Labākā atbilde

  1.  1 0

  Izredzetais (26) 6 (11605)2411 3 g  

  visiem tā notiek. Parsti jau vairāk tā ir cīņa starp veselo saprātu un jūtā, jeb naivām cerībām. Ideāli ir ja viens no ceļiem ir tāds droš un īpaši dzīvi nemainoš, bet otrs ir tāds ka tev sevi janostāda nekonforta zonā. Jāpiedzīvo kautkas jauns. Savadāks. Tad labāk doties un to otro variantu un gūsi pieredzi kas tev liks justies labāk vairākās dzīves situacījās.

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13473)51034 3 g  

  Ir.
  Diezgan nepatīkami. Cik ir nācies saskarties. Un tikai labi ja ar laiku saproti - laikam jau tā vajadzēja.

  1.  1 0

  predator1989 7 (23246)4729 3 g  

  Daudzreiz jau ir bijis tā,ka jāizvēles viens no 2iem, bet nezkapēc vienmēr izvēlas to pareizo.
  lai gan ir bijušas ar tādas reizes,kad izvēlas nepareizo un nākas nožēlot.

  1.  0 0

  citronu_cilveeks 4 (2029)26 3 g  

  Ārkārtīgi. Jā! Protams, vienmēr vari no kaut kā atteikties. Eksistenciālisti par to runāja, ka mūsu izvēles mūs padara atbildīgus.

Līdzīgie jautājumi

 • kad jāpagriež pulkstenis?
  naktī no sestdienas uz svētdienu!
 • Man visu dienu ir sajūta, ka kāds iet aiz manis. Pagriežos, bet neviens pat tuvumā nav. Kā to izskaidrot?
  Varbūt tevī pamostas ekstrasensuālās spējas un tu sāc just savu sargeņģeli
 • Jūs ziniet,ka jau šonedēļ jāpagriež pulksteņi? :) Info tādiem nezinīšiem kā es! :)
  O RLY!?

  Es gan nezināju, paldies!  
 • Kas varētu būt par vainu, ja auto pēc aizdedzes pagriešanas neizslēdz motoru..? Respektīvi, uzgriez un velc ārā atslēgu.
  Cik sapratu, vispār motoru negriež vai kā!? :( Uzgriez ko - atslēgu, vai tomēr kloķeni dabu pagriezt?
  Kādā no mācību iestādēm (tas bija sen) viens labs radiolietu pasniedzējs teica, ka JEBKURĀ, PAT VISSAREŽĢĪTĀKAJĀ elektriskajā (elektroniskajā) sistēmā var būt tikai 2 defekti: 1. Ir kontakts tur, kur viņam nav jābūt. 2. Nav kontakta tur, kur viņam ir jābūt. :) Un tikai.
  Pārak daudz iemeslu šeit var būt. Resnie jeņķi , protams, sāktu ar ieteikumu pārbaudīt dzinēja un akumulatora esamību.   Nav kontakta (no sākuma, atlaid, izksutini aķa klemmes, savelc ciet)- pirmkārt  - drošinātāji. Pārbaudi. Ja izbliezts drošinātājs, tad kaut kur bijis kontakts, kur tam nav jābūt. Jāskatās strāvas vadi. Jānem palīgā testeris. Jāsāk ar aizdomīgām vietām - kur? tur kur ir kaut kādas kustīgās detaļas - pie stūres, vrb aizķerts kaut kur pie dzinēja - startera. Pārbaudi startera klemmes. Ar testeri vai spuldzīti vnk primitīvi pārbaudi vai pagriežot atslēgu starta režīmā , iet strāva uz starteri. Lai nebūtu jāņem gari vadi, paņem kādu palīgā, kam pārāk nedreb rokas. Iemesls varētu būt pats aizdedzes slēdzis vai starta relejs. Nez, aks Tev par auto, bet parasti visi (lielākā daļa) releji ir uz vienas plates. Nu nezinu, ko Tev vēl ieteikt...   Nebija ka'das gaismas vai mūzika atstāta ieslēgta? Varbūt akumulators galīgi izlādējies? Apgaismojums iet, signāls pīkš, ieslēdzot aizdedzi sarkanās ģeneratora un eļļas lapmpiņas iedegas? Nu tad darbojies pēc augstākminētā.
  Ja griež, bet nelec, tad kaut kas ar aizdedzes sitēmu (ja nav dīzelis) - indukcijas spole, kontakti... tie paši drošinātāji, vai arī degvielas padeve - sūknis un dr.vien vēl kaut kas ...
 • Vai nebesī,ka mobīlajam un datoram pulkstenis pats pagriežas automātiski par to stundu un Tev atņem to griešanas prieku?
  ha man datoram arī nomainījās, bet telefons lamīgā neziņā vēl dzīvo ar veco laiku..... man mājās pulktseņu ir daudz neesmu pārliecināta vai visi ir sagrozīti.....
 • Kurā stāvā jūs dzīvojat?
  visu mūžu esmu pavadījis trešajā stāvā! :D lai cik tas dīvaini neliktos, dzīvoklis vienā pilsētā kur es uzaugu ir trešajā stāvā, dzīvoklis otrā pilsētā kur arī ilgus gadus dzīvoju ir trešajā stāvā, darbā kur nostrādāju vairāk kā 4 gadus arī viss bija trešajā stāvā, skolā lielākā daļa stundas arī notika trešajā stāvā, liela daļa draugu dzīvo trešajā stāvā! :D tā nu es kuļos pa to trešo stāvu! :D
 • Kādā pilsētā jūs dzīvojat?
  Skaistā pilsētā Daugavas krastā - Ogrē
 • Uz kuras ielas dzīvojat?
  Gainsborought green..daudz ko izsaka ?    
 • Cik istabas ir mītnē kurā jūs dzīvojat?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system