Labākā atbilde
-
0 0
cukcuk 2 (268)2 19 g
tākā pensināru miegs ir neizprotama parādība, tad 8ņos no rīta viņi ir pilnībā izgulējušies un dodas problēmu medījumos uz pilsētas tirgu - iesaistīties cīņa par zemākām cenām, atrast kādu nelaimīgo kam pastāstīt par savu cistu vai vēl kaut ko! :))

Atbildes
-

-

-
0 0
sNuuFix (35) 4 (2321)27 19 g
Varbūt viņiem patīk atrasties citu cilvēku tuvumā? (burtiskā nozīmē) :D

-
0 0
fabulous (39) 1 (180) 19 g
vinji vienkarsi kautina tos darbalauzus ar saviem stulbajiem jautajumiem...skraida no viena autobusa gala uz otru..un suudzas par ieveleetajiem deputaatiem!!! vairs neko citu no vinjiem neesmu ssagaidiijis..

-
0 0
kriksitis21 (41) 1 (121) 19 g
Viniem paliek vieglak kad iekam autinos un padzena jaunatni un tad iet uz aptieku saperkas zales un brauc atpakal !!

-
0 0
[TR]Binoklis (35) 2 (464)14 19 g
Uz essential... kameer atradiis iisto pieturu buus jau nakts... :D

-

-

-
0 0
Mexikana (42) 4 (1987)311 19 g
uz polikliniku,kur vini barikade arsta durvi lai jauniem cilvekiem ieja nebutu.

