Atbildes

  1.  1 0

  Terchiks 5 (3118)1411 10 g  

  Ir dažas lietas vēsturē, ko labāk neatkārtot. Bet visā visumā es arī piekrītu jahamuha1 viedoklim.

  1.  0 0

  agruc 3 (970)17 10 g  

  Meedz atkaartoties... Bet atkariiba pa kaadu veesturi iet runa! ;)

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 10 g  

  Viss iet pa riņķi.

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 10 g  

  Piekrītu jahamuha.

  1.  0 0

  specuks (50) 3 (549)15 10 g  

  Nezinu kurš, bet ir teicis- vēsture atkārtojas pa spirāli. Viss atkārtojas, tikai jaunā skaņās un krāsās.

  1.  0 0

  elininja (31) 4 (1421)48 10 g  

  Hmm, pratoms, mūsu dzīves ir saistītas un pat mūsu senču dzīves ar mūsējām ir saistītas...
  Tomēr, ja pavēro un paprāto par visu notiekošo šai pasaulē, tad rodas sajūtas, ka gan vēsturiski, gan arī ikviena mūsu dzīve rīt kā pa spirāli...te augšā, te lejā, te vienā aplī, te citā...bet kustības un "spirāle" nemainās :)

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 10 g  

  Shad tad!

  1.  0 0

  minkina (32) 2 (444)14 10 g  

  viss vecais ir sen aizmirsts jaunais:D

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 10 g  

  var atkaartotis...:)

  1.  0 0

  explosion3 (29) 3 (597)14 10 g  

  peec manaam domaam dazzas lietas atkaartojas no veestures!!!

Līdzīgie jautājumi

 • 1905g. 13 janvāris-Asiņainā svētdiena-vai tiesa, dienai ir nozīme–(melnā piektdiena, blue Monday)- vēsture neatkārtojas?
  Jā, protams, datumiem, mēness fāzēm un "melnajiem" cipariem pagātnē arī ir liela nozīme. Vēsture, kā jau Tu minēji, atkārtojas, un pie tam cikliski.
 • Kāpēc sapņi atkārtojas?
  Ir gadijies, ka sapnis jau ir bijis redzēts.
  Izskaidrojumu nezinu. Varbūt zemapziņas domas varās ap vienu un pašu vietu, vai ik pa brīdim ieceļo vienā un tajā pašā vietā kur ir informācija par šo sapni.
 • Vai jūs man piekrītat? Ka ar laiku viss nokārtojas??!!!!
  uz labo vai slikto pusi nokārtojās vienmēr,tici man
 • Vai jums ir gadījies,ka sapnis atkārtojas?
  jap ir gadijies... realitate.... to ko nosapnjo..pec tam atceries realitate kad tas notiek kas bijis sapni.....
  baisi....
 • Vai jums dažreiz nešķiet ka dienas atkārtojas?
  Dažreiz..
 • kur paliek izkārnijumi kad nokārtojas lidmašinā???
  iistaniibaa paldies diewam ka taa nawa mana smirdiigaa probleemina
 • Vai jūs zinājāt, ka ka 90% cilvēki nepamana, ka šinī tekstā vārds "ka" atkārtojas divreiz
  Nē, nezināju, ka piederu pie 90%. :)
 • Vai grāmatas drīz būs vēsture?
  ja vairosies deģīšu resnvēderu briļaino klans, tad jā. normāli inteliģentie sajēgs grāmatas nozīmi.
 • Kāpēc irc.lv nav sadaļas "Vēsture"?
  Labs ieteikums saita administrācijai.
 • Vai kādam ir zināma konkrētāk fdw (jeb ''ķēdīšu vēstuļu'') vēsture?
  Reliģija(manā izpratnē) - cilvēka sagrozīta dievišķā teorija, kuru izmanto, lai melos pakļautu/iespaidotu cilvēka masu, izmantojot suģestiju un cilvēka vieglprātību.

  Es nenoliedzu Dievu un ticu augstākiem spēkiem, bet noliedzu cilvēkus, kuri ir izmantojuši Dieva vārdu ļaunprātīgi, lai gūtu labumu no tā, kontrolējot un muļķojot apkārtējos. Tā saucamā bībele jau sen ir zaudējusi savu vērtību, jo caur cik rokām un gadu gadiem, tā ir izgājusi cauri, kā arī papildināti ar uzskatiem kā kuram tīk. Otrkārt, senos laikos uz Latviju, lai mācītos senās augstākās dievišķās  gudrības, devās pat sengrieķi, taču vēlākos laikos, piemēram, krusta karos šīs gudrības tika apspiestas, iznīcinātas, