Atbildes

  1.  0 0

  mezone (47) 5 (2739)27 11 g  

  Aarkaartiigi dranjkjiiga

  1.  0 0

  Pelliite 3 (659)1813 11 g  

  visss jums ir drankjiigs nekad nekas nepatiik kada ir tada ir

  1.  0 0

  mierss (37) 5 (2568)26 11 g  

  Ārsti mums ir labi,bet pati sistēma kā sistēma ir nekam nederīga un drīz ari tie labie ārsti straumēm aizplūdīs un arzemju klīnikām un tad mes zidisim pirkstu!

  1.  0 0

  dacishs 3 (618)15 11 g  

  kur nu veel  dranjkjiigaaka!!!!

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 11 g  

  galiigi garaam, kad biju sasslimis un slimoju ilgu laiku, izaarsteejos tikai tad, kad saaku aarstiem neklausiit un nedzert taas zaales ko vini izrakstija

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 11 g  

  varu teikt, ka es par to nesūdzos.. normāli ārsti. :) Vismaz Liepājā..

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 11 g  

  galigi garam.

  1.  0 0

  CIKITTA 4 (1488)27 11 g  

  Nožēlojami, labu ārstu grūti atrast! Sistēma sviests paiet pusdiena, kamēr tiec teiksim pie ķirurga, lai noņemtu šuves! Vai arī, lai tiktu pie okulista, vai cita speciālista!

  1.  0 0

  alise (44) 4 (1022)39 11 g  

  Dažreiz pirms griezties pie ārsta gribās stipri padomāt,pie kura un vai saņemsi kvalitatīvu ārstēšanu

  1.  0 0

  sirdsliesma 1 (129) 11 g  

  Tā viscaur atbalsta farmaceitisko biznesu. Liela daļa mūsu maksāto nodokļu aiziet cīņā ar slimību simptoniem, ne cēloņiem. Medikamentu skaits pieaug, bet cilvēki slimo vēl vairāk.

Līdzīgie jautājumi

 • Kur Latvijā var nopirkt lielā daudzumā medicības bahilas?
  Uz Brīvības ielas, aiz LaRocca, neaizejot līdz Tallinas ielai, ir divi medicīnas mazum un vairumtirzniecības veikali ar medicīnisko aprīkojumu un higiēnas precēm. Bija vēl vienā vietā, bet uz sitienu nepateikšu
  Klau, kāpēc tyev vienkārši nepajautāt jebkurā aptiekā? Viņi noteikti zinās ko vairāk par vairumtirzniecību
 • Vai Latvijā jāmaina nodokļu sistēma?
  Citās valstīs atceļ nodokļus, lai cilvēkiem krīzes laikā ir viegklāk, bet te tikai pieliek un tad brīnās, ka neviens viņus nemaksā. Ja samazinātu nodokļus līdz minimumam, tad būtu lielāka peļņa valstī, jo cilvēkiem nebūtu žēl arī to summiņu samaksāt.
  Protams, ka jāmaina!
 • Kurā gadā Latvijā tika ieviesta globālā mobilo sakaru sistēma GSM?
  oi! nu tu pajautaaji! reku palasi:

  Par TELE2

  2000. gada 7. oktobrī par mobilo sakaru operatora Baltkom GSM īpašnieku kļuva Tele2, Zviedrijas koncerna Tele2 AB (bijušais NetCom) meitas uzņēmums, viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā.

  Nopirktais uzņēmums bija otrs lielākais mobilo sakaru operators Latvijā, kas tika izveidots 1995. gadā. Savukārt 1996. gada martā, uzvarot LR Satiksmes ministrijas izsludinātajā konkursā, tas ieguva mobilo sakaru licenci darbībai GSM 900 frekvencē. Mobilo sakaru pakalpojumus tas sāka piedāvāt 1997. gada 18. martā.

  Par LMT

  Latvijas Mobilais Telefons SIA ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Uzņēmums izveidots 1992. gadā un ir pirmais mobilo sakaru operators valstī.

  LMT tika izveidots kā NMT sistēmas operators. Savas darbības gados uzņēmums strauji attīstījies. 1995. gada janvārī sāka darbību GSM tīkls, 1999. gada decembrī tika atklāts duālais 900/1800 Mhz tīkls. Sākot ar 2002.gada septembri uzņēmuma klientiem visā Latvijā pieejami GPRS datu pārraides pakalpojumi. No 2004. gada decembra komercrežīmā sāka strādāt UMTS trešās paaudzes mobilo sakaru tīkls.

  ja gribi siikaak tad reku ir!

  par tele2: http://www.tele2.lv/vesture.html
  par lmt: http://www.lmt.lv/lat/par_lmt
 • Kā tur ir ar medicīnisko lai dabūtu?
  Aizej pie ģimenes ārsta un pasaki, ka tev vnk vajag medicīnisko izziņu tiesību atjaunošani, šie jau ir pieraduši tādas izsniegt un zinās par ko ir runa, uzrakstīs arī nosūtījumu pie psihologa.

