Labākā atbilde

  1.  0 0

  agapimuu 6 (18082)3937 10 g  

  man ta ir gadijies paris reizes....trakums...man si taa gribeja vienreiz dole izdarit es sapukojos

Atbildes

  1.  2 0

  aapa 6 (13058)3625 10 g  

  Nē, man nekad tā nav gadījies - visbiežāk ir tā, ka pārdevējs atlaiž preces cenu, ja nevar izdot naudu. Vienreiz bija ļoti smieklīgi - iegāju maksas tualetē un iedevu uzraudzei 5 latus - viņa pusstundu meklēja naudu, ko man izdot, bet par velti neielaida. Tas gan bija tā absurdi un nākošreiz nosolījos iet uz turieni ar 20 latu naudaszīmi.

  1.  1 0

  mocs 5 (4006)2414 10 g  

  ai nevajag jau ziidoties un kauties delj santima, ja vinji paliek bagati nokrapjot paaris santimus manis pec

  1.  0 0

  Gusiz 6 (7513)226 10 g  

  tādu vietu tak nav.. Vismaz ne oficiāli (kkādam tam paparātam jābūt, neatkarīgi, cik vecs, un vai strādā)! plus ja ir, tad tādās vietās parasti ir summas apaļas! Teiksim kā tirgus.. ^^

  1.  0 0

  Sincha813 7 (22241)3512 10 g  

  Neiepērkos tādās vietās.....

  1.  0 0

  my_baby_booo (32) 4 (1265)29 10 g  

  Nē, naw gadījies. Biežāk gadās, ka man pašai nemaz naw wēlēšanās to wienu santīmu ņemt.

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)430245 10 g  

  Parasti vēl uzbāžas paņemiet santīmu!

Līdzīgie jautājumi

 • ko darīt ja naudas makā ir tikai 1 santīms
  nedariiit nrko-neapkauno sevi
 • kā pārbaudīt kredīta atlikumu ZZ?
  *245#
 • Kad jums veikalos izdod atlikumu, pārskaitat to?
  Reizem.. Ir bijis kad trukst, bet reizem ir kad izdots pa daudz..
  atceros kad biju kkadus gadus 11 max, jauna, mamma aizsutija uz tirgu pec desam, man tad izdeva par 1 ls vairak.. Uhh, ku es biju prieciga,un vel tirgu atrados, nu tad visadas konchinas sapirkos..
 • А что такое: "Kases KKM"? Как правильно расшифровать?
  это кассовый аппарат
 • Vai biezi parbaudat naudu neeatejot no kases??
  Pārbaudu kasi, neatejot no naudas :)
  Esmu naivs un uzticos cilvēkiem ;)
 • Со счёта снялось несколько копеек с пометкой "Maksa par neatļautu debeta atlikumu", что это такое?
  у тебя был минусовой остаток на счету
 • Vai tu iemet kādu kapeiku ziedojumu urnā, kas ir RIMI veikalā pie kases?
  ja,iemetu, un es pat pazvanu pa ziedojuma talruni. :) jo jamegina palidzet visiem,Ja mes visa Latvija pazvanisim tikai vienu reize,mes davasim siem visiem berniem sapnus. Un varesim but lepni,ka varam kadam palidzet!!!
 • Vai esat veikalā-pie kases-ja kādam pietrūkst sīknauda-vienkārši piemetis,lai pirkums sanāktu?
  Esmu arī sab. transporam, ja pietrūkst un Man uzjautā iedevusi tās kapeiciņas nav žēl..
  beet vienai vietējai babkai vairāk NEVER ne santīmu nedošu..
  nepatīk, ka Man melo....vienu reizi iedevu viņaim pienāca lūdza naudiņu ceļam uz slimnīcu vajagot tikt pie māsas vai kkā taml.....iedevu vairāk Latu ar kapeikām.....žēl palikta tantuks....sēdēju ārā ar draudzeni...te, pēkšņi draudzene sāk smieties pilnā rīklē...Paskaties, kur Tava tantiņa aizcilpo...skatos, uhtii....paiet garām pieturai:@:@
  pēc necik ilga laika viņa atkal gar manu mājun klaiņoja un to pašu tekstu, Man jau kauns prasīt, bet ziniet Man pie....Un turpināju ES...pietrūkst nauda ceļam, nē nevaru iedod!!!!
  tādām pīīīī.....nedošu Savu pelīto naudiņu nodzert ar pudeļubrāļiem, tad lai iet lasa Savas pudeles un nodod!!!

  cita lieta, kad ir bijuši gadījumi,ka atklāti pasaka, Man šodien ir nenormālākās pohas un vajag uzlāpīties..vai nevar aizdod kapeikas...Tad jā...jo zinu,ka bija gadījums, mājā netālu no kojām večuks nomira, jo uz parāda nedeva uzlāpīties 100gr..
 • Vai tādu aparātu ir vērts pirkt?
  Nu vecit..   . Tā taču TAVA izvēle! Tev patīk dizains? Tev patīk brends? Tev patīk 3.0 motorītis ar savu apetīti un, protams, attiecīgu dinamiku? Uz priekšu!
  Personīgi priekš manis visas viņas eirokūtiņas -  vai bmw vai opels vai audi... vienalga.
  Tā, nākamais jautājums - priekš kam Tev? Kur brauksi? Uz darbu lielpilsētā, makšķerēt, mežu zāģēt, vienkārši turēsi pagalmā kā daudzi - "re, man ir!"  
  Man personīgi gribamais vai nu uz "garo"pasātiņu ar reliņiem uz jumta un āķi pakaļā vai vw puskravinieka busiņu, ja runājam reālajā situācijā. Ja nereālā, tad pag.gadsimta 60-t0, 70-to gadu , ko es saucu par  AUTO  ar Lielo burtu:


 • Ar ko atšķiras aparāts no agregāta?:D
  Labs jautājums. Ikdienā sarunās un arī itin bieži literatūrā viens un tas pats objekts/ierīce/iekārta ( varbūt pie viena, ar ko ierīce atškiras no iekārtas? :D) tiek saukta gan par agregātu, gan par aparātu. Man asociatīvi vārds "agregāts"  - kaut kas liels, "trekns", "nikns" :) .
  Agregāta funkciju izpildei pārsvarā nepieciešama cita iekārta/sistēma. Aparāts, atšķirībā no agregāta, ir funkcionāli neatkarīgs. Tātad  - atkarībā.
  Kā piemēru var minēt "lauksaimniecības agregāti" - pārsvarā tie ir uzkaramie elementi, kuriem bez darbināšanas vai vilcējierīces nav nekādas vērtības, kamēr nepienāks onka ar "rezaku" (neatkarīgu, pabeigtu metāla griešanas aparātu) neizrakās to agregātu no zāles, krūmājiem, nesadalīs "reizinātājos" un nenodos lūžņos, kā rezultātā būs atkal kādu nedēļu alēnC , ko žaunās iegāzt. :D Nodzers pēdējās smadzenes, sāks ālēties un te būs darbs IeM aparātam. Kā jau minēju, aparāts ir pabeigta, funkcionāli neatkarīga ierīce, iekārta, sistēma. Domāju, te piemēri nav jāmin.
  Šķaidot savu tumsonību šaja jomā, protams, ieguglojos, ko arī, ja ir interese, vari izdarīt. Wiki labs materiāls par agregātiem, tehnikā, mineraloģijā, matemātikā, ekonomikā.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system