Labākā atbilde

  1.  1 0

  Tautu-meita (27) 6 (13308)821 7 g  

  Manējie vecie to visu laiku dara. Šķirsta kalendāru, atzīmē dienas, prognozē laikapstākļus, vārdsakot kā riktīgi saimnieki. Ir patīkami apzināties, ka nākamruden būs laba raža, piemājas augļu koki dos sulīgas veltes un meža cirsma būs veiksmīga. Jā, tam ir liela nozīme. Un es kā nākamā saimniece turpināšu viņu iesāktās "tradīcijas".

Atbildes

  1.  1 0

  willx (53) 6 (17416)3713 7 g  

  pēc iespējas sekoju :)

  1.  1 0

  amistada (31) 5 (2715)47 7 g  

  Man nav ne koku ko cērp,ne lopu ko lecināt, tāpat nesēju dārzeņus... Iestādu puķes pavasarī mazajā piemājas dārziņa, kad ir brīvdiena, nesekojot Mēness fāzem savādāk varētu sēt 12. naktī pēc darba.. Es labāk izvēlos brīvdienas...
  Nagus, kad vakarā brīvāks tad apvīlēju un savedu rokas kārtībā...  
  Matus cenšos savest kārtībā augošā Mēnesī, lai aug gari, kupli un veselīgi...

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 7 g  

  sekoju, nesekoju...kā nu kuro reizi sanāk, bet palasos tās zinības.

  1.  0 0

  dzhonsons (27) 6 (5344)225 7 g  

  Nagusragus griežu tad, kad tie ir tajā izmērā, kad kauns citiem rādīt :D Bet nē, mēness fāzes neievēroju.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā jāgriež kāju nagi?
  Nagu garums, arī kājām, ir katra gaumes lieta. Ja tie būs pārāk īsi, var veicināt to ieaugšanu ādā. Tāpēc iesaka nagus atstāt tik garus, lai nebūtu garāki par pirkstgalu. Jāiegaumē, ka kāju nagi jāgriež taisni, nevis noapaļoti kā rokām.
 • Mati, ragi, nagi.... Kādi varētu būt garo nagu pielietošanas veidi?
  Man garie nagi palīdz attaisīt pat cieši savilktus mezglus - parasti visi man dod atvērt aizsietus maisiņus
  Vēl esmu pamanījusi, ka ar gariem nagiem man vieglāk izvilkt diegu caur adatas aci.
  Ir vēl daudz citas lietas sadzīvē, kuras garie nagi palīdz paveikt ātrāk vai labāk, bet uz sitiena nevaru atcerēties...
 • vai esat eduši,kada lopiņa ''PAUTUS''?
  Nē, bet saka jau, ka esot tīri tā neko ;)
 • kadas ir tavas izjūtas,kad tu notriec ar auto,kādu lopiņu????
  Ja es jau no tāluma pamanu, ka uz ceļa kaut kas mētājas - man vienalga, vai tā ir lupata vai kas cits, es labāk neskatos, lai netraumētu savu psihi, esmu šausmīga dzīvnieku mīle un uz šādiem skatiem man ir ļoti grūti noskatīties :(
  Bet tā kā man vēl tiesību nav, tad nav pašai par laimi gadījies.
 • Kuram vēl pie mājas nokalta daudz visādi augļu koki?
  man bumbieres tikai
 • Vai kūts lopi Latvijā nav pelnījuši atbalstu?
  Es tieši redzēju ziņās arī par platībmaksājumiem... man acis palika kubā. Latvijā jau neko vairs nevajag...visu ievedīsim no ES, Ķīnas un sazin, no kurienes vēl. Es esmu lauku skuķis... bērnībā visiem bija lieli lopu bari, zirgi, mājputni. Labi darba tik un tā nebija nekāda dižā, bet bija viss tevis minētais. Jāsaka, ka pēdējos gados cilvēki vairāk laižas uz pilsētām, ieskaitot ārzemes, mazāk paliek darbspējīgo cilvēku laukos, turklāt tie, kuriem agrāk bija dūša un spars ņemties ar lauksaimniecību, ir par vecu. Un kāpēc gan ņemties, ja par to negrib maksāt kā citās ES valstīs, kur zemnieki ir bagātāki, lai neteiktu, ka bagāti.  Manai omei agrāk bija arī liellopi, bet tagad ir tikai vistas un pīles. Viņa saka, ka vieglāk sagādāt barību. Mums tehnikas nav, agrāk sienu taisīja mammas brālēns, kuram joprojām ir viena no lielākajām saimniecībām pagastā. Tādi prieki ir dārgi palikuši, bet viņam vismaz ir visa tehnika. Grūti iet, bet kaut kā jau velk. Tā nauda, ko maksā par pienu, ir smieklīga, tāpēc galvenais iztikas avots ir tā saucamā Eiropas nauda (subsīdijas un platībmaksājumi). Turklāt LV piena iepircēji vispār negrib maksāt par pienu, piemēram, mani radi laikam joprojām nav saņēmuši lielāko daļu piena naudas (viņiem bija ap 12 000Ls nesamaksāta nauda, bet kaut kādu daļu varētu būs saņēmuši atpakaļ). Tad viņi pārgāja uz citiem piena iepircējiem (starp citu, lietuviešiem). Tie vismaz regulāri maksā un pat iedeva avansu, jo kredīts par tehniku ir kredīts. Visi sū** jau būs tam zemniekam, kurš nevar samaksāt un bankai neinteresēs, ka viņam pienotava nemaksā.

