Atbildes

  1.  1 0

  vijeens 6 (13889)3313 10 g  

  ...tas vārdiņš ir:mazohisms./ pēc austriešu romānista L.fon Zahera-Mazoha vārda./ Tā ir sex-āla anomālija,kur persona gūst apmierinājumu,izjuzdama sāpes vai pazemojumu. / Labāk jau mīlēties ar maigumu.../

Līdzīgie jautājumi

 • kaads ir juusu raksturojums?????
  pārāk sarežģīts, lai kāds to saprastu...
  vnk ir pateikt, ka esmu Dvīnis un manī ispaužas 9 cilvēka garīgās fāzes.. :D
 • Jūsu dzīvesvietas raksturojums, izjūtas?
  dziivoju laukos.. ciemataa.. klusa, skaista vieta.. mieriiga apkaartne.. izmirusi.. paaraak maz laika pavadiishanas iespeeju..
  tomeer sheit pavadiita visa mana beerniiba un lai kaa arii nebuutu sho vietu miilu :)*
 • pēc tava vārda raksturojuma,tas raksturojums sakrīt ar tevi?
  Simtkārt apdziedātā Laura nes sevī noslēpumu, maigi piekļāvīgu noskaņu, klusu, kautrīgu iekšējo balsi. Viņa ņem pretī to dienu, kura nāk viņai pretī. Jo varbūt jau parīt draudīgi mākoņi biedēs Lauras mīlas sapņu idilli…
  Sakrīt!
 • Народ, а как пишется raksturojums и motivacijas vestule?
  24.04.2008
  Vārds Uavārds
  Adrese
  Rīga LV-1010
  Tālr.: ________
  E-pasts: _________

  Vēlos kandidēt uz lidlauka vadības departamenta perona kustības vadības nodaļas dispečera vietu Jūsu uzņēmumā.

  Lai gan pievienotais Curriculum Vitae jau dod īsu pārskatu par manām iepriekšējām darba gaitām, problēmu risināšanas mākslu un panākumiem, atsevišķi izcēlu Jūsu pašreizējās konkrētās prasības un savas atbilstošās prasmes šajās nozarēs.
  •  Izglītība un mācības:
  Man ir vidējā profesionālā izglītība, bet tuvākajā laikā plānoju stāties mācībās loģistikas fakultātē neklātienē, lai mācības neietekmētu darba gaitām. Es brīvi pārvaldu 3 valodas un pašlaik mācos vēl divas, jo man ļoti patīk apgūt jaunas valodas un pielietot tās.
  •  Rezultatīva darba pieredze:
  darba pieredze visās iepriekšējās darba vietās ir bijusi rezultatīva. Darba iemaņu iegūšanas procesā iemācījos brīvi izprast lietvedību. Esmu ļoti punktuāla un atbildīga.
  •  Organizēšanas spēja:
  Protu organizēt biroja darbu ,ļoti labi orientējos dokumentēšanā.
  •  Komunikabilitāte:
  Brīvi komunicējos ar cilvēkiem, jo iepriekšējā darba pieredzē tas bija galvenais darba pienākums. Patīk sarunāties un izpalīdzēt cilvēkiem, jo to brīvību pieļauj manas valodu zināšanas.
  •  Darbs ar datoru:
  lielākā daļa manu līdzšinējo darbu izpilde ir prasījusi datora lietošanu. Protu strādāt ar datoru augstā līmenī.


  Sevi pazīstot, esmu pārliecināta, ka Jūsu piedāvātā darba vieta ir atbilstoša manām spējām. Ar nepacietību gaidu tikšanos ar Jums un ticu, ka pārliecināsieties arī paši par manu kompetenci. Gadījumā, ja Jums ir papildus jautājumi, esmu pieejama arī pa augstāk norādītajiem telefoniem.
  Pateicos Jums par uzmanību!

  Vēlot Jums panākumus,

  Vārds, Uzvārds.

