Līdzīgie jautājumi

 • Kādi kuriozi Jums ir bijuši gultā ?
  Kad krietni sīka biju, kādi  8 gadi varbūt (īsti neatceros), naktī pie manis sapnī ciemos bija atnācis velniņš. Bija ļoti uzbāzīgs-teica,ka davai ejam,vajag tev pačurāt! Es no sākuma sapnī viņam turos pretī un saku ka nē, bet beigās viņu paklausīju, un aizgāju pačurāt. Pamodos no tā,ka palika silti un pēc brīža vēsi zem segas.. No tās reizes,ja ieraudzīju sapnī velniņu,tad kaut kā automātiski vienmēr pamodos un nesos uz tualeti lai vairs nebūtu tik lielai meitenei gulta jāpiečurā! :)) Un līdz šim brīdim vēl precīzi atceros to sapni. Man pēc tam asaras pa gaidu, a mamma ņirdz pilnā balsī,kad ieraudzīja slapjumu un dzirdēja manu izmisušo stāstu par velniņa apciemojumu! tagad jau arī es par to visu smeju kā traks! :)
  gan jau vēl visādi gadījumi ir interesanti bijuši.. aa,nu jā-pie mammas mums ir kaķis,lielais ģimenes mīlulis!Viņam ļoti paticis ir gulēt pie manām kājām,vai arī kad esmu apslimusi,tad vēdera,krūšu tuvumā guļ. Vienu nakti laikam sajutos neomulīgi,ka kaķis tik tuvu spiežās man klāt sildīties pie vēdera,un es mēģināju visu laiku pabīdīties,lai šim vairāk vietas(lai gan jau pusgulta bija viņam). Bīdījos,bīdījos kamēr izbīdījos..izkritu no gultas nakts vidū! pārbīlis ne pa jokam bija un protams ka tad,kad sapratu,kas par lietu,kaķis lidoja ārā no istabas! priekš manis tāda veida pamodināšana,izstumjot bez maz no gultas,bija nekaunība :)
 • Ir bijuši kaut kādi kuriozi ar sadzīves tehniku?
  Elektriskajai tējkannai, ja neaiztaisa kārtīgi vāku ciet... uzliku vārīties ūdeni, aizgāju uz istabu, aizmirsu. Kad atnācu uz virtuvi, tējkanna joprojām vārījās, ūdens bija gandrīz īzvārījies.
 • Kā būtu līgava jābildina, un līgavas vecākiem meitas roka jālūdz?
  meklē dzeju kas atbilstu jums abiem-nepārpūlies lai runā sirds
 • Vai jums arī nāk spams no Libērijas bijušā ministra meitas Lucy Johnson <mylucy43@yahoo.in>?
  Krieviem ir labs teiciens "бесплатный сыр тока в мыщеловке"...
  99.98% esmu pārliecināts ka tā vēstule ir spams.
  Man bija atnākusi līdzīga (no irākas) tikai par 20 milijoniem. un man tipa vienkārši jāizņem...  
 • Kam dod priekšroku..? Lielākiem / mazākiem autiņiem..? Kāpēc..?
  mazākam - pilsētā vieglāk visur iespraukties, drusku mazāk tērē degvielu, vieglāk nomazgāt
 • Ko jūs sakat par cilvēkiem kas fotogrāfē paši sevi un nepārtraukti ? Vnk izstiepj roku un pats sevi nofočī ?
  cmuk pic sawlj ! :********
 • Kas tīk labāk-gludi skūta vai divu-trīs dienu bārdiņa...
  nē............ gludi skūtam  tomēr ir svaiguma sajūta
 • Kāpēc dažreiz meitenes neliekās mierā, prasot ''Cik tad gadus man dosi''?
  es nejautāju cik man dosi. es uz jautājumu, cik man gadu atbildu ar pretjautājumu: vai tas ir tik svarīgi? tāpat jau liela daļa īsti nezin cik, es saku man man ''23''   tas nekas ka jau vairākus gadus es saku ka man 23, vecāka nejūtos un vēl mazāk teikt būtu kauns


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system