Atbildes

  1.  0 0

  busjkina (33) 6 (5468)126 10 g  

  Vajadzetu buuut,ja jau visadas citas ir ,tad shai ar jabut... lai gan tas varetu but pagruti,tikko skatijos,ka gramatnicai Avots nemaz tadas vardnicas nav!!!

  1.  0 0

  jeevinja (28) 6 (5031)2413 10 g  

  pameklē googlee,gan jau tur var atrst.

  1.  0 0

  ezismigla 3 (786)13 10 g  

  www.tranlation.paralink.com

Līdzīgie jautājumi

 • Kā īsti gatavot turku kebabu? Esat kā mēģinājuši?
  Turkebab kebabi man īsti negaršo. Man labāk patīk vieni citi. Tie tiek ietīti lavašā un visu pagatavo acu priekšā. patīk, ka viņi gaļu ilgi nemarinē un tad tā nav tik sāļa. Principā tā kebaba gatavošanā nav nekas sarežģīts- pa visu lavašu uzzied mērci (man, piemēram patīk pašgatavotā ķiploku mērce), liek salātiņus (no kāposta tomāta un gurķa, kur var likt klāt sīpolus vai arī ko citu, ja vien sirds kāro), virsū gaļu, vēlreiz uzziež mērci, satin un liek sildītieties speciālos aparātos, bet Tavā gadījumā, domāju, ka vari iztikt arī ar cepeškrāsni. Nu kaut kā tā.
 • vai jums garso Turku virtuve...
  Neesmu neko no turku virtuves nogaršojusi.

  Un tiem, kas nezin - "virtuve" nenozīmē tikai telpu, kur gatavo ēst, ar vārdu "virtuve" arī apzīmē kādas tautas nacionālos ēdienus!
 • Ja Latviju nebūtu okupējusi PSRS, tad mēs šobrīd būtu viena no visatīstītākajām valstīm Eiropā. Bet kas labāk, pašreizējā situācija ar 0.8 milj. krievu vai labklājība ar 1,5 milj. turku, āfrikāņu u.t.t.?
  Vot kā pateici, tā i būtu. Un iespējams tas būtu daudz labāk, tas mainītu cilvēku dzīves.....
 • Vai jūs esat latvieši?
  Hmm... Tīru latviešu principā nav. Ja ir, tad ļoti maz. Visiem ir kādas saknes citās tautās. Pasē man rakstīts- latviete.
 • Kāpēc latvieši ienīst latviešu?
  Tāpēc ka līdzīgi cilvēki atgrūž viens otru. Cilvēkiem bieži vien sāpīgas ir tās apkārtējo īpašības, kuras ir viņos pašos. Varbūt uzbrūkošā attieksme pret apkārtējiem ir smalki pašanalītisks process. Turklāt, ja padziļina jautājuma satvaru, varētu teikt, ka anonimitāte dod brīvību - cilvēks var beidzot atvērt visus kanāliņus, ļaut plūst visām emocijām, var beidzot dramatizēt. Anonimitāte ļauj iemiesoties jebkurā tēlā, citiem vārdiem sakot, anonimitāte ļauj tēlot. Turklāt cilvēkam jau kopš dzimšanas piemīt teātra instinkts.
 • Kādi latviešu TV šovi jums patīk?
  nu riebjas tas ka koru kari un dziedošās ģiimenes vinā laikaā. GRIBAS redzēt abus bet nēē! :) PATīk koru kari bet patīKA  latvijas zelta talanti.!! :)
 • Kādi latviešu mūziķi tev patīk?
  Renaars Kaupers un Praata Veetra, Igo un Ivo, Habemus, Astro`n`out, Eenas, Andris Erglis, Double Faced Eals.
 • Jūs runājat latviešu Valodā ?
  ну а кто в наше время не знает этого " сверх гениального языка "

  В Ирландии даже есть латышская школа ( вот дети в ирландии без латышского некуда "
  Предлагаю во всех странах открыть по 3-4 латышские школы и заполонить весь мир латышскоговорящим народом ))) и миг преклонит колени перед Латвией великой и могучей нацией )))

  Буагага
 • Kāpēc latviešu vidū irc.lv nav tik populārs?
  LV pusē arī kādreiz bija daudz cilvēku, bet visi vecie ircieši pazuduši...
 • Kāpēc latvieši necieš latviešus? :)
  ai tas tak raksturīgi, ka viens otru apdirš aiz muguras un necieš.
  ja nekas tāds nebūtu, tad tak visi būtu priecīgi utt
  bet te jau ir tā saucamā skaudība vienam par otru un tapēc skauž, ka otram iet labāk, jeb tas atkal saņem vairāk kā jau parati, un te jau rodas tas, ka necieš viens otru...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system