Labākā atbilde

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 10 g  

  Tā ir izvēle.

Atbildes

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  jaabuut vienam viedoklim...:)

Līdzīgie jautājumi

 • Kā viņam tas izdevās?
  Nu tak skaidrs, ka pret bordu (apmali) uzsitās augšā. Nevajag nemaz apmali, šitā transporti lido arī sametoties šķērsām uz līdzenas virsmas, ātrums tak liels, masa arī , parēķini, cik liela inerce, kinētiskā enerģija, kas rauj to objektu, pārvarot radušos pretestību apriepojuma spiediena ,  ceļa seguma, transporta materiālu sprieguma spēku vektoru čupa! Tev nebija gadījumā par matricām jautājumi, lūk, šos "momentus" ļoti labi likt matricās... ja kas   ,  bet Tev  kā vecim tas viss jājūt, spēku mijiedarbība, kā rezultātā kustības trajektorijas maiņa jāspēj iztēloties palēnināti.
  Mūsuprāt izdzīvot!?  Tik pat nopietni atbildāms, kā, piemēram, krievu ruletē, vai, jūsuprāt, nākamais "klikt" būs tukšais vai  deviņu gramu izsists caurums jūsu prātā!?   Man draugs bija mašinā, kas pēc līdzīga lidojuma (spidometrā bija 190 km/h) aptinās ap bērzu, tika izšauts ārā pa lūku, dzīvs, 2 mēnešus ap kaklu un viena kāja bija ģipsī, bet ir ok! Te pat , gan pasen večuks ar mopēdu uz 30 km/h nositās. Varbūt tam vadītājam jau bija viss komlekts sirds neizturēšanai, kas apstājās pie pirmā uzsitiena pret apmali un tās dažas daļas sekundes līdz tilta balstam viņš jau bija Citos Laukos!? Tā ir loterija, teikšu gan, ka pie tāda ātruma, trieciena u.c. ar samērā mazu varbūtību izvilkt pilno lozi, t.i.  palikt dzīvam - par tādiem saka: "Laimes krekliņā dzimis".
  Oki, atslābienam.   
 • Kas ir izdevīgāk un lētāk? Un kapēc?
 • Kas ir izdevīgāks?
  jaavaicaa kas ar to nodarbojas cilveekam. vienkaarshaak laikam bija linolejs ( var arii ieklaat linoleju ar laminaata imitaaciju :-) )
 • Vai Tu esi dotā vārda turētājs pat tad, ja šis solījums tev nav izdevīgs?
  Ja jau devu vārdu, tad tobrīd tas bija izdevīgs vai arī būtiski svarīgs mums abiem
  Protams, turēšu solījumu līdz galam
  Esmu principiāls cilvēks
 • Vai jūs izmantojat tādu izdevību?
  Neignorēju gan. Kāpēc!? Pirmkārt, emu diezgan ekstraverts, otrkārt -nemaz jau tik bieži nesastopam "savus" cilvēkus, kā sak - uz vienas frekvences. :)  It īpaši tagad... stresa, neziņas, atsvešināšanās, negatīvisma piesātinātajā laikā. Vai izmantoju iespēju viņu padarīt par savu draugu/draudzeni!? Nē, tam jānotiek pašam par sevi. Tāda - "aiz ausīm pievilkta" vispār pat nav draudzība, tā.. kaut kas ... neizprotamas substances...Bet nav jau tas subjekts uzreiz aiz ausīm jāstiepj draugos   , tāpat taču ir labi parunāties -  par laiku, kīno, kādu spēli uzspēlēt.
 • Kad Tu pēdējo reizi gribēji kādu pārspēt? Izdevās?
  Es visu mūžu gribu pārspēt visus, tapēc pateikšu uz nāves gultas.  
 • Kā tad izdevās Tavi Līgo svētki & Jāņi?
 • vai ir izdevīgi ņemt kredītus?
  Atkarīgs no apstākļiem. Ja vari paņemto naudu ieguldīt lai tā nestu peļņu nākotnē, tad ir izdevīgi. Ja tikai paņem, lai iztērētu, tad nav izdevīgi.
 • Vai kādreiz esat "dancinājuši šķīvīti"? Vai izdevās ko sazīlēt?
  Man bija 11 gadi, kad draudzene kaut ko tādu ierosināja, atceros to kā spēli un sajūtu, ka daru kaut ko nepareizi, pie tā vairs nesmu atgriezusies.
 • Vai kādam irc.lv ir izdevīgs? Jo šeit nepar ko nav jāmaksā..
  Ja šeit ir kaut viens reklāmas banneris, un, ņemot vērā, ka te pastāvīgi uzturas samērā daudz lietotāju, tad irc.lv jau ir kādam izdevīgs! Jo mēs ikdienā tās visas reklāmas redzam - atkarīgs, vai mēs tām pievēršam uzmanību :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system