Atbildes

  1.  1 0

  alise (45) 4 (1022)39 11 g  

  Vienmēr var atrast kaut ko kādēļ ir vērts dzīvot.Vajag tikai pameklēt:)

  1.  0 0

  normys 5 (3759)124 11 g  

  nezinu. Brīžiem gribas mest visam mieru, jo esmu zaudējis visu, kas man pēdējos 10 gadus bijis svarīgs. Par to vai ir vērts ne man laikam spriest, jo manā situācijā liekas, ka ne.Daudz atkarīgs no tā, ko Tu domā ar vārdiem "nekā nav"

  1.  0 0

  AirBus 5 (3400)1510 11 g  

  Es pat nedomaaju bet zinu kaa ir veerts.Dziivibu jabauda taada kaada vina tev dota,ja nesanak taad jamaacas to baudiit ,katru mirkli ,katru dienu uzsmaidiit un viss notiksies.

  1.  0 0

  Raucis (42) 4 (2199)36 11 g  

  ja ir sapnis - meerkjis - iecere - tad nu noteiki - lai to sasnigtu, piepildiitu un ustaadiitu jaunus meerkjus :)

  1.  0 0

  Lexus24 (37) 6 (6124)1413 11 g  

  nu tad it seviski ir veerts dziiivot,lai panaaktu ka tev viss buttu.Ja tev viss buutu tad gan nav veerts.:)

  1.  0 0

  kurkuls 5 (2650)39 11 g  

  Nekas cits neatliek,vienigi tad ta vairs nav dzivsana,bet gan eksistesana.:)

  1.  0 0

  Zobrats (33) 6 (15335)41157 11 g  

  ir jeega dziivot lai kko ieguutu!

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 11 g  

  esi padomajis par to,ka nevar neka nebut?

  1.  0 0

  Skaidrais (36) 5 (3899)127 11 g  

  Ir veerts. Es tik nevaru iedomaaties, kaa cilveekam var nekaa nebuut. Vai tad pliks staigaa un uz ielas dziivo?!

  1.  0 0

  vijolite24 (59) 6 (7958)239 11 g  

  cilvēks zaudē ugunsgrēka gan visus tuviniekus,gan iedzīvi,un tad tiek ar sevi galā.//bet tās ir ekstremālas situācijs.bet paprasi bomzim,ko viņsh vēlas vai luksus numuru,višh pat nezinās ko iesākt ar miljonu.pie labas dzīves ir jāpierod pakāpeniski.

  1.  0 0

  Nika37 3 (639)15 11 g  

  Ta tikai liekas,ka nav neka...

  1.  0 0

  peperro (33) 4 (1564)36 11 g  

  domāju ka ir vērts dzīvot lai kaut ko iegūtu kaut vai patiesu mīlu!

  1.  0 0

  Kichuks (35) 1 (239)2 11 g  

  tad nav iemesla dzīvot!

  1.  0 0

  Regis (53) 5 (3834)125 11 g  

  Un tikai tad mēs izprotam dzīves vērti, kad mums cita nekā nav.

Līdzīgie jautājumi

 • kur labak dzivot?
  Skatoties kādi apstākļi un situācija. Lai dzīvotu priekšpilsētā ir vajadzīga mašīna, bez mašīnas tas ir neērts variants. Priekšpilsētā ir labāk dzīvot, ja ir privātmāja, dzīvoklī var arī dzīvot jebkurā no pilsētas rajoniem, katrā no rajoniem ir zaļā zona, pat mežš un ezers (ņemu piemēru no sava rajona - Purvciems).

  Ja nav automašīnas un privātmājas priekšpilsētā, tad es izvēlētos dzīvot pilsētā. Pilsētā ir satiksme, veikali, bankas u.t.t.
 • cik ilgi tu gribetu dzivot?
  ar kādiem 1000 gadiem pietiktu un pašreizējā vecumā, lai varētu apgūt visus garīgās pasaules noslēpumus un valdīt pār materiālo.
 • del ka ir verts dzivot ?
  Pirmkārt jau dēļ sevis un tad arī priekš pārējiem!
  Ir vērts dzīvot un izbaudīt dzīvi kautvai tikai tādēļ, ka esi piedzimis.
 • Varetu dzivot bez galjas??
  Noteikti, ka nē - tas ir mans dzīvības un enerģijas eliksīrs  
 • Vai jūs varētu pie savu drauga\draudzenes dzivot?
  Pie draudzenes-diez vai .Kādu laiciņu atpakaļ bija tā, ka viņa uzstāja. Viss beidzās drausmīgi. Nemīlu būt kādam uz kakla. Pie drauga varu paciemoties.
 • Cik šai pasaulei atlicis dzIvot?
  Zeme nav ne pirmo ne pēdējo reizi mirusi un atdzīvojusies, tanī kaut kas liels ieskrējis (un kādas tavas domas kā radās Mēness?). Viena lieta par ko cilvēki runā ir tā, ka  2012 gada 21.decembrī beidzās maiju kalendārs un gaidāmas pārmaiņas kā piemēram Zemes polu maiņa. Man ir domas, ka arī tas nav ne pirmo reizi, jo visa dzīve ir cikliska un savā ziņā atkārtojas lietas tāpat kā Zeme riņko ap Sauli par loku. Otra lieta ir tāda, ka Zemei it kā tuvojās X-planēta kas laikam saucas Nibiru. Saule it kā ir vēl viens loks ap ko riņķo planēta, kuras traektorija sakrīt ar Zemi. Tā tālā planēta apriķo kādu citu zvaigzni un mūsu Saules ietekmē arī apriķo ap mums, bet tas notiek tik ļoti reti, ka par to neviens līdz šim neuztraucās, ka esam kādam pa kājām tā teikt. Ir zemē ietriekušies kaudze asteroīdu kamēr vēl planētas bija tādā kā veidošanās procesā. Uz tās arī kādreiz bija ūdens ar mikrobiskiem radījumiem. Kāds ietriecās un visa planēta atkal izžuva un palika bez dzīvības, taču dzīvība kā tāda pati par sevi cīnās uz izdzīvošanu. Tā (maziņā baktērijas) spēj izdzīvot arī ekstremālos apstākļos. Ar katru nākamo triecienu šīs mutējošās radības radīdamas jaunus dns arī attīstījās kompleksākās radībās - cilvēkos. Lūk, ja nu izmirsim neaizceļojuši kaut kur, tad tik un tā mēs kaut kad dzimsim no jauna un šoreiz jau vēl sarežģītākās radībās. Vel daži fakti, kas neskar Zemi pašu ir ka mūsu galaktika tālā nākotnē sadursies ar blakus galaktiku. Piena ceļš ar Andromedu. Veidos jaunu vienu veselāku. Tā kā mēs esam Piena ceļa ārējā gredzenā, tad nav pat zināms kur mūsu planētu varētu aizsviest tālāk Visumā. Un vai ap to laiku Saule jau izdzisīs arī nav īsti zināms. Visus šitos te Nostradamusa pareģojumus arī var izskaidrot ar tieši to pašu manis pieminēto dzīves cikliskumu.
 • Kur labak dzivot laukos vai pilseta?Kapec?
  katram sava vieta ir piemeerotaaka :)
 • Ir iespejams dzivot talak?
  Visam dzīvē pienāk pirmā reize...    Cik daudz cilvēku pasaulē ir šķīrušies - lielākā daļa pirmo periodu pēc šī notikuma "atzīmē" tieši tā kā Tu to dari. :) Cits aiz priekiem, cits aiz bēdām.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system