  Pielikumā: CV


  мне когда-то такое писбмо очень помогло пройти конкурс. :) удачи
 • Tavas dzīves vietas raksturojums un izjūtas?
  ja godigi esmu apmaldijies pasaule.....nevaru atrast vietu kur laprat apmestos....nepartraukti mekleju.....un ja godigi doma ir jau arpus pilsetas.....pie ezera kada...tas uz sodienu;DDDD
 • Vai tici pardzimsanai? Un vai ir teorija, savs raksturojums?
  jā, es esmu konkrēts pierādijums..
  zinu, ka es 100% iepriekšējā dzīvē biju džeks! Dažreiz šitas viss man atsitas šajā dzīvē :D

  pietiek vienk paskatīties uz manām interesēm xD
 • Lūūdzu, kurš var palīdzet? Ir ļoti vajadzīgs romāna "Aka" galveno varoņu raksturojums.
  Google - 1. links! PIRMAIS BĻ!!!
  p.s. Kur mūsdienu skolā degradējās jaunā paaudze.. domāšana izpaliek, es pat teiktu veselais saprāts izpaliek.

  6. Romāna tēli


  Laura Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Iezīmējās kalsni pleci, bet gaišas, ļoti platas acis šaurajai, pavisam neiedegušajai sejai piešķīra gandrīz vai askētisku izteiksmi.” „Smiekli gluži apbrīnojami pārvērta viņas seju, tā kļuva jauna un dzīva.” „Cik viņai gadu? Tā ap trīsdesmit. Pēc auguma- zem, sejas- virs trīsdesmit.” „Cik tu tomēr esi skaista! (..) Tikai briesmīgi bāla, un acis deg kā divi lākturi.”
  Laura bija ļoti noslēgta, klusa un pieklājīga sieviete. Ne par ko nesūdzējās, darīja darbus un gaidīja Riču mājās. „ (..), ka Lauru nepazīst un īstenībā nezina par tās domām un jūtām.” Laura mācēja paklusēt. Laura ļoti mīlēja bērnus, deva to labāko. „ Kā tu jūties draudziņ? Atkal nenāk miegs?”

  Rūdolfs Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kāpēc klusumā viņam atkal un atkal uzmācās nomācošā pamestības sajūta? Viņš taču aizvien bija braucis šurp tieši pēc šīs rāmās vienatnes- ieradās, noguris no drudžainā dzīves tempa (..)” Manuprāt, tas liecina, ka Rūdolfs nav īsti atradis savu vietu dzīvē, viņš meklē piepildījumu.
  Rūdolfs bija pieklājīgs, lutināja sievietes. Viņš ļoti pieķērās Mārim, kas, manuprāt, liecināja par to, ka viņam trūkst paša dēla. Viņš bija iemīlējies Laurā: „ Rūdolfu pārņēma senaizmirsts saviļņojuma reibums (..) četrdesmit gados jau bija it kā redzēts un pieredzēts viss, baltajam, vārīgajam un naivajam kodolam apkārt bija apaugusi snobisma un mākslota optimisma čaula.” Rūdolfs bija gudrs, čakls mīlēja darbu. Manuprāt, mierīgs un līdzsvarots cilvēks attiecībā pret citiem.

  Alvīne Netiešais tēla veidošanas paņēmiens-
  „Alvīne ienesa samērcētu dvieli, lai uzliekot Zaigai uz pieres, noņemtu karsoni.”- gādīga. „Visu mūžu Alvīne bija darījusi dēlam vienīgi labu.” Bieži kavējās par aizgājušo laiku, pārdzīvoja. Bija čakla, nepārmeta neko nevienam. Taču bieži uzmācās Laurai par Riču, savā ziņā Alvīne neļāva Laurai aizmirst Riču. „Alvīne to uztvēra pa savam- kā nekā viņa taču bija īstā saimniece Tomariņos”- ar sacu „es” un nemainīgu raksturu un uzskatiem. „Alvīne jutās bagāta”- viņai nebija galvenās materiālās bagātības.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Spilgtā gaisma, nākot no augšas, asām, melnām līnijām iezīmēja viņas nekustīgos vaibstus, kas atgādināja masku.”


