Labākā atbilde

  1.  3 0

  likky666 7 (28287)3816 5 g  

  Nu... Satoties kā pats to uztver. Var jau arī dāvāt un saņemt mīlestību no apkārtējiem- radiem, draugiem... Var iegādāties mājdzīvnieku, am veltīt savu mīlestību un kurš arī tevi noteikti mīlēs.  Galvenais ir neieciklēties uz to, ka tev obligāti vajag otro pusīti un bez tās nebūsi laimīgs, tad arī dzīvē viss būs kārtībā.

Atbildes

  1.  3 0

  Rigas puika (29) 6 (14139)51559 5 g  

  Kā jau kādreiz teicu - kļuši ciniskāks. Varbūt tas ir kā kāršu namiņš - izvelc kārti pa vidu - viss sabrūk (netici? davaj pamēģini), varbūt grūst pa bišķiņam - kārts pa kārtij, kamēr sabrūk, varbūt...jā varbūt dažādi!
  Domājams par inkvizitoru jau nepaliksi, bet nemācēsi priecāties, lai gan - nezinu kā nu kuram tā psihika, dzīves uztvere, ekonomiskie apstākļi...Bet varbūt tiešām - neieciklēties, vnk draudzēties (kaut vai mūru, resp. darba, skolas ietvaros) ja aplam domāt , kad starp puisi un meiteni var būt tikai draudzība vien (gudri sakot, Platoniska mīlestība) un uzskatu arī tas jau IR daudz, nu vai ja galīgi neko, tad vismaz Pāris vārdus pārmīt, būt par labu paziņu (nejauc ar vārdu ''Draugs'')

  1.  0 0

  predator1989 7 (23290)4933 5 g  

  atkarīgā no kura nāk mīlestība.
  ja no meitenes,tad nee
  ja no ģimenes,mammas tad jā,jo cilvēkam tomēr vajag uzaugt ģimenē kur ir normāla vide,nevis tu esi nevēlams tur.
  principā ir tā,ka tu ja, ja tev nav šīs mīlestības to pats vari iegūt,tev neviens uz paplātnes neko neatnesīs.
  takā sekas var ar'ibūt mazas,bet tomēr tās atgādinās pa pagātnes trūkumiem un nepilnībām.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system