Atbildes

  1.  0 0

  Skaidrais (35) 5 (3899)127 11 g  

  Ja pubertaate veel nav paari, tumsa dazham labam speej buut ne tikai draugs, bet arii glaabinjsh! :D

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 11 g  

  Tāpēc ka tad neviens neredz viņu pinnes...!!! :)))

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  Tapee, ka tas ir iistais izklaizhu laiks.. :)

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Tāpēc ka vecāki guļ un arī visi pieaugušie.

  1.  0 0

  Raucis (42) 4 (2199)36 11 g  

  tumsaa labaak plosaas hormoni :)))

  1.  0 0

  CIKITTA 4 (1488)27 11 g  

  Lai acis neredz, ko rokas dara ,protams ne tikai rokas ! :)

  1.  0 0

  mahouniks 4 (1183)25 11 g  

  TĀPEC KA TUMSĀ NEREDZ JAUNIEŠU SEJAS.

  1.  0 0

  Regis (53) 5 (3834)125 11 g  

  Tāpēc, ka Viņi nav droši par savas rīcības pareizību.

Līdzīgie jautājumi

 • kas jaunieshu widuu shobriid skaitaas "stiliigi" ?
  nestilot!
 • Kas ir tumsa?
  Tumšā matērija astronomijā un kosmoloģijā ir apzīmējums matērijai, kas neizstaro nekādu elektromagnētisko starojumu un to nevar novērot tieši ar optiskām vai radio metodēm. Netieši par tās eksistenci liecina gravitācijas efekti. Tiek lēsts, ka tumšā matērija sastāda 83% no visas matērijas Visumā.

  Slēptas, nenovērojamas matērijas esamību postulēja Frics Cvikijs 1934. gadā, novērojumos atklājot galaktiku kopā esošu galaktiku relatīvo ātrumu neatbilstību ar teorētiski aprēķināto. Vēlāki cita veida novērojumi apstiprināja tumšās matērijas esamību: galaktiku rotācijas ātrumi, gravitācijas lēcu efekti objektiem, kas atrodas galaktiku kopu aizmugurē, karstas gāzes sadalījums galaktikās un galaktiku kopās.

  Tumšā matērija varētu būt barionu vai nebarionu matērija. Nelielas daļa tumšās matērijas varētu būt parastā matērija, kas kaut kādu apstākļu dēļ neizstaro vai ļoti maz izstaro elektromagnētisko starojumu. Lielākā daļa slēptās masas, domājams, tomēr nav veidota no atomiem un nemijiedarbojas ar parasto matēriju ar elektromagnētisko spēku palīdzību. Nebarionu matērija varētu būt neitrīno, kā arī tādas hipotētiskas daļiņas kā aksioni vai supersimetriskās daļiņas.

  Nebarionu matērija tiek klasificēta atkarībā no to veidojošo daļiņu masas un (vai) to tipiskajiem ātrumiem (masīvākās daļiņas kustas lēnāk). Ir trīs nebarionu matērijas hipotēzes: karstā tumšā matērija, siltā tumšā matērija un aukstā tumšā matērija, kā arī vairākas to kombinācijas. Visvairāk diskutētā ir aukstā tumšā matērija, kuras pamatā par visiespējamāko uzskata neitralīno. Karstā tumšā matērija varētu sastāvēt no masīviem neitrīno.

  Eksistē arī teorijas, kas galaktiku kustību anomālijas izskaidro bez slēptas masas nepieciešamības.
 • Kas tev tuvāk – gaisma, krēsla vai tumsa?
  Gaisma... esmu saules mīļotāja
 • Kas Tavuprāt ir pārāka Tumsa par Gaismu vai Gaisma par Tumsu un kāpēc Tu tā domā?
  Tumsa un Gaisma pastāv tikai pateicoties abu pušu žēlastībai vienai pret otru.  2 daļas Gaismas ir stiprākas par 1 dāļu Tumsas - matemātiski. Un gaisma ir vairumā.
 • Dievs ir saule un sātans ir tumsa. Vai piekrīti šai atziņai?
  tas ir tīri simboliski.. jo ļaunais vienmēr cilvēkiem asociējies ar ko tumšu. turklāt kopš senseniem laikiem naktīs notika dažādi notikumi, kas baidīja cilvēkus, piemēram, zvēru uzbrukumi.
 • man par un ap autolietam viss ir tumsa bilde! ko labu vai sliktu varat pastastit par Vauxhall?
  ruusee, itsevishkji pakaljeejaas arkas, nu kaa jau opelim, motori tur labi, bezmazvai nenojaajami, un ritoshaa arii labi tur, un remonts maksaa kapeikas. nav iipashi rijiigs. 89 gada, ar 2vu litru motoru videeji eed 8 uz simtu.


  kaapeec triisreiz bij jaavaicaa vienu un to pashu?
 • Labākais laiks pastaigai, diena vai nakts(vēls vakars - tumsa)? Un kas katrā konkrētajā situācija piesaista?
  Novakare,forši,visi darbi padarīti var apmest loku
 • Ko Tu varetu izturet ilgak - but ieslegtam liela, tuksa istaba pilniga tumsa, vai maza, balta istaba, ar spilgtu gaismu, bez durvim, logiem vai citam spraugam?
  Labāk jau nevienā.
  Bet ja jāizvēlas, tad labāk gaišo. Vesela čupa grāmatu un žurnālu ar ko aizpildīt laiku. Ja uznāk miegs, gaisma man netraucē.
  A ko tumsā sadarīsi -> neko! Tikai gulēt, bet cik ilgi tad gulēsi?

  Kāds atrisinājums šim jautājumam?
 • Draugs ir....
  ....aiiiiii-Draugs ir tas,kurš nevis piedzirda,bet Palīdz  nenomirt.../tā gan tāda sadzīves leksika/...bet zemteksts ir dziļu jēgu..Draugus Nekad  neizmanto. Tas būs pēdējais,pie kura iešu ko lūgt--pilnīgā tā mirkļa bezizejā.
 • kas ir draugs?
  jaa meiteniit, tu diezgan pareizi jau izteicies...draugs ir tas kas tevi miilees par to kaads esi, paliidzees, buus liidzaas.....neizmantos, un uzklausiis.....draugs ir tas kas vienmeer buus ar tevi......


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system