  Rihards ( Ričs) Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „ Kad kļūst neizturami smagi, es cenšos domāt par Tevi (..) Nekad agrāk es nesapratu, cik vainīgs esmu Tavā priekšā”- izjūta vainas sajutu, mīl Lauru un ilgojas pēc viņas.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „..kā Ričs gulēja pie galda tieši šādā pašā vietā, tapāt, tāpat nokāris cirtaino galvu, ar tādu pašu bedrīti spilgtajā zodā.”
  Manuprāt, Ričs bija ļoti vājš cilvēks, ja varēja tik vieglprātīgi dzert un nemaz nepadomāt par savu ģimeni. Tomēr viņš, cietumā būdams, regulāri rakstīja vēstules apjautājās par bērniem un Lauru.  Māris Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Apaļa seja ar iedobīti zodā nokārtā uz krūtīm, garās skropstas meta ēnas uz vaigiem, melno matu sprogas krita pār iedegušo pieri.” Jautrs un ļoti dzīvespriecīgs puika, zinātkārs. „ Kas tas ir...likumīgi?” Patiess- „ Kad tu atkal atbrauksi, Rūdolf?” Māris bija pieklājīgs vismaz centās tāds būt. Ļoti pieķērās Rūdolfam, manuprāt, viņam trūka tēva un vīrieša uzmanības.

  Zaiga Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kas jāsaka vispirms?” ļoti pieklājīga, klusa un nopietna meitene. Romānā varēja just, ka Zaiga ir vecāka nekā Māris.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Zaigas gaišie mati bija sapīti kārtīgi un stingri, (..) ap viņas tievo kaklu stiepās violets sutažs.”
  „Uz pieres gan vajag atstāt!- bažīgi iebilda Zaiga, visu teikto uztvērusi nopietni.” ar savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Sākumā izturējās ļoti piesardzīgi pret Rūdolfu, manuprāt, viņa nevēlējās atkal kādā vīrietī vilties, jo tēvs bija prom, viņa arī ļoti labi saprata Lauras emocijas un skumjas.

  Maija Tiešais tēla veidošanas paņēmiens-„ Vaigi vēl zied kā rozes, pasūtīt zobus, (..) neviens jums nedotu vairāk par četrdesmit pieci...” Marija bija atraktīva, ļoti ziņkārīga sieviete. Viņai patika „izložņāt” citu mantas un to pat nenoliedz.
  Netiešais tēla veidošanas paņēmiens –„ Cilvēks.. tāpat kā māja... Iesākumā nemaz nepamani, ka paliek veca”- sieviete ar pieredzi un skatījumu uz dzīvi. Asprātīga. Mīlēja Eidi.

  Eidis Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Eidis! Dažu reizi gan sanāk dusma: pašam malka stāv nesacirsta, sēta gāžas apkārt- šam sazin kur gals.” Ļoti izpalīdzīgs un čakls.
  Ļoti patika iet pirtī un lepojās, ka var visilgāk izturēt karstā pirtī, patika kavēties atmiņās. Mīlēja Mariju.
 • Sievietes ar pautiem ir mērķtiecīgu sieviešu raksturojums, bet kas ir vīrietis ar/bez tiem?
  Esmu dzirdējusi,ka par tādiem vīriešiem runājot min vārdu "lupata".
  Es gan vairāk vīrieti bez pautiem apzīmētu kā cilvēku bez mugurkaula,tādu,kuram nav pašam sava nostāja,nav sava "es",kurš nav spējīgi veikt pašu nenozīmīgāko "varoņdarbu".
 • Par sievieshu luupaam-raksturojums =DMan pat liekas, ka taisniba(ieksha)
  Ak sievietes  
 • помогите по химии.Срочно надо сдать.Dispersu sistemu raksturojums. или подскажите где можно посмотреть
  в гугле, инфа 100%


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system