Atbildes

  1.  1 0

  neliete 6 (9684)2414 10 g  

  sexo vien, galvenais lai sieva nepiekertu un nesadotu pa galvu abiem :)

  1.  0 0

  smaukle 1 (213)3 10 g  

  jākļūst gudrākai .

  1.  0 0

  laima1000 (27) 6 (15165)3316 10 g  

  ja vinjsh ir aiznemts nemaz nesatiekos

  1.  0 0

  Anri (32) 3 (860)38 10 g  

  Jāmeklē cits - kurš nebūtu aizņemts - plus vēl jāpasaka dzekiņam kāds lopiņš viņš ir ka krāpj savu sievu/draudzeni ... :D Nju tas tā ja piesienas vispārpieņemtām ētikas normām :D  Ņu bet ja otrā pusē nekas nesaista īpašs, tad lai pamet to sievieti un izmēģina laimi ar Tevi ;)

  1.  0 0

  nahNiku (30) 6 (9179)249 10 g  

  nu bet bieži tie vecākie tās jaunās meitenes tikai izmanto ...

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 10 g  

  turpini satikties,kas vainas? KO tU NO VINJA VEEELIES? Nu un,ka iemiileeejusies,ja jau piekriti attieciibaaam,kur otrs ir aiznjemts,tad tagad turpini!

  1.  0 0

  dubs (42) 4 (1071)18 10 g  

  Papriecājies

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 10 g  

  rokas nost no aizņemtajem.... :D

  1.  0 0

  Engelic 1 (147)2 10 g  

  ...ja nevēlies ciest sāpes un pazemojumu labāk mēģini jau laicīgi izbeigt šīs attiecības, kamēr nav par vēlu...ja nu vienīgi tu nevēlies visu laiku būt tikai kā otrā, pie kuras dodas tad, kad mājās viss ir galīgi apnicis un gribas nelielu izklaidi un kādu, kas  pažēlotu...

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48161)4984 10 g  

  nau jau skapis var pastumt mala......

  1.  0 0

  SAMANTA134 4 (1305)25 10 g  

  Nokantē viņu tai otrai:))

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 10 g  

  Neafišēt savas attiecības. Ja pareizi un prātīgi šķirsieties(bez naida) viens no otra, tad Tev būs labs draugs uz mūžu. Tā arī vīrietis un sieviete kļust par draugiem. Saku pēc savas pieredzes.

  1.  0 0

  naidena (45) 4 (1923)24 10 g  

  Precējies?
  ja, jā tad iejūties viņa sievas ādā...
  ...bet kad būsi viņu dabūjusi, situācija atkārtosies, tikai Tu būsi ortpus žoga...

Līdzīgie jautājumi

 • Kad tu satiecies ar vīrieti,kura alga nav lielāka par tavējo,kurš tad maksā par jūsu kopīgām izklaidēm...
  Nu, it kā jau pieņemts ir maksāt vīrietim! Bet atkarīgs arī no tā, kurš kuru ir aicinājis uz izklaidi! :) bet ja godīgi, grūti spriest par šo tēmu.. laikam laikapstākļi vainīgi.. :D tāds drūms laiks aiz loga.. :(
 • Un ja jūs zināt, ka jūsu mīlēja viens no HIV-inficētiem, kā jūs ir mainījusies viņu attieksme pret to? Godīgs!
  Cilvēka būtību nenosaka viņa iegūtā slimība, bet gan viņa būtība un cik interesanti tev ar viņu kontaktēties!

  Vari būt pat Miss Pasaule vai Švarcenēgers, bet ja tevī nav iekšā interesantas un radošas dzirksts, tad tu esi forma bez satura - labi vēl, ja to var nodot taras punktā un saņemt kādu santīmu

  Savlaik kad vēl smēķēju, ejot pie citiem, es nedomāju par manu nikotīna kāri, bet gan par to, ko mēs viens no otra gūstam

