Atbildes

  1.  1 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 10 g  

  Zheeel,ka tikai izklausaaas peeec atvadaam. KAAARTEEEJAAA uzmaniibas pieveershana+uzprasiiishanaas uz komplimentiem un zheeeloshanu!

  1.  0 0

  parlamentuss 5 (3370)137 10 g  

  smirk, wink=)

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 10 g  

  mhm.nez kapēc izklausās pēc atvadām..

  1.  0 0

  shakaalis (31) 5 (3916)2412 10 g  

  nu un ko mums tagad dariit? sarkt un baaleet?

  1.  0 0

  Naira (31) 4 (1387)16 10 g  

  Tik tiesam izklausas pec atvadam. :)

Līdzīgie jautājumi

 • Vai esat piedzīvojuši situāciju, kad kāds dzīvnieks par kaut ko izrāda jums sirsnīgu pateicību?
  Jaa,manam sunenam bija galvaa plisushi asins vadi un tadel sakrajushas asinis ausiis,tas bija piepampushas un vinjs nevareja ne paest,ne pagulet.Veterinars ausis paargrieza bez nekadas narkozes un izspieda ar varu asinis,bet sunjukam vel joprojam nebija labi un sapeja vinjs baidiijaas galvu likt leja,tadelj nevareeja pagulet.Visu laiku sedeja ar acim valja.beigas jau nevareja izturet ,bet vienalga neguleja,tad nu noseedeju pusnakti augsha turedama vinja galvu,lai juutas drosaak un lai vinjs dabuu pagulet.Pec ta laika suns no maniim neatkapjas ne soli un nelaiz nevienu klat.
 • Kad Tu pēdējo reizi tā sirsnīgi izdusmojies?
  Vakar - dusmojos līdz asarām, tad riktīgi izraudājos un palika labāk! :)
 • Kurš no irciešiem Tev liekas ļoti sirsnīgs cilvēks?
  Šeit ir ļoti daudz sirsnīgu cilvēciņu - negribas nevienu īpaši izcelt. Lai gan man sirsnīgi liekas tieši tie, ar kuriem ir bijusi ilgstoša sarakste vai pat esmu ar viņiem tikusies - mazinsh, Sincha813, upuce, Ruuuta, Zobrats, agapimuuu, itsmeee, Sheyliina u.c.
 • Kad Tu pēdējo reizi sirsnīgi smējies? Iemesls?
  katru dienu smejos no sirds,jo tāds kā es ir īsts smieklu iemiesojums,bet galvenais es parauju visus sev apkārtējos
 • Vai sirsnīgs smaids Tevi atbruņo?
  mmm dažreiz......
 • Vai labestīgs, sirsnīgs cilvēks spēj saprast nežēlību?
  Tā pat kā katrā cilvēka ir sieviete un vīrietis, tāpat katrā ir sēts labums, bet ir arī ļaunuma sēkla. Tik pat daudz, cik mēs esam nosvērti un normāli, tik pat daudz esam teaki. Nedaudz kādā no punktiem svari pārsveras uz vienu vetu, tā rodas sieviešķīgi vīrieši, kas var būt ļauni un traki. Mēdz gadīties ka tie kam kas no tā visa ir nosvēries, mēģina to slēpt un pierādīt pretējo. Līdz ar to arī labestīgām būtu jāsaprot ļaunais.
 • Kāda, Tavuprāt, ir sirsnīgākā latviešu dziesma?
  Muhtupāveļa ''Vecais zābaciņš''
  no Sprīdīti ''Piena ceļš"
 • Kādu mīļu un sirsnīgu četrindi varētu aizsūtīt draugam ? Kaut ko mīļu ?
  http://www.saimniece.lv/apsveikumi/
  http://meeting.oho.lv/meeting.php?cmd=labi_vardi
  http://www.apsveic.lv/
  http://dzejolis.lv/apsveikumi-dzimsanas-diena/
  es nekur nesteidzos šodien, ja vajag, padod ziņu - atsūtīšu vēl kādas pārdesmit adreses. Vispār izmantoju gogli...
  Un vispār uzskatu, ka VISMĪLĀKĀ ČETRRINDE DRAUGAM BŪS TEVIS PAŠAS IZDOMĀTA - tā būs neplaģiātiska, Tava orģinālā un tieši VIŅAM!  Pamēģini... tas nav grūti un tai būs pavisam cita vērtība!  
 • Sapnis, kāds var lūdzu iztulkot? :) Sirsnīgs paldies! :)
  Bēgt pašam-ar lielu uzmanību izvairīties no sarežģījumiem; lielā barā- piedalīties izpriecās; palīdzēt kādam bēgt- nepatikšanas; bēgot paklupt vai nokrist- izvirzīties un ieņemt augstāku stāvokli
  Autobuss
  tajā braukt- drīzs ceļojums jautrā kompānijā, arī interesanta saruna; tajā tukšā braukt- gūt virsroku pār nelabvēļiem; salūzis- grūtības dzīvē, kas prasīs daudz pūļu; to vadīt- grūtniecei - veiksmīgas dzemdības, vīrietim - paaugstinājums amatā
  Mežs
  zaļš un biezs- labas cerības nākotnē, laimīga laulība; tumšs un biezs- bailes, nemiers, bezdarbs; kails- bēdīga nākotne; pavasarī- prieks, atceroties jaunību; vasarā-labākie mūža gadi bija vai būs ļoti skaisti; rudenī- tikai pusmūžā sasniegsi īstos panākumus; ziemā - vecums nesīs daudz prieka; lapu koku- laimīga mīlestība;to cirst- asaras un skumjas; tas deg- sēras; to stādīt- nākotne sadziedēs visas rētas; tajā dziedāt- prieks; tajā maldīties- grūta dzīve; tajā pastaigāties- iemīlēties; tajā ogot- asaras; tajā sēņot- veselība.
  Meitene (maza)
  mīlas ilgas; sveicina- patīkams pārsteigums; uzgriež muguru- izdarīt kļūdu; raud- sagaidīt laimīgu ziņu; smejas- bēdas; skūpsta- nepatikšanas; daudz meiteņu- zīme, ka jūs visur gaida un mīl.
  Zāle
  zaļa- veselība un prieks; nokaltusi- grūti laiki, ari slimība; to pļaut- nepatikšanas, jo jūs pārāk maz lasāt, ari mantas pieaugums; tās stiebrus rokās ņemt- just neizskaidrojamu agresiju pret kādu.
 • Kas ir savādākā/neparastākā lieta vai notikums par kuru jūs esat izteikuši sirsnīgu līdzjūtību?
  līdzjūtību izsaka nelaimē,nevis notikumā


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system