla uzkāpj džeks uz otra meitene, pārējie sastājas divās kolonnās, katra kolonna pretīm vienam no stāvošajiem! Zēnam pudeli ieliek starp kājām, meitene padusē, vai arī starp kājām, pudelēs iepilda šampi vai alu, un tad kolonnās stāvošajiem pa vienam jāskrien (kā stafetē) un jāsūc dzēriens ārā! Kura komanda pirmā izsūc pudeli, uzvar! :)
  Vēl var nolikt šampja pudeli zemē, paņemt striķi un tā galā iesiet zīmuli, lai tas stāv vertikāli, tad tupjoties uz leju, zīmuli jāmēģina iebāzt pudelē bez roku palīdzības! :)
  Vēl var sadabūt kādus 3 vai 4 palagus, uz tiem pacensties un uzzīmēt sievietes, ar kailām krūtīm, seju, kājām, rokām, bet kājstarpes vietā izdurt caurumu, nu tādu, lai pa to varētu izbāzt gandrīz roku! tad sadala pārus - meitene ar džeku pārī, liek džekam ostīt meitenes matus un taustīt utt, tad meitenes noliek aiz palagiem un puišiem aizsien acis, puiši pa vienam iet un meklē savas meitenes, sarunāties nedrīkst! (kamēr meklē meiteni, tikmēr citi divi protams, tur palagu! :)
 • "Jo daudziem cilvēkiem - diženumu karalis, un ar iznīcināšanai malolyudstve cilvēkiem." (Salamana Pamācības 14:28) vai tiesības Zālamana?
  Ko tu pie tās Bībeles piesējies!?Ko tas malolyudstve nozīmē?
 • kāpēc daudziem cilvēku ir vasaras raibumu?
  man ir, bet par laimi tikai vasaras periodaa. Man ir gluzhi preteeji - kaadreiz bija vairaak, bet ar gadiem samazinaas. Kaut kādā veidā tas ir saistīts ar pigmentiem ādā, atkarībā no ādas tipa, tad arī parādās tie pigmenti. Pavisam jūtīgajiem pigmenti parādās visa gada garumā, citiem tie paliek manāmāki tikai saules ietekmē, bet citiem, laimīgajiem, nav pat nojausmas, kā ir ar tādiem mošķiem uz sejas dzīvot. :)
 • Izskats daudziem ir nozīmīgs, bet kas vēl skaists ir cilvēkā?
 • kāpēc cilvēki "mētājas ar grēkiem"? (sīkāk iekšā)
  Amm.. Te jau viss ir pateikts.... Tā ir, jo lielākajai daļai ir kauns atzīt savas kļūdas un melus.... Tāpēc uzreiz arī visi citi tādi ir. Mēs paši sevi par tādiem pataisām.... :S Rūgtā dzīves patiesība ;) Bet vajag saņemties un ticēt tikuntā, lai cik sāpīgas nebūtu beigas :(;)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system