  Aiziesi līdz policijai, tur arī zinās viņi, kas viņiem tev jādod. Nejau tu pirmā, ar kuru viņiem tādas darīšanas.
 • Kas medicīnā ir angioma?
  pajautā googles tantei. ;)
 • cik droša ir šodienas medicīnas ???
  nekad un nekas nav 100% drošs. vienmēr ir iespēja, ka notiks neparedzētais.

  cilvēki, kas strādā attiecīgajā nozarē ir speciālisti. vismaz tādiem viņiem ir jābūt. :)
  bet ir redzēti visādi "speciālisti"..
 • kāda jēga no medicīniskās grāmatiņas?
  Nu bet ir taadas paarbaudes, kad tomeerir jaaiet pie speciaalistiem peec izraksta...
 • Kur iet mācīties RSU medicīnas fakultāte vai LU medicīnas fakultāte?
  Ja godīgi, tad tur, kur velk. Pati mācos LU. Bieži ien nožēloju, ka nemācos RSU un cik esmu dzirdējusi, tad tie kas macās RSU, bieži vien arī domā, ka labāk būtu mācījušies RSU. Katrai universitātei ir savi plusi un mīnusi. (es pat šajā teikumā pievēru acis uz to, ka RSU nemaz NAV universitāte).

  Pati iestājos LU, jo man bija slinkums tērēt laiku un naudu braucienam uz pārdaugavu. Tāpēc RSU nemaz nepieteicos.
  Zinu, ka LU ir nedaudz cilvēcīgāka un demokrātiskāka attieksme nekā RSU, jo tur viss notiek pēc padomju parauga (cik nu esmu dzirdējusi no tiem, kas tur mācās), taču vismaz pirmajos kursos laikam nevajadzes nekur tālu braukāt un tur pasniedzeji vairāk cenšas studentus iesaistīt zinātniskajos darbos. LU tu esi pats par sevi. Man patīk RSU, ka viņiem ir tāda viena liela ēka, kur praktiski viss arī notiek (izņemot klīniskos priekšmetus, kur viņi tāpat kā mēs mācās slimnīcās)... Mums ir daudz jābraukā. Vismaz kādreiz bija (varbūt tagad pirmajos kursos kaut kas būs mainījies).

  Kur ir vieglāk? Grūti pateikt.  Viss atkarīgs no tā, kurš priekšmets un kāds pasniedzējs tiek, tā ka varētu teikt- līdzvērtīgi. No savas pieredzes saku, LU mācījos pamatīgi. Vismaz līdz 5. kursam, kad beidzot arēja ievilkt elpu. Par RSU esmu dzirdējusi dažādus viedokļus, vieni mācas atspērušies, citi gandrīz neko nedara un tāpat tiek cauri. Taču jāsaka, ka ja RSU nekas nav mainījies, tad ar kontroldarbu/parādu kārtošanu ir tā, ka LU tos var kārtot bezmazvai cik tu gribi, bet RSU tik viegli cauri nelaiž. 3x un tu jau lido ārā. un tas nekas ka tā ir tikai 3. mācību nedēļa...

  Nu tas ir mans tāds objektīvi subjektīais viedoklis. Lai veicas izvēlēties savējo mācību iestādi un laikam jau gandrīz varu apsveikt ar iestāšanos kolēģu kārtā!
 • Veselība,Skaistums,Medicīna
  Piekērāt :)) Esmu kreilis :) nekādu diskomfortu neizjūtu. Un nekādus speciālos palīglīdzekļus arī man nevajag :)
  Kādreiz bernībā par mani smējās.. Bet tagad, trāpās kāds kurš izbola ačeles un pasmaida - citādi mani vairs neapbižo :)
 • Ar ko jūs salidzinātu medicīnas studēšanu?
  medicīnas studēšana - brīvā laika ziedošana.. Stradiņos viņi braukā pa visām malām, pa muzejiem, kur notiek nodarbības.. tā ir liela braukāšana un ļoti daudz jāmācās..
  es viņus neapskaužu, daudz gadi jāmācās un anatomija jāzina no a-z...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system