Atbildes

  1.  1 0

  iive 7 (41980)2512 9 g  

  transilvaanijaa...
  tomeer esmu pieradusi pie latvijas..:)*

  1.  0 0

  racespy 2 (495)12 9 g  

  Vecs jautājums !! Loģiski ka anglijā !!

  1.  0 0

  puuce (34) 5 (3018)137 9 g  

  atkartojamies! es jau dziivoju cita valstii-iiriija

  1.  0 0

  laima1000 (26) 6 (15165)3316 9 g  

  saprotams ka negribeetu,kas es kaada valsts Latvijas nodeveeja ?Latvijaa piedzimu tad arii vinjaa dziivoshu un miilu arii vinju lai arii kaada vinja buutu

  1.  0 0

  FoXy21 2 (330)3 9 g  

  nju nez man jau tepat Norvegija liekas ir ok :)

Līdzīgie jautājumi

 • vai jus gribetu dzivot valsti kur visu laiku list lietus?
  es jau taadaa dziivoju :)
 • vai biezi nemat vera cita ieteikumsus ka dzivot ??
  NEKAD!!!!
 • Vai man ir iespejams nomainit dzimsanas apliecibu neklatiene, jo es atrodos cita valsti? Izradas viniem neder padomju laika apliecibas...
  Ja vēlies nomainīt veco dzimšanas apliecību pret jaunu, tad ir jādodas uz Tieslietu Ministrijas Dzimtsarakstu departamentu Kaļķu ielā 24, Rīga.
  Darba laiks:

  Pirmdiena 15.00 – 19.00
  Otrdiena 9.00 – 14.00
  Ceturtdiena 15.00 – 19.00
  Piektdiena 8.30 – 13.00


  tev būs jāuzraksta iesniegums, kā arī līdzi jāņem vecā dzimšanas apliecība. Šaubos, ka neklātienē var mainīt tādus dokumentus.
  Ja ir uzticama persona(māte, tēvs, sieva, māsa, brālis vai pat tiešām uzticams draugs) var mēģināt viņu juridiski pilnvarot nomainīt savu DzA, bet cik tas ir reāli nemācēšu teikt
 • cik ilgi tu gribetu dzivot?
  ar kādiem 1000 gadiem pietiktu un pašreizējā vecumā, lai varētu apgūt visus garīgās pasaules noslēpumus un valdīt pār materiālo.
 • kur labak dzivot?
  Skatoties kādi apstākļi un situācija. Lai dzīvotu priekšpilsētā ir vajadzīga mašīna, bez mašīnas tas ir neērts variants. Priekšpilsētā ir labāk dzīvot, ja ir privātmāja, dzīvoklī var arī dzīvot jebkurā no pilsētas rajoniem, katrā no rajoniem ir zaļā zona, pat mežš un ezers (ņemu piemēru no sava rajona - Purvciems).

  Ja nav automašīnas un privātmājas priekšpilsētā, tad es izvēlētos dzīvot pilsētā. Pilsētā ir satiksme, veikali, bankas u.t.t.
 • Varetu dzivot bez galjas??
  Noteikti, ka nē - tas ir mans dzīvības un enerģijas eliksīrs  
 • del ka ir verts dzivot ?
  Pirmkārt jau dēļ sevis un tad arī priekš pārējiem!
  Ir vērts dzīvot un izbaudīt dzīvi kautvai tikai tādēļ, ka esi piedzimis.
 • Cik šai pasaulei atlicis dzIvot?
  Zeme nav ne pirmo ne pēdējo reizi mirusi un atdzīvojusies, tanī kaut kas liels ieskrējis (un kādas tavas domas kā radās Mēness?). Viena lieta par ko cilvēki runā ir tā, ka  2012 gada 21.decembrī beidzās maiju kalendārs un gaidāmas pārmaiņas kā piemēram Zemes polu maiņa. Man ir domas, ka arī tas nav ne pirmo reizi, jo visa dzīve ir cikliska un savā ziņā atkārtojas lietas tāpat kā Zeme riņko ap Sauli par loku. Otra lieta ir tāda, ka Zemei it kā tuvojās X-planēta kas laikam saucas Nibiru. Saule it kā ir vēl viens loks ap ko riņķo planēta, kuras traektorija sakrīt ar Zemi. Tā tālā planēta apriķo kādu citu zvaigzni un mūsu Saules ietekmē arī apriķo ap mums, bet tas notiek tik ļoti reti, ka par to neviens līdz šim neuztraucās, ka esam kādam pa kājām tā teikt. Ir zemē ietriekušies kaudze asteroīdu kamēr vēl planētas bija tādā kā veidošanās procesā. Uz tās arī kādreiz bija ūdens ar mikrobiskiem radījumiem. Kāds ietriecās un visa planēta atkal izžuva un palika bez dzīvības, taču dzīvība kā tāda pati par sevi cīnās uz izdzīvošanu. Tā (maziņā baktērijas) spēj izdzīvot arī ekstremālos apstākļos. Ar katru nākamo triecienu šīs mutējošās radības radīdamas jaunus dns arī attīstījās kompleksākās radībās - cilvēkos. Lūk, ja nu izmirsim neaizceļojuši kaut kur, tad tik un tā mēs kaut kad dzimsim no jauna un šoreiz jau vēl sarežģītākās radībās. Vel daži fakti, kas neskar Zemi pašu ir ka mūsu galaktika tālā nākotnē sadursies ar blakus galaktiku. Piena ceļš ar Andromedu. Veidos jaunu vienu veselāku. Tā kā mēs esam Piena ceļa ārējā gredzenā, tad nav pat zināms kur mūsu planētu varētu aizsviest tālāk Visumā. Un vai ap to laiku Saule jau izdzisīs arī nav īsti zināms. Visus šitos te Nostradamusa pareģojumus arī var izskaidrot ar tieši to pašu manis pieminēto dzīves cikliskumu.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system