Atbildes

  1.  1 0

  annuska 3 (571)15 11 g  

  nekas labs

Līdzīgie jautājumi

 • Tavuprāt, kas notiks ar valsti, kad tajā iestāsies bankrots?
  Būs pakaļā...
  Būs tie kuri nostājās kriminālajā pusē un tie kuri no viņiem cieš, liela daļa sabiedrības rīcībspējīgā vecumā (pārsvarā vīrieši) nodibinās pusmilitāras organizācijas ar domu pasargāt savas tuvākās apkaimes ļaudis un patrulēs uz maiņām savā rajonā...Pēc neilga laika cilvēki jau būs novest tik tālu (dēļ nežēlīgās rīcības no noziedznieku puses skat. TVnet.lv par Alūksni), ka sāksies tā sacīt ātrā-taisnā tiesa, noķertos sodīs uz vietas un bez tiesas...tas savukārt novedīs līdz tam, ka arī šī sabiedrības daļa sāks grupēties, kā rezultātā apkārtējās valstis slēgs robežu ar Latviju - kā sacīt ļaus mums vārīties savā sulā, pēc neilga laika - pārdesmit gadiem - Latviju ātvērs kā 64 tūkst. kvkm. lielu savvaļas parku - bez iedzīvotājiem...
 • Kas tev tuvāk – gaisma, krēsla vai tumsa?
  Gaisma... esmu saules mīļotāja
 • Kas Tavuprāt ir pārāka Tumsa par Gaismu vai Gaisma par Tumsu un kāpēc Tu tā domā?
  Tumsa un Gaisma pastāv tikai pateicoties abu pušu žēlastībai vienai pret otru.  2 daļas Gaismas ir stiprākas par 1 dāļu Tumsas - matemātiski. Un gaisma ir vairumā.
 • Ko tu darītu, ja pateiktu ka katastrofāli ātri iestāsies ledus laikments?
 • Romantisks vakars...tūlīt iestāsies nakts...tu esi iekarsusi noslēgumam,bet viņš...grib gulēt...Tu:
  Tik un tā viss sanāks pēc mana prāta... Viņš mierīgi nevarēs gulēt...
 • Vai esi apņēmies, ka ar jaunā gada iestāšanos kaut ko darīsi savādāk nekā šogad, mainīsies, labosies, sāksi jaunu dzīvi?
  aha... un tā katru gadu... kādreiz kaut kas sanāk kā iecerēts, kādreiz ne... :)
 • Kas ir tumsa?
  Tumšā matērija astronomijā un kosmoloģijā ir apzīmējums matērijai, kas neizstaro nekādu elektromagnētisko starojumu un to nevar novērot tieši ar optiskām vai radio metodēm. Netieši par tās eksistenci liecina gravitācijas efekti. Tiek lēsts, ka tumšā matērija sastāda 83% no visas matērijas Visumā.

  Slēptas, nenovērojamas matērijas esamību postulēja Frics Cvikijs 1934. gadā, novērojumos atklājot galaktiku kopā esošu galaktiku relatīvo ātrumu neatbilstību ar teorētiski aprēķināto. Vēlāki cita veida novērojumi apstiprināja tumšās matērijas esamību: galaktiku rotācijas ātrumi, gravitācijas lēcu efekti objektiem, kas atrodas galaktiku kopu aizmugurē, karstas gāzes sadalījums galaktikās un galaktiku kopās.

  Tumšā matērija varētu būt barionu vai nebarionu matērija. Nelielas daļa tumšās matērijas varētu būt parastā matērija, kas kaut kādu apstākļu dēļ neizstaro vai ļoti maz izstaro elektromagnētisko starojumu. Lielākā daļa slēptās masas, domājams, tomēr nav veidota no atomiem un nemijiedarbojas ar parasto matēriju ar elektromagnētisko spēku palīdzību. Nebarionu matērija varētu būt neitrīno, kā arī tādas hipotētiskas daļiņas kā aksioni vai supersimetriskās daļiņas.

  Nebarionu matērija tiek klasificēta atkarībā no to veidojošo daļiņu masas un (vai) to tipiskajiem ātrumiem (masīvākās daļiņas kustas lēnāk). Ir trīs nebarionu matērijas hipotēzes: karstā tumšā matērija, siltā tumšā matērija un aukstā tumšā matērija, kā arī vairākas to kombinācijas. Visvairāk diskutētā ir aukstā tumšā matērija, kuras pamatā par visiespējamāko uzskata neitralīno. Karstā tumšā matērija varētu sastāvēt no masīviem neitrīno.

  Eksistē arī teorijas, kas galaktiku kustību anomālijas izskaidro bez slēptas masas nepieciešamības.
 • No cikiem līdz cikiem jāslēdz arā gaisma??
  No 20.30 1 stundu taatad liidz 21.30
 • Кто-нибудь знаком с автошколой Zaļā gaisma?
  Процент сдачи экзамена вождения с первого раза в ЦСДД у этой автошколы 35%, я бы выбрал что-то с рейтингом получше.
  А так, не слышал даже про нее.
  http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/statistika/autovaditaju_apmaciba/
 • Vai rīts jau ir sācies vai sāksies tad , kad uzausīs gaisma ?
  kad atversi aizkarus !!!!!!!!!!!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system