Labākā atbilde

  1.  1 0

  predator1989 7 (23261)4729 2 g  

  Nu vispār jau pasaulē un dabā tā iekārtots, ka cilvēki tomēr ar ir domāti pa pāriem.
  Tā pasaule to iekārtojusi, ka jābūt diviem, tapēc ir šīs kāzas un kopdzīves cilvēkiem.

Atbildes

  1.  2 0

  Izredzetais (26) 6 (11647)2411 2 g  

  šis man pedejā laikā ir aktuāls jautājums. Visu laiku es varēju dzīvoties viens. Nesatikt cilvēkus nedēļām. Viens nodzerties un biju laimīgs, bet kaut kā viens cilvēks mani izmainīja, jo tikāmies katru dienu. Tagad es nekādigi nevaru viens nosēdēt mājās. Man vajag pie kāda aiziet. Pats nezinu kā lai atgriežas vecajās sliedēs. Laikam tik jāgaida kamēr atkal pieradīšu pie sevis.

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13791)51036 2 g  

  Mēģināt var pateikt arī  tikai to, kad tie ir  vieni vienīgi hormoni. Un viss ir uz to bāzes...paliek aktuāls jautājums - cik stipri arī tie var degradēties,(piem lasīju, par tiem komunistiem, Mao Dzedunam bijusi pilnīgi atrofējušās teva jūtas, bija sieva, , vēl otra, un beigās nav nekas teikts, kad šis bijis labs, kārtīgs, nē, partija bijusi allaž 1.vietā) vai , piemēram, nav tā, ja skatās no dabas, ir taču tā, kad ''vairoties'' dabon tikai stiprākie, attiecīgi ar labaku DNS spēju pielāgoties, pārējie - ta arī nodzīvo dzīvi ''nedabūjusi'' - un ja nenotiek , kāda nelaime, tur jau tā lieta vienkārši nodzīvo.
  No tā, kad nav dabūts (pats saproti kas) , neviens jau nav nomiris! (Ja neskaita gadījumus, kad cilvēks uzliek sev rokas un tikai tapēc, kad trako hormoni)Un te atgriežos turp , kur sāku. Var domāt, ir kaut kada arī ''dvēseliskā'' saistība, nenoliedzu, bet tāda mūsu (vismaz) sabiedrībā ir reta, visi daudzmaz viena sula, vāramies, paskaties, kā cilvēki pat ģērbjās, melni, zili, pelēki, brūni, pārsvarā, un arī iekšēji, reti kuriem ir kaut kas, tads,kas aizķer! Es domāju - Varam!, jo tā nav tāda tā visstiprāka vajadzība, ja domā attiecībā uz pretējo dzimumu. Jo pie visa pierod. (nevaram, nu psiholoģiski, jā, un mēs jau patiesībā piemirstam, kad pat vienkārša saruna, kaut nedaudz, patiesībā dara daudz - nav jādomā, kad jau viss esam uz vientuļas salas)

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system