Labākā atbilde

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3310 9 g  

  Vsp jā, bet no otras puses nē, jo tad būs pārāk viegla dzīve un tad jau vairs man tas nepatiks. Mja, sākumā jau forši, viegli dzīvot, visu izbaudīt utt., bet viss takš ar laiku apniksies... vnk jāpadomā vnm ir par nākotni, nevis par to brīdi...

Atbildes

  1.  1 0

  nicola 6 (9081)229 9 g  

  Ehhh, sapņot nav kaitīgi ... bet tas tāpat ātri paliktu neinteresanti, jo viss būtu vienkārši.

  1.  1 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 9 g  

  jaa,visa dziive buutu vienaa smaidaa tad  

  1.  0 0

  zane8619 5 (2787)37 9 g  

  varbut!skatoties ko vini spetu man piedavat un cik vini man izmaksatu! :D

  1.  0 0

  legionars78 (40) 6 (16132)3528 9 g  

  nee domaaju vinjiem tagad arii kriize

  1.  0 0

  zveerinjsh 6 (6303)129 9 g  

  o, jā, taču tikai tā, lai viņs nevarētu pāriet cita pusē!

Līdzīgie jautājumi

 • Lampu drudzis ir ārstējams?
  Jā. vajag apmeklēt tā saucamos Stresa kontroles kursus. tur iemāca visādus knifiņus, kas palīdz savākties. man noderēja - tagad pirms prezentācijām spēju savākties pāris sekundēs, lai cik lielā histērijā/uztraukumā es būtu.
  tiesa vēl neesmu iemācījusies pec prezentācijas nespēkā nesabrukt - prezentācijā izlieku sevi un tad kad tā beidzas, tad iestājas totāls bezspēks...
 • Kādos gadījumos Tevi piemeklē "lampu drudzis"?
  2 reizītes bija gan -kad bija stipri daudzu cilvēku klātbūtnē jāsveic *stipri liels* vadītājs jubilejā un mans pirmais randiņš toreiz-ar ^kandidātu^ ,kas kļuva mans vīrs.
 • Vai dažādu lampu gaisma ietekmē dažādi sejas ādu?
  Mjā, sejas krāsa mainās atkarībā no gaismas intensitātes... un ne tikai sejas krāsa :) Ja vien tā nav infrasarkanā vai ultravioletā lampa, tai nevajadzētu iedarboties vairāk kā uz vizuālo tēlu lampas ieslēgšanas brīdī. Ja nopērk nokrāsotu zaļu, zilu, sarkanu vai vēl kādas krāsas lampu, tā neko būtisku nemaina,  tikai to, kādu tu redzi apkārtējo vidi.
 • kur,pie joda, ir Aladins ar visu savu burvju lampu...???=-)))))
  mēs te ar aladinu bišku pasēdējām un mazliet ierāvām un beigas nepietika naudas alhaholam, mes nodzeram lampu...... un tikai norita apsveram domu ka mes jau varejam paprasit džinam lai sagadā mums alhaholu :D
 • Sovetskijs lampu televizors arī var uztvert tagad tos dekoderus, jeb nē?
  bez modifikācijām nevarēs, jo tiem teļļukiem bija tikai antenas ieejas, tur vajag bloku kuru noteikti ka rūpnieciski neražo, tātad būs jālodē pašam, respektīvi, jāuzlodē pārveidošanas bloks, kas signālu kas iet pa banānu (HDMI labāk neņemt, būš vēl sarežģītāk, jo digitālais signāls jāpārveido analogajā) jāpārveido parastās televīzijas signālā ar kaukādu noteiktu viļņu garumu.
 • В русском языке есть такой термин- "lampu drudzis" ,если да,то как он звучит?
  Социофобия
 • Kur var nopirkt u vai vispaar veel var kvarca lampu vai taa saucamo "kalnu sauliiti" ?
  Uz Brīvības ielas apmēram 100 Nr (aiz Larokas) abās pusēs ir divi medicīniskās aparatūras veikali

  Tie vismaz ir sertificēti, skaties tur
 • vai 80.gados bija kvalitatīvāka skaļāka audio aparatūra visādi resiveri integrālie un parastie- tranzistoru lampu
  Nē. Tehnoloģijas taču attīstās, viss iet uz priekšu. Lai salīdzinātu pusvadītāju, integrālo un lampu ierīces, te jārokas līdz to darbības principiem, jāsalīdzina dažādi parametri. Ļoti gara borģele. Viens no pamata kritērijiem - lietderīgā signāla un trokšņu attiecība dB. Mūsdienu aparatūrā tas ir nesalīdzināmi mazāks.
  Bet! Ja tīri cilvēcīgi  -es labprāt paklausītos ierakstus uz vecajiem labajiem augstas klases atskaņotājiem, jo analogajam, neciparotajam signālam ir savs "siltums", "dvēsele", ja tā var teikt. Tāds salīdzinājums - kas patīkamāk!? - rīt mākslīgi iegūtu vitamīnu tabletes vai iedabūt tos savā miesā caur foršiem augliem un dārzeņiem!?
 • у когото есть Biznesa plans а?
  После мая поговрим)
 • Par biznesa plāniem..?
  Jā, esmu , bet kopā ar konsultantu grupu, es izstāstīju ko vēlos, jau viss bija diezgan saplānots ,bet viņi to salika nepiecieciešamajos formātos un finansisti sakārtoja finanšu tabulas. Mums mēnesis pietika, bet strādājām 4 cilvēki. Skatoties kāds projekta apmērs. Mūsu projekts bija ļoti netipisks, nav analogu Latvijā, turklāt 8 miljonu vērts. Domāju, ja tas būtu sīkāks, tas daudz ātrāk kārtotos. Tātad!:0


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system