Atbildes

  1.  1 0

  LaDy_LoVe 7 (36413)3528 10 g  

  5 Gadus Atpakaal,Sms Chataa TV5!!!

  1.  0 0

  GUTZ 3 (926)36 10 g  

  savaadzimsanasdienas baliitee uz Noasa. Tad vel vairak Pulkvedii, pavisam tuvu franchos ... :D

  labi ka bijaam abi sametushies bish :P

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 10 g  

  mana maasiica ar vinju sarakstiijaas netaa... kad gaaja tikties panjeema mani liidzi... mees neviens gandriiz neko nerunaajaam.... tad man piesleedza netu un laikam es vinju uzaicinaaju draudzeeties vienaa sataa... sarakstiijaamies... un vienu dienu izdomaajaam satikties.... tikaamies arii naakoshajaa... un nu taa luuk sanaaca..... :)) jau 4 meeneshus esam kopaa.

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 10 g  

  Es visu laiku esmu bijis viens vesels...!!! :)))

  1.  0 0

  marmelaade2 3 (787)26 10 g  

  kapeec liekas probleemas? --> labaak buut vienai!

  1.  0 0

  sweet69i 5 (2705)1310 10 g  

  pirti un ljoti interesantos apstaklos..

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 10 g  

  Darbā.

  1.  0 0

  Maroka (38) 6 (5297)2518 10 g  

  klubiņā,kaut agrāk domāju,ka tur nevar atrast to īsto ar kuru pēctam būsi kopā...

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420109 10 g  

  t/c "Alfa". Māsa mani paņēma līdzi, kad gāja uz randiņu, un viņas paziņa bija paņēmis līdzi savu draugu, ar kuru arī tagad esmu kopā.

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  ar 1 skolā, ar dažām caur kopistiskiem draugiem ar dažām tusiņa

Līdzīgie jautājumi

 • Kur un kā iepazinies ar savu otru pusīti ?
  4 gadi, 5 mēneši 15 dienas atpakaļ Starptautiskajā suņu izstādē Ķīpsalā
 • Kā Tu iepazinies ar savu otru pusīti?!?
  iepazināmies stacijā - viņš sēdēja uzgaidāmajā telpā. Es ar draudzenēm apsēdāmies blakus, kaut ko baigi ķiķinājām... Pēc tam es viņu samulsināju, jo diezgan uzkrītoši skatījos viņam virsū.. Vēlāk visi kopā izgājām sapīpēt, pēc tam viņš iekāpa vilciena pirmajā vagonā, es pēdējā... Vēlāk skolā vnk tāpat sākām sveicināties. Vēl vēlāk es viņu atradu un apskatījos draugos, bet viņš sāka rakstīt vēstules ar piedāvājumu satikties, pastaigāt pa pilsētu.... Es negribēju, bet tomēr piekritu.... Pēc tam diezgan bieži pēc stundām satikāmies, braucām kopā uz mājām utt... Un tā diena pēc dienas un nu mums drīz jau būs gadiņš kopā :)
 • Kur Tu iepazinies ar savu otru pusiti :)
  www.irc.lv
 • Vari attēlot kur iepazinies ar savu otru pusīti?
 • vai jūs bieži tusējat kopā gan ar draugiem, gan otru pusi?
  Nē, ja esmu kopā ar otru pusīti, tad uz to brīdi draugi man paliek otrajā plānā, tāpēc labāk tusēju ar katru atsevišķi, jo nepatīk sadalīt savu uzmanību uz pusēm.
 • kāpēz zeme nav apaļa?????? un negriežās uz otru pusi??????
  zeme ir lodveida-ģeogrāfijas bastoji?
 • Cik liela ir tava kontrole pār otru pusi?
  Tagad man tādas otras puses nav, ko īsti kontrolēt. Tomēr, ja skatās uz iepriekšējām attiecībām, tad nu tā, ka man nepatīk kontrolēt un man nepatīk, ka kontrolē mani.

  Attiecības nav tāpēc, lai cilvēkam liktu justies kā cietumā. Jābūt kaut kādai privātajai telpai. Visiem ir savi draugi, kas jāsatiek veču/ meiteņu vakaros, dažreiz gribas pasēdēt pie kompja spēles paspēlēt vai ar kādu pačatoties, kādā ballē ar kolēģi vai svešu meiteni/puisi padejot. Kāpēc to liegt un kāpēc kontrolēt? Tāpēc, ka sēdi mājās, garlaikojies, kamēr viņš/viņa ir džeku/meiteņu vakarā vai tev trūkst uzmanības, kamēr viņš/viņa datorspēlīti uzspēlē? Vai tā ir greizsirdība? Ja tas ir garlaicības dēļ, es, piemēram, tajā laikā, kad mans mīļotias cilveks ir aizņemts, arī atrodu ar ko interesantu nodarboties, bet ja tā ir greizsirdība, tad nu tā jācenšas apvaldīt. Manā uztverē cilvēks nav manta, kas var otram piederēt. Ja viņš tomēr manā vietā izvēlas kādu citu, tad ko nu tur turēt. Es zinu, ko es esmu vērta, ja viņam tas nav vajadzīgs, tad tā dēļ nekļūšu par cietuma uzraugu un ļaušu iet tur, kur vēlas.

  Domāju, ka ja divi cilvēki mīl viens otru un ir vajadzīgi viens otram, tad arī esot starp draugiem vai pretējā dzimuma pārstāvjiem, vai sarakstoties internetā nekad neaizmirsīs par otru cilvēku un nedaudz pakontaktējies, atgriezīsies pie viņa, turklāt būs daudz laimīgāks, jo cilvēks tomēr ir sociāla būtne, kuram jākontaktējas ar citiem.
 • kad automašīnai riepas griežās uz vienu pusi bet liekas ka griežas uz otru pusi kapēc????
  tev iet ciet????
 • Spētu jūs piedalītie erotā un nodarboties ar sex uz skatuves???? otru pusi pēc izvēles
  Cikzinu, tad erotā neviens uz skatuves ne ar ko tādu nenodarbojās... bet ar draudzenēm un draugiem būtu interesanti uztaisīt nūdistu ballīti... :))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system