Atbildes

  1.  1 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  apkartejos, lai pec tam nav javaino sevi :D:D::D

  1.  1 0

  urbis24 4 (2186)26 10 g  

  katrs pats savas dzives notieceejs

  1.  0 0

  Siggi 5 (3002)125 10 g  

  ja, tu dziivo savu dziivi un sev, tad, protams, sirdsbalsij un tikai...

  1.  0 0

  MelnaSirds 6 (11035)21132 10 g  

  Sirdsbalsij!

Līdzīgie jautājumi

 • Iesakiet, kā šīs tēmas padarīt interesantas klausītājiem!?
  Freda... Šīs tēmas jau pašas par sevi ir interesantas!!!! tas tiešām ir grūts uzdevums, neteikšu ka impossible mission, bet nu... 1.tēma vienkārši liek klusu novaidēties :D, 2.tēma - sorry, ātrumā neko nevaru izdomāt. Varbūt kā ieteikums izstrādāt publiskos seminārus pa tēmu: "Kā atmazgāt valsts naudu?"  
  Oki, drusku uzdramatizēju. Negribu runāt par negatīvo šovakar (latviešu meiteņu lielo popularitāti pornobiznesā, vergu "statusu, valstpiederīgo izdarīto pieaugošo administratīvo un kriminālpārkāpumu statistiku ārpus Latvijas robežām utt. - tas arī veido to tēlu). Pozitīvais - mūsu lojalitāte (maigi izsakoties), centība ES normatīvu izpildē, esam pirmie parakstījuši ACTA  O! , gribu pieminēt Vairu Vīķi-Freibergu, piemēram, kaut diplomātiski toleranti p/// Francijas prezidentu (tas ir bez ironijas - to ļoti pozitīvi novērtēja pats Francijas prezidents, JO, radija patīkamu pārsteigumu   , ka latviešiem, IZRĀDĀS, ir IESPĒJAMS MUGURKAULS!, ka neesam vnk dr...mi d..ā līdēji! Paldies viņai par šo! Var pieminēt, ka Latvija ir NATO dalibvalsts, oki, man tā plotika riebjas, mainam tēmu -  viennozīmīgi Tev jāpiemin Raimonds Pauls (kā viņam izgāja ar viņa godīgi nopelnīto naudiņu.... moš nevajag), jo viņa darbi pazīstami un joprojām populāri visa pasaulē, pat tālajā Japānā), tālāk  -sports  - nu te vari pameklēties pa netu - ātrumā - noteikti - Serģu ģimene, Rasmanis, Vinters, mūsu hokejisti, utt. - tie Tev noteikti jāpiemin, jo tie ir cilvēciņi, kas VIENNOZĪMĪGI ir pucējuši mūsu valsts tēlu pasaulē. (te to sarakstu var pildināt vēl un vēl), noteikti vajag minēt mūsu slavenos ražotājus -"Laima" , Latvijas Balzams", "Brivais Vilnis", "Liepājas Metalurgs", "Rīgas Elektromašinbūves rūpnica", AirBaltic, Latvijas Kuģniecība un citi. Tad vēl pārlecot uz kultūru, ja nemaldos, Marija Naumova parādīja labus rezultātus Eirovizijā, hokeja čempionāts Rīgā, Siguldas kamaniņu trase, tūrisma bizness Latvijā (iebraucējiem ir, ko parādīt - daudz skaistu vietu, muzeju utml.). Kaut padomju laikos, bet tomēr, mēs varam lepoties ar visā pasaulē populārā medikamenta "remanatdīns", orģinālas sintēzes atklājējiem  Jāni Poli un Ilzi Gravu un viņu vadīto grupu.
  Viss, pietiks, ceru, domu gājienu saprati. Atliek vien piemeklet vēl papildus materiālus, kuri papilnam tīmeklī, smki noformēt pa nozarēm un aaiziet.
  par otru daļu,. piedod-galīgi nav mana stirpā puse.
  It kā īsti neatbildēju - kā tad INTERESANTI... domāju, pietiks ar to, ka skatīsies uz auditoriju, nevis tikai iedursi degunteli papīrā vai projicētajā slaidā. RUNĀ AR AUDITORIJU! ;) +varbūt manā lējumā ir kāds faktiņš, kuru neesi pieminējusi savā darbā, un kuru nezin "Tavējie".
 • Vai kāds te ar klausās EHR?
  Agrāk klausījos. jau būs kādi 3-4 gadi pagājuši kā neesmu slēgusi iekšā. Tikko iečekoju mājaslapu. Tur ir sadaļa topi un var izvēlēties arī paskatīties iepriekšējo gadu top 100. Pagājušā gada gan diemžēl vel nav ielikts, taču gan jau, ka ar laiku parādīsies.
 • tev labāk patīk klausīties nekā runāt?
  atkariba no garastavkolja
 • Iesakiet kko klausāmu....
  A ko Tu klausies? ;[
  *) Eric Laville - Night Vision (itaa ljoti laba)
  *) Chris Decay - Shining
  *) Dj Blackskin - Let's go
  *) Lupe Fiasco - Go Go Gadget Flow
  *) Armin Van Buuren - goldigger
  *) Adam Tensta - They wanna know
  *) Adam Tensta - My cool
  *) STX - Awesome
 • Kur netā var klausīties radio 96.2?e-radio nav..;(
  pamēģini www.iradio.lv
 • Cik no Jums klausās dziesmu vārdus?
  es meedzu ieklausiities par ko ir dziesma..biezhi vien dziesma kljuust tuva deelj vaardiem vien, jo seviskji ja dziesmaa izteikts kkas saistiibaa ar savu dziivi...
 • Vai kāds klausās post rock?
  es nee
 • kas klausās tokio hotel???
 • Mūzika. Kādu mēs klausāmies un kāpēc?
  Man svarīgs ir ritms vai vārdi. Ritmam ir jābūt tādam, lai gribētu vnk dejot. Un vienalga kur dejot, pat uz ielas, ja klausos to dziesmu palyeri. Bet vārdiem jābūt patiesiem, lai domātu, ka izpildītājs dzied par mani vai manu dzīvi
 • Kāds klausās drum'n'bass? :)
  Nu es...
  Gribi pamainīties ar saviem labākajiem trekiem..?!

  Lorčik, tie kas uzsēdušies uz d'n'b, parasti ir arī uzsēdušies uz stimulātoriem. ))
  Tāpēc man tagad interesanti, tu būsi 6 narkomāns ircā? ^-^


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system