Labākā atbilde

  1.  3 0

  Rigas puika (27) 6 (13473)51034 2 g  

  Tāpēc , kad nezini, cik esi saderīgs, uzreizi domā kas būs tālāk, ''kal'' plānus nākotnei, protams nevēlies/baidies palikt smieklīgs (šajā ziņā esam perfekti egoisti ar pašlepnumu), varbūt arī tīri fiziski ''no'' meitenes (kost tad jau nekodīs, bet dažreiz vot satiec - ka nāk tāda Lielā Berta, garumā i platumā, zin ir tā jocīgāk) labi, to pēdējo tā jokoju.

  Ir (un rēķinies) pēc 2 ''oficiālu'' iepazīšanās mēģinājumu (starp citu, lai cik dīvaini nebūtu - pat ne no probācijas) man bijis, jā, satiecies un izrādās, tā nokul tukšus salmus, un saproti izstāsti visu un pašam tev nav itin nekā kopīga ar to cilvēku, kaut vai kas, bet tiešām nekā. Un tad vnk ''formāli'' atvadies pasakam Paldies par tikšanos un ejam katrs savu ceļu, un saprotam - tas ir bijis tikai garāmgājējs/a. Skarbi, bet ta ir.
  Tāpēc esmu arī pret ''tīrām'' pazīšanām, sarakstēm, bet vairāk uzreiz vērsim pie ragiem, vidēs, kur tu esi darba procesā un kur tu un tam otram jāiepazīstas ātri, bez vipindroniem - tas ir darbā, Jo darbs vieno, salīmē. A tā pa aklo randiņu - vot tīrā laimes spēle - sader, nē.
  Katrā ziņā, ko gribu pateikt - esi tak vecis, ja un nebaidies. Uzdodi sev jautājumu arī tadu - Vai viņa nebaidās? Jo viņai jau ir tā no dabas - sastapties ar fiziski ziņā pārāko veci, tomēr ir tā nedudz vēl bailīgāk kā Tev. Tāpēc ar meitenes tik reti uzsāk pirmās sarunu ar svešo ''pārāko'' vīrieti (tīri no dabas, mūsu dzīvnieciskā instinkta).Tādas domas.

Atbildes

  1.  1 0

  predator1989 7 (23246)4729 2 g  

  Tapēc,ka tev nav pieredze tādā jomā.
  Tapēc ar tev ir tāda baiļu sajūta sakarā ar ko tādu.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system