Atbildes

  1.  0 0

  piksija (27) 5 (2681)310 11 g  

  a kam būtu jāanotiek? :o dzīve rit uz priekšu... :)

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 11 g  

    >>> kas var notikt??.....var palikt labas atmiņas..., var beidzot atvērties acis:)...., sāk meklēt jaunu upuri:)...

  1.  0 0

  Soprano 4 (1844)26 11 g  

  pienaak vasara!

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 11 g  

  iestājas saprāts... :)

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 11 g  

  Tad tas pāriet Vasaras mīlēšanas trakumā...! :))

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 11 g  

  tad viņš turpinās līdz rudenim.

  1.  0 0

  Koldun- (34) 3 (776)28 11 g  

  kas skaisti sakatas tasa ri skaisti vienmer turpias muuziigi!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai šogad pavasarī jutāt mīlestību gaisā un savās sirdīs?
  Ooo, jā... Un kā vēl! Mīlēju visus! Protams, garīgā plānā... :D
 • Kas notiek ar gaisā esošo piesārņojumu izmantojot masas nezūdamības likumu?
  Nu te daudz formulas jāraksta - katrai Tevis minētai vielai. No skolas laikiem atceros: "Nekas nekur nepazūd un nerodas no jauna, bet tikai pāriet no vienas formas citā." ..kaut kā tā. Viena daļa no Tevis minētiem oksīdiem reaģē ar gaisā esošo ūdeni un veido skābes, taču tās ir ķīmiski nenoturīgas un pēc samērā īsa laika sadalās, veidojot citus ķīmiskus savienojumus. Tad vēl dažas vielas sadalās elementos (jonos), kas savukārt stājas ķīmiskā reakcijā ar gaisā esošām vielām ultravioleto staru ietekmē. Zemākajos atmosfēras slāņos esošo ogļskābo gāzi (p.s. tvana gāze arī reaģējot veido ogļskābo gāzi), pārstrādā zaļā augu valsts, un šo procesu sauc fotosintēze. No augstākminētiem oksīdiiem, pie to samērā lielas relatīvas koncentrācijas ķīmisko reakciju rezultātā rada skābes, kas kopā ar nokrišņiem nonāk uz Zemes virsmas, un stājas ķīmiskā reakcijā ar organiku, iznīcinot dzīvo dabu, sākot no kokiem un beidzot ar mikroorganismiem,  ar neorganiku - piemēram, metāla izstrādājumiem utt. utjp.. Vārdu sakot, te var turpināt un turpināt, bet visam klāt vajag ķīmiskās formulas (nav sarežģītas) un vēlams ar molmasām. Google+Wiki=
 • Iemīlās visa dzīvē apgriežas kājām gaisā. Vajaga laiku lai saliktu visu pa plauktiņiem - kas tai laikā notiek sirsiņā?
 • Vai tā ir trakumsērga? :D
  Gāganu kari:)). Bet tas taču nav nekas jauns. Aljazira, Tu taču tik ilgi te esi bijis, ko tik neesam piedzīvojuši, pat zirgam jāsmejas:DDDD! Bet Iive tāpat atgriezīsies un turpinās savu radošo darbu, Tu taču zini. Tā kā neuzvelcies, te daudz īpatņu:).
 • cik procentu suņiem Latvijā ir trakumsērga?
  Domāju, ka gaužām maz  - ja kāds kaut kur mežā mētājas, jo taš nav iesnas un ļembasts būtu pa puspasauli, visi san.vet dienesti būtu uz kātiem sacelti attiecīgā novadā. Atstājot tomēr kādu varbūtības kripsi - 0.0001%. Cik suņiem Latvijā ir debīli saimnieki - o jā! Te ir trekni cipari!  
 • vai jums jau pargajis pavasara trakums :D :D :D
  Man liekas ka man vins tikai tagad sakas    
 • Vai no trakumsērgas mirst?
  mirst un ljoti sapiigaa un ilgaa naavee...
 • vai juusu darba laikaa klienti biezhi ar jums kokjeteejaas???? nju kaut kaads trakums ar vinjiem :D:D:D:D:D
  Strādāju par pārdevēju un tur nākas sastapties ar dažādiem tipiņiem, cits pedāvā pēc maiņas pavadīt mājās, cits sola precēt, cits vairs no veikala neiet ārā, bet cits uz veikalu nāk desmitiem reižu, nesaka neko, taču raida man nepārprotamus skatienus.
 • Kā jums ar hormoniem pavasarī?
  Manējie lēkā kā negudri, sāku uztraukties vai viņiem visiem manī vēl pietiek vietas, ražošana rit pilnā sparā un darbinieku personāls patstāvīgi papildinās.. :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system