Labākā atbilde

  1.  2 0

  Rigas puika (27) 6 (13602)51035 3 g  

  Tur jau tā lieta- uztver tikai ''kā mīlestības apliecinājumu'', bet simboliski (tas ir pēc krāsas) neko nesaprot, vai labākajā gadījumā nojauš, bet nesaprot, tāpēc izvēlei iemetīšu par krāsām:

  Balta roze (ko personīgi dāvinu, formāli): Nevainīgi nodomi, lietišķa draudzība, godīgums, nav slēptu nodomu , negatīvā nozīme - nepasaka neko vairak kā tikai cieņu, formalitāti.
  Dzeltena roze - Tuvs draudzības apliecinājums,sirds siltums, bez pārmērīgas kaisles, vieglas romantskas attiecības, negatīvā nozīme - viegla neuzticība, nepastavība, melanholija
  Rozā roze - Maigums, viegls flirts, bez kaisles, tīras romantiskas attiecības, jūtīgums, negatīvā nozīme - nespēja parādīt iniciatīvu
  Sarkana roze (vispopulārākā) - Klasiska mīlestība, kvēla kaisle, nopietnas romantiskas attiecības, negatīvā nozīmē - ja kāda sieviete ir emocionali jūtīga, tad nojauš stipru kaisli, kam iespējams, nebūs gatava.

  tā īsumā...

Atbildes

  1.  1 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 3 g  

  Īsumā,sarkanu rozi var tā uztvert.Bet ir jau visādas krāsas,formas rozes. Un mums ir dota mute,lai pateiktu to ko vēlamies pateikt.

  1.  1 0

  predator1989 7 (23248)4729 3 g  

  Dāvinājums meitenei!
  Es teiktu,ka tas nav tikai kā baigais mīlestības apliecinājums, tas drīzāk ir kā mīlestības papildinājums...

  Saproti ir 2 lietas.

  1. dāvināt pirmajā reizē ir vot kā puika teica, pēc krāsas vadoties, gribu dāvinu pirmajā sarkanu, jo tu man patīc ļoti, gribu dāvinu rozā jo negribu visu sasteigt.

  2. dāvināt ikdienā, ne vairs pirmajā reizē un te arī rodas tas papildinājums,ka viņa teiktu - redz es jau viņam daudz nozīmēju,viņš man dāvina rozes...

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system