Atbildes

  1.  1 0

  stuumeejs 3 (886)38 11 g  

  seksīga sieviete-slaidas kājas, labs rāmis, vidēja lieluma krūtis, tumši brūnas acis, matu krāsai nau nozīmes,bet ne rižā krāsā.

  1.  1 0

  daceens 6 (7316)228 11 g  

  vot tā jau ir gaumes lieta, un patiesībā nemaz nav atkarīga no konkrēta izskata, bet no sassodīti lieliskām sīkām detaļām, ko aci uzmetot tā nemaz nevar pamanīt.

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 11 g  

  Iekārojams.

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 11 g  

  seksigs-tads, kas izskatas atbilstosi savam dzimam

  1.  0 0

  mocs 5 (4006)2414 11 g  

  seksiigs/a - Tu ;)

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 11 g  

  Stuumeej,nemuldi daudz, veesaa mieraaa Tevi savaldzinaatu ar savaam zaljajaam aciiim:) Un tad Tu mani ne tikai par seksiiigu sauktu!

  1.  0 0

  aapa 6 (13058)3625 11 g  

  Iekārojams, acis piesaistošs...

  1.  0 0

  gawro 2 (402)24 11 g  

  Juteklīgs kārdinošs pievilcīgs

  1.  0 0

  sandis102 3 (836)15 11 g  

  seksiga sieviete

Līdzīgie jautājumi

 • Un ko man tgd darīt?? sk paskaidrojumu.
  Ieteiktu labāk citu attiecībās, kaut cik labi gribēdama,  nekur nejaukties, ja jau tā viens otram patīk, lai tiek paši galā ar savām attiecībām.
 • Kāpēc ir tāda atšķirība? Lasīt paskaidrojumu!
  Jāsāk ar to, kas ir temperatūra mūsu izjūtām. Tas ir molekulu triecienu iedarbība uz mūsu gaļas apvalku - ādu. Nākamais - kam vairak triecienu - ūdenim vai gaisam? Protams, ūdenim, jo molekulu skaits/blīvums ir daudz lielāks šķidrumiem jebkurā gadījumā nekā gāzēm(gaiss -gāzu sajaukums). Nākamais - siltumietilpība. ūdenim tā ir ļoti liela - ja nemaldos - no dabā brīvi sastopamajiem savienojumiem/elementiem  vislielākā. Līdz ar ko un tamdēļ, ka   miesas temperatūra ir lielāka par +20grC, ūdens molekulas, kontaktējot ar ķermeni, savāc/nozog no tā siltumu, radot aukstuma izjūtu.
  Gaisa molekulām, pirmkārt, ir mazāka siltumietilpība un to kontaktu skaits ar ķermeni ir daudz , daudz mazāks (kā jau minēju iepriekš). Tas tā, īsumā.  
 • Vai kāds varētu palīdzēt...(sk.paskaidrojumu)
  70 Ls, tā ir ļoti zema cena priekš Pārdaugavas... Tiešām nezinu ko ieteikt....Bet jautājums ir nopietns un pašsaprotams...
 • Kāpēc tas tā?...sk.paskaidrojumu
  Sit pa seju...
 • Kādas ir jūsu domas? (sk. paskaidrojumu)
  ja jau ir ko runāt, tad runā kaut betz apstājas, bet vajag atcerēties par citām lietām, kas svarīgas dzīvē.. :)
 • Kāda tam ir jēga? (skati paskaidrojumu)
  Nekas nevar būt labāks par izrunāšanos, ļoti dziļu izrunāšanos.. tādas dresēšanas ir raksturīgas vairāk sievietēm, bet nu ne pie kā laba tas nenoved, otrai pusītei apriebjas un izšķiras. Vajag savā starpā runāt, nevajag noklusēt utt, tad arī nevajadzēs viens otru pārmācīt un radīsiet kompromisu!:))
 • Palidziet(SK paskaidrojumu)
  ieraugi pasauli caur kvalitatīvu materiālu! ;)
 • Datoriķiem - lasīt tālāk paskaidrojumu!
  Viens no variantiem ir tāds, ka uz tā HDD, kur stāv OS, tur jābūt MASTER un pie BIOS'ā jānorāda, ka startējam no viņa.. Pēc būtības, otrs var būt SLAVE un var arī vispār nebūt džamperu..
 • Vai piekrītat?(sk.paskaidrojumu)
  Buutu vien jaapiekriit, tachu...neee...sirdi ir jaaraada,nebaidoties no dubljiem..jaaraada, jo varbuut kaadam taa buuus vajadziiiga:) Varbuut kaadam taa speees paliidzeet,ikdienaaa ienesot sauli... Lai mani tuukstosh kaartaas klaaaj dublji, bet es tik un taaa katram raadiishu sirdi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system