  Un, jā, lopiņi arī ir pelnījuši atbalstu. Latvietis jau savā ziņā ir gan stulbs, gan gudrs. Neviens jau neies ņemties ar lopiem, jo klapatu daudz un vēl negrib pienācīgi maksāt, bet no otras puses - kurš attīstīs LV lopkopību?
 • Vai Juus ticat,ka koki dziedee un dod speeku?
  Sāp galva? Aizej pie apses, papeles vai ābeles un palūdz kokam noņemt Tev to sāpi. Piespied pieri pie koka stumbra un "ieklausies" no tā nākošajās enerģijās. Pastāvi pie tā tik ilgi, līdz jūti - paliek vieglāk. Domās kokam pasaki paldies un ej pie ozola, lai palūgtu no šī varenā koka viņa spēcīgo enerģiju, ar kuru atjaunot savu deformēto auru. Tikai pie ozola nedrīkst stāvēt ilgāk par 10-15 minūtēm! Pārdozēšana nenāks par labu Tavai sievišķīgajai būtībai. Vienmēr saki paldies! Tas darbosies, ja Tu ticēsi koku dziednieciskajām īpašībām.
 • Tava versija - ja nebūtu melnā kaķa, kuram lopiņam un kādā krāsā tad cilvēks uzgrūstu atbildību par ķibelēm?
  Žīdi jau sen nosaukuši nešpetnos dzīvniekus
  Lai cik tas arī nebūtu savādi, bet arī luterāņu mācītājs Pētera Pāvela baznīcā Deglava 1 dūju neattaisnoja - nepatīk, ka kakā uz draudzi

  Par konfesijai mīļiem dzīvniekiem esmu veicis pētījumu un aptaujas svētiem vīriem Dievnamos, bet sakarīgu atbilzu nav - ir priekšstati un pieturēšanās pie kanoniem

  Vispār jau lopiņi un reliģija ir interesanta tēma - pat rsbīni tur savā sētā cūkas
 • Neko daudz no mātes Dabas neesam atkāpušies, esam tik lopiņi kas māk apglābt mirušos- Vai tāpēc mēs esam radības kronis?
  mēs vienmēr esam bijuši un būsim dabas sastāvdaļa.Bet esam visbīstamākie,jo nogalinām prieka pēc visu.Kas kust un kas ne.Un arī paši sevi iznīcinām.Mums ir liels ego,tāpēc cenšamies valdīt, daba to ļauj,bet līdz zināmam brīdim.Tā spēlējas ar mums.
 • Ja vilks meza vidu ieskrien koka un neviens to neredz, ka jums liekas, koki par to smejas?
  Grūti pateikt, vai var.. Bet zinu vienu.. Es no smiekliem galus atdotu..  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system