Atbildes

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 11 g  

  Arī atbildot trešo reizi, teikšu jā.

  1.  0 0

  Regis (52) 5 (3834)125 11 g  

  Jau pati dzīve, kuras jēga ir audšupejoša attīstība, ir dieva dāvana.

  1.  0 0

  viizija 4 (1651)38 11 g  

  jaa...veselas piecas :)

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 11 g  

  Katru dienu sanjemu simtiem Dieva daavanu,saakot ar dziiiivi,ar apakart esosho pasauli,katru chukstu,smaidu un veeeeja elpu,katru taureniiiti,katru asaru un pieneni, taaa vareeetu turpinaat bezgaliiigi...

  1.  0 0

  Lucija (59) 5 (2579)126 11 g  

  Tēze par viņām ir tāda;Mēs viņas lūdzam,saņēmuši neatpazīstam,pazaudējuši skumstam un lūdzam atpakaļ.

Līdzīgie jautājumi

 • 10 Dieva baušļi!
  daudzi tos zin, bet reti kurš ievēro...
 • dieva zīmes.... ???
  «Stigma» ir grieķu vārds, kas apzīmē īpašas zīmes, simbolus, ar kuriem antīkajā pasaulē tika iezīmēti vergi (līdzīgi kā mūsdienās ar nokaitētu dzelzi tiek iezīmēti lopu bari). Viduslaikos ar vārdu «stigma» sāka apzīmēt cilvēkus, kuru miesā bija redzamas neizskaidrojamas rētas vietās, kur ticis caurdurts Jēzus. Stigmas parasti ir uz rokām, kājām, sānā un arī uz galvas (atcerēsimies Kristus kronēšanu ar ērkšķu kroni, kas izsauca asiņošanu). Nereti gadās, ka stigmas parādās pēkšņi un pret to cilvēku gribu, kas šīs Dieva mīlestības dāvanas saņem. Interesantākais, ka šīs brūces nepārtraukti asiņo, taču cilvēkam netiek konstatētas nekādas infekcijas. Gluži pretēji – no rētām nāk patīkama smarža. Īpaši rētu asiņošana aktivizējas piektdienās, kad baznīcēni iet Krusta ceļu. Starp citu, pēc stigmatiķa nāves rētas pazūd.

 • Vai tiešām mēs visi stāvam zem Dieva?
  I nemaz nešaubies!!!! Bez VIŅA ziņas Tev i mats no galvas nenokritīs.
 • Cik daudz no jums vēl tic Dieva eksistencei?
  Ticu, ka ir kāds augstāks spēks, kas apkopo visas mūsu domas, darbus un teikto un tādējādi ietekmē mūsu nākotni. Vai tas ir Dievs? Nezinu. Klasiskai izpratnei par Dievu kā sirmu vīru ar garu bārdu glūži neticu, bet ticu, ka ir kas netaustāms, kas ietekmē mūsu dzīvi.
 • wai lietus ir dieva asaras???
  Lietus sākas augstu debesīs, kad smalkie ūdens pilieni, sakrājušies mākoņos, saplūst kopā un palielinās to izmērs. Šie lietus pilieni palielinās, līdz kļūst tik smagi, ka vairāk nespēj noturēties gaisā un izkrīt no mākoņa. Ūdens pilieni var saplūst kopā molekulārās siltuma kustības iespaidā, kas liek tiem sadurties, kā arī turbulento gaisa plūsmu iedarbības rezultātā. Lielu loma ir arī pilienu elektriskajam lādiņam. Vienādi uzlādēti pilieni atgrūžas, bet dažādi uzlādēti vai dipolāri pilieni - pievelkas. Dipolāri pilieni var rasties elektriskās izlādes - zibens - rezultātā.
 • Svētie cilvēki - fanātiķi, jeb īsteni cilvēki, pēc Dieva tēla?
  Ir gan fanātiķi, gan kuri ļoti tic
 • Kas ir ''Dieva'' dāvana vīrietim?
  pauti,
 • Kas ir ''Dieva''dāvana sievietei?
  Sirds šķīstība.
 • Esi iedomājies sevi Dieva vietā?
  Nē. Man pietiek ar savu dzīvi, ko regulēt.
 • Dieva bērni, sirds skaidrie, šķīstītie.. - Kādi tie ir tavuprāt?
  Tu ņem pārāk plaši - ja iet runa tikai par bērniem ,tad tas ir cits stāsts . Man jau pašai ir bērni un par sirds tīrību un dvēseles skaistumu ir jau citas domas , bet to nevar pateikt vienā teikumā ! Bet globāli  - es domāju , ka absolūti visi cilvēki ir Dieva bērni un pat neparedzamos apstākļos var atklāties sirds skaidrība un sķistums , pat ja šai brīdī mēs darām ne tās labākās lietas savā dzīvē.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system