  Es jau neeju ar HIV inficēto gulēt, bet noteikti paskatīšos vai pēc suņu treniņa uz rokas nav kāda vaļēja brūce - HIV tiek pārnests TIKAI ar asins starpniecību!
 • Va tagad, kad ir vasara biežāk satiecies ar draugiem?
  Vairak eju aara, bet mans draugu pulks ir ieroobezhots tagad. Parsvaraa tiekos ar 2aam draudzenem katru dienu un visu dienu pavadam 3ataa un varbuut dazhreiz veel kaads ir :)) a kad bija skola vairaak druagu satiku ;D bet mazak aara biju :D dilema :D
 • tev ir kompānija, ar kuru regulāri satiecies?
  man ar draudzeni visu laiku bija divi puiši, parasti draugi ar kuriem izklaidējāmies un tikāmies katras brīvdienas, bet tas viss beidzās... Tagad mana īstā kompānija ir manas kursa biedrenes ar kurām tiekamies katru dienu un mans draugs, kā arī tuvākās draudzenes !
 • Ja tu esi pārāk aizņemts?
  Tēvam, mātei, dēlam.
 • Kādassummas ir pieņemts dāvināt uz kāzām?
  atkarīgs no tā, kas precas....Vai kāds tuvs radinieks, vai draugs vai paziņa utt. No tā arī atkarīga arī naudas summa, ja dāvina naudu...:)
  Priekšroku dodu  tomēr mantām, nevis naudai kā dāvanai...
 • Kā tev šķiet, kādā pozā tiki ieņemts???
 • Vai Jums ir paņemts kāds kredīta?
  protams,kad ir,katram otrajam tads ir....
  ko pirku? viss kas bija nepieciesams :D
 • Kā angļi svin dzimenes? Vai ir kas tāds ko viņiem nav pieņemts dāvināt?
  jo perversāk,jo labāk,ieteiktu svinger party organizēt-visi būs apmierināti par 101%
  visādi citadi letiņam nav pavelkams viņu līmenis,jo tur nav pieņemts dāvinat adītas zeķes-tur bliež pa nopietnam,villas / kruti sporta auto ... bet ja pa nopietnam,tad ņemot vērā to,cik tur ir mūsējie,tur tie vietējie jau ir samaitajusies un ir ka mūsējie :D ka tik dvuļa uz galda un kompanija laba :)
 • Ko nācies redzēt, ka cilvēks ēd, bet Tev tas nav pieņemts?
  Esmu visēdājs un gardēdis vienā personā, patīk visādu tautu kulinārijas, eksperimenti utt.. Daudzas lietas jāprot izbaudīt, bet to bieži traucē galvās ietriektie stereokompleksi.
  Paldies , Willx  -atgādināji par asinsdesām ar zapti- latviešu nacionālais ēdiens -reiz darba kolēgi pacienāja - interesanta garšu kombinācija, bet kaut kā īsti pie sirds nepiegāja.
  Ceptas asinis, smadzenes pašu audzēta rukša - tauciņos, sīpoliņos..mmmmm . Sorry - novilkos no tēmas! :D

  Nav pieņemti mums čipši ar kolu -kā ēdiens (vnk atcerējos vienu debilizmu, kad stāvēju rindā aptiekā, priekšā smuka, jauna māmiņa.."Man, lūdzu, kaut ko bērnam priekš kuņģa -mokās.. " Aptiekāre - Cik tad jūsu bērnam gadu!?  - 7. Aptiekāre - Bet tādā vecumā bērnam problēmas ar kuģiem ir liels retums! Smukā māmiņa:" BET VIŅŠ JAU MUMS NEKO CITU NEED, TIKAI ČIPŠUS UN KOLU! " Tas bija pilns pi...ec! (Tālāk savas emoušn un neizteikto necenzēto vardu krājumu, ko, protams, ņemot vērā sabiedrisku vietu, atstāju pie sevis, neizpaudīšu :D )
  Nav pieņemts atškaidīt šnabi ar sulu un pie tam šo "skrūvi" nosaukt par kokteili.  
  O - no bērnības - vecs tantuks pilsētā izēd saldējumu un izmet "glāzīti" miskastē. Draudzene saka - Ko izmeti, tā "glāzīte" no vefeles! Biju liecinieks, kā vecā rezka ar abām rokām ienira misenē, izdabūja savu vafeli un nolopsīja!      


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system