Atbildes

  1.  1 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  Nav ilgi jādomā, iet krievos vai trakomājā.

  1.  0 0

  zemene54 (34) 4 (1372)37 10 g  

  Dažiem nebūs jābaidās no iesaukšanas...Meitenēm nebūs jāgaida mīļotie...Būs vājāka armija....

Līdzīgie jautājumi

 • Latvija eiropas savienībā ieguvumi un zaudējumi. Kas izmainijas Latvijā pēc iestašanas ES?
  ES finansējumu piesaiste, atvieglots eksports (mazām valstīm kā Latvija tas ir daudz svarīgāk būt ES nekā lielvalstij Norvēģijai, kas var konkurēt arī esot ārpus ES), atvieglota ceļošana u.t.t. Bet kas manuprāt ir pats svarīgākais, pēc iestāšanās ES un NATO mēs parādījām, ka esam uz Eiropu nevis Krieviju tendēta valsts.  Konkrēti dalība ES mūs nepasargā no Krievijas lielajiem žokļiem un vēlmes mūs atkal sagrābt, bet tas noteikti Briseli nostādītu neērtā situācijā, ja Krievija mūs vēlētos atkal okupēt, bet ES necenstos mūs atbalstīt un pasargāt.Tā vairāk ir NATO kompotence, tomēr iestāšanās ES parāda, ka mēs raujamies uz rietumiem pie viņiem nevis uz austrumiem.
  Zaudējumi. Galvenokārt fakts, ka mēs visi esam pie viena galda, ja viens paklūp, pārējiem tas jāstutē kājās. Kā piemēram Spānijas krīzes gadījumā.
  Tomēr jāsaprot, ka nekas dzīvē nenāk tā pat vien. Nevar tikai ņemt, un neko nedot pretī.
 • Vai gribētu iet obligātajā militārajā dienestā, ja tā tiktu atsaukta?
  Man tas viss aiz muguras.
  Jā, PAR!
  Beidzot Latvijā  izveidojusies laba bāze tam - izglītoti, erudīti virsnieki un instruktori, sadarbība ar ārvalstīm utt.. IR LĪMENIS!  
  Salīdzinoši - kad 90-to gadu sākumā virsdienestā savilka visvisādus ērmus, kuriem "pa draugam" sameta zvaigznītes uz pleciem, īsāk sakot - čmošņiki un alkaši, pat īsti nezināji, ko vairāk vaktēt - tos "virsdienestniekus" vai obligāto. Viens otrs idiots pāŗblatojies un sagājis kālī laikam no paša izdomātajiem varoņdarbiem pad.armijā, ne reti, ja noveicās nesašaut dienesta biedru, sakropļoja vai padarīja stīvu sevi. Tas bija viens vājprātīgs murgs.
  Bet dienestu vajag. Lai vīrietis/puisis pēc tāda arī izskatās. Kaut tepat, ircā - liels "kuilis" , bet TIK PĀRBAGĀTA EMOCIJU UN PUŅĶU PASAULE! Tfu, bļ...
  Vienīgais jautājums -JA ŅEM PĒC IESAUKŠANAS KOMISIJAS STRIKTAJIEM NOTEIKUMIEM, cik tad to puišu -dienētāju būs? , ja atmet narko/alko uzskaitē esošos, zem pantiem, visādos veidos un galos slimos... Un tādu, skatoties ielās  -ne mazums -līki, greizi...
  Un vēl aktuāls jautājums, ko ar pederastiem  -tiem veidot atseviškas rotas, vai!? :D (tas joks)
  Pilnīgi piekrītu tai nostādnei, kas bija jau padomju laikos un arī pie neatkarības atgūšanas - ir džekam biete uz pleciem, tiešām velk kaut kādās zinātnēs -uz priekšu - lai studē! Pēdējo kursu beigās iziet kaut kādu saīsināto (2-3 mēn.militāro kursiņu) un viss oki. BET TIK TIEŠĀM TIE, KAS SEVI PIERĀDĪJUŠI AR SEKMĒM, nevis kā tas bija iepriekš - pusdebīls "sačoks", knapi noklausījies vidusskolas kursu, iemeties kaut kādā pērkamā fufelī, izziņu uz galda un gatavs! Beigās dabū izziņu no hihimājas vai no mamuča biezā vai ne tik biezā maciņa nosponsorētais ārstu komisijas atzinumu...
  Pa šiem gadiem valstī daudz, kas mainījies un Likumu kalējiem pirms tam būt nopietni jāpiestrādā.

 • Vai bail viirieshiem no obligàtà dienesta?
  Pagaidām manas ieceres pēc 12.klases doties tur!
 • Kuras tautas šobrīd ir bīstamā situācijā Latvijā?
 • Kādas tavuprāt ir Latvijā ir bīstamākās profesijas, kurās biežāk gūst smagas traumas?
  Sapieri.  
  Vetārsti.
 • Kurš jūsuprāt ir visatpazīstamākais cilvēks Latvijā, kādu taču zināt?
  Pugačova.
  ..labi,tā ir krievijas slvenība, bet kurš gan viņu Latvijā nezin?  
 • Kuras auto obligātās apdrošināšanas firmas piekritējs esiet..?
  BTA. Vai tā ir tā labākā, bet esmu jau daudzus gadus un man ir atlaides. Pēdējo apdrošināšanu taisīju caur internetu- sanāca daudz lētāk.
 • Kāpēc Latvijā tiek pieprasīta sauszemes transporta līdzekļu īpašnieku obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana?
  To pieprasa lielākā daļā valstu un arī tev mazāk galvas sāpju sadursmes gadījumā  
 • Cik daudz Latvijā katru gadā mirst no narkotiku pārdozēšanas ?
  tie kas durās-viņiem tas ir labākais,kas var notikt,agri vai vēlu visi pārdozē


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system