Atbildes

  1.  0 0

  samanta-lin 3 (672)15 10 g  

  mjā.. esmu piedevusi...bet atmiņā tas palicis vienmēr ..

  1.  0 0

  misshela 5 (3505)138 10 g  

  ja pareizi maak pieliist :D :)
  nju laikam maaku gan :))

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  jaa... tomeer dazhreiz aizvainojums dzilji dzilji veel paliek.. man shkjiet ka ar katru parpratumu noaardas emociju shuunas un taas nav iespeejams atjaunot.. piedod ir tikai vaards.. tu pats nejuuti kas norisinaas tavaa zemapzinjaa... labi ja tas tur mieriigi arii gulj... labi, ka taa... :)

  1.  0 0

  buse4ka_1 (30) 4 (1438)26 10 g  

  Tas ir atkarīgs no tā, kam jāpiedod un kādā sakarā..
  Jā,es māku piedod... Bet ne visi to ir pelnījuši...
  Ar māsu jau 3 mēnešus nerunājam un pat nedomāju viņai piedod viņas rīcību...

  1.  0 0

  neputnis (32) 4 (1220)27 10 g  

  uz doto brīdi es esmu piedevusi visiem manis pāri darītājiem. gan jau viņiem pašiem tas viss nāks atpakaļ (un nāk jau atpakaļ, bet es tur neesmu pie vainas). nav ko piegružot savu dvēseli ar to negatīvo emociju lādiņu, ka tu kādam neesi piedevis.

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 10 g  

  mees tikai domaajam ka maakam, bet patiesiibaa, tas viss kaut kur seez iekshaa, un vienaa dienaa izlauzas uz aaru, un tad ir chav

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 10 g  

  ja cilvēks nožēlo, tad ir vērts piedot, bet ja nē, tad ko tur vispār....

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  nav 1-alga ko.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai Tu spēj piedot krāpšanu?
  Spēju, protams. Ar cirvi no pakaļas neskraidu. A ko!?   , man jau no tā gaļas gabals nenokrita (ja vien sifilisu neatnesa mājās, pie tā jau gan it kā ši vārdu spēle kļūstot par realitāti   ).
  Jautājums cits - bet ko tālāk!? TĀLĀK KO!? Tieši tā - esmu džentlmenis - durvis atveru. Ja ir grūši slieksnim pāŗi tikt, varu iedot arī "impulsu" pa tam paredzētu/amortizējošu vietu! :D  Vienreiz nodrāzusies/-ies pa kreisi meklēsies arī vēlāk. Tā jau maucības pa papilnam, varbūt pietiek...  
  Jēdziens "piedot" -katrs jau saprot drusku savādāk. Ja šajā gadījumā piedot ir arī aizmirst, nākt ar smaidu, nēsāt uz rokām, mīļa buča no rīta UN NO SIRDS... nu nez, vai tā sanāks. Domāju, tur jābūt vai nu galīgai lupatai vai 100% lobotomijai (tjipa, kad cilvim nospiež pogu "reset") :D ). Cits variants, kad novilkti daudzi gadi, ir laulība, viens otram piegriezušies, bēri saražoti, īpašumos kopējais naudiņš un spēki sagāzti, un cilvis jau it kā pie tās sugas piederot, kas pēc cik tur gadiem gatavs "sabīdīt čurājamos" ar nākamo partneri, kaut, iespējams, šis apgalvojums velk vairāk uz tik veiksmīgi 3.reiha laikā iesākto Margaretas Songer "sex revolušn" :).
  Īsāk - dzīve sarežģīta lieta. Mums, cilvēkiem. Kā gribētos nesarežģīt vienkāršas lietas, bet kā nesanāk, tā nesanāk. :D
 • Kā piedot pašai sew?
  Tas ir atkarībā no morālajām vērtībām. Taču stipra sieviete spēs sev piedot, un ja kas, izskatāties diezgan stipra, lai sev piedotu!
 • Jūs zināt, kā jūs piedot?
  Ne vienmēr, bet gadās.
 • kas ir piedot???
  Tas ir ceļš uz sirdsmieru, optimismu, laimes neviltotu izjūtu un arīdzan veselību.
  Piedodot ir jāsaskata tas, kāpēc piedod, jo citādi rezultāta nebūs. Piedot ir grūti tad, ja tu redzi tikai citu pāridarījumus un jūties tā, it kā tu būtu nabaga moceklis un visa pārējā pasaule tev nemitīgi darītu pāri. Un tā mēs visi bieži jūtamies. Toties dziļāk analizējot sevi, saprotam, ka arī mēs esam citiem darījuši pāri. Tad dažkārt nāk apjauta, ka noteikti jāpiedod un ka piedošana citiem ir kaut kas niecīgs salīdzinājumā ar to, ko esam parādā cilvēkiem.
 • vai spēj sev piedot visu?
  piedot speeju, jautaajums vai speeju aizmirst...
 • Ko Tev nozīmē piedot?
  ēē, nu, diezgan svarīga lieta - par laimi, esmu to daudz maz iemācījusies, visi mēs esam tikai cilvēki, bet protams, viss ir atkarīgs no situācijas. Pāridarījumus, manuprāt, vieglāk ir piedot svešiniekam, jo tas Tev neko nenozīmē, tomēr, ja Tevi sāpina Tev tuvs cilvēks, loģiski, ka tas ir grūtāk.
 • Vai Jūs spētu piedot mīļotā cilvēka krāpšanu?
  piedot var vienmēr, bet vai aizmirst..
 • ir kas tads ko tu sev nevari piedot?
  Ir... Var jau būt, ka pienāks reiz diena un spēšu sev piedot, bet tagad... Tagad sevi nedaudz pat nīstu pa tādu gājienu!
 • Vai jums ir viegli piedot?
  Piedot varu atri un vienkarshi, bet aizmirst.. nekad.. Man ir parak laba atmina, kura visi pari darijumi iespiezas, loti dzili..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system