Atbildes

  1.  0 0

  smukulis (28) 4 (1044)26 10 g  

  nee bet reiz bija Labs telefons Tikai kamera nav pati labakaa 1,2 pix ja nemaldos izsti neatceros bet mp3,ir ok atmina nekaada lielaa bet noperc SD karti tad ok Mowie maker kaa ari Microsoft phone edition 0,5 nu un tas arii viss es paslaik pieturos pie N 95

Līdzīgie jautājumi

 • Kurš mob telefons labāks Nokia N900 vai Nokia N97? Un kur vislētākās cenas šiem telefoniem.
  Eriksoni ir totāla miskaste.
  N900 labāks bet ne ērtāks. :)
  www.gsmarena.com - tur var apstīties visu ;)  
 • Kā atbloķēt mobīlo telefonu Nokia 6233 ? Es no LMT pieslēguma gribu pāriet uz citu operatoru , telefons man prasa "Ievad
  Ja tas ir mazcenas telefons un vēl gribi pārieti pie cita, tad tev ir jādodas uz to veikalu kur pirki to telefonu un tur jāsaka, lai atbloķē, un tas ir par brīvu.
 • Vai strīdos pēdējais vārds pieder Tev?
  esmu klusiņš,nogaidu,pasaku ko mīļu lai tam dusmu pūslim parādās smaids tad apliecinu un pierādu ka strīdam nebi pamata un nekādas taisnības :DDD
 • kas pieder tev un vieniigi tev?
  nu mana sirds ir tikai mana
 • kas nemantisks tev pieder?
  briviba...
 • Ja tev piederētu viss, kur tu to glabātu?
  Parex bankā
 • Vai nākotne pieder robotiem?
  Njuss, kā Tev teikt, pagātne, tagadne un nākotne jau pieder Lielajam. Lasot Tavu jautājumu kontekstā:"Vai roboti pārņems varu pār cilvēku?"
  Kā, piemēram, mums droši vien visiem labi zināmajā Gubernatora k-ga filmās "Terminator" un citās.. :) Ļoti interesanta un plaša tēma. Tehnoloģijas attīstās milzu tempos un pieaugošā progresijā. Scenarāiji var būt dažādi. Nedaudz oponējot Odium77 k-gam - man pat bail iedomāties, kas ir "sacepts" spec. kiberlaboratorijās, ja (piemēra pēc), mums tik mīļajās kastītēs, kas acu priekšā, ik sekundi notiek simtiem, tūkstošiem pašārtsējošu/labojošu procesu, un tai pat laikā, ņemot pret mums pat ZINĀMAJIEM sasniegumiem elektronikā/kibernētikā, šie Windowsi, Linuxi u.c. ir skaitļojamo kauliņu līmenī( un, kā savas smadzenes un pārējās organisma iespējas, izmantojam labi, ja 2..3..līdz 5%).  Jau pasen notiek dzīvu audu un sintētisku materiālu "krustošana'". Biokibernētika. Mikroshēmas/čipi ar dzīvu smadzeņu šunām. "Mākslīgais intelekts"... uhh- grūti atbildēt.  Cik man zināms, uz doto brīdi sistēmas spēj ne tikai sevi ārstēt, pašatjaunoties, bet arī pilnveidoties. Ja palasa fantastikas klasiku (Lielo, Vernu, Doilu u.c.), mēs varam novērot interesantu lietu - tajā laikā, kas šķita fantastika un itin bieži sabiedrībā izsauca ironiju, smieklus, skepsi, piepildījās pat daudz ātrāk, nekā tajos fantastiskas (it kā) romānos... Cilvēcei ir raksturīga tendence tiekties uz savu sapņu, fantāziju piepildīšanu un tā tas arī notiek. Vai piepildītais sapnis kādreiz neizštukos, ka tas divkājainais radījums, kurš izēdis un pied..is planētu, ir lieks un pienācis laiks "skatuvi" attīrīt cita uznācienam... nemācēšu atbildēt.
  Runājot par tautsaimniecību, tad tā JAU pieder robotiem, es personīgi neko sliktu nesaskatu, varbūt tas ir subjektīvi, jo manas intereses, pamatizglītība un skaistākie pilnbrieda gadi pagāja tiešā saskarsmē ar "augstas raudzes" tehnoloģijām. Ja palaidīsi apkārt skatienu pa savu istabu, gandrīz viss vairāk vai mazāk ir izgatavots ar robotu palīdzību. Roboti ir un paliks neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, bet nākotne, ceru, piederēs CILVĒKAM - DOMĀJOŠAM, RADOŠAM!
 • tavuprāt vai cilvēks var cilvēkam piederēt?
  Tu pats sev nepiederi, kur nu vēl kādam citam  
 • Pie kādas dzimtas pieder grizlijlācis?
  The Grizzly Bear (Ursus arctos horribilis), also known as the Silvertip Bear, is a subspecies of brown bear (Ursus arctos) that lives in the uplands of western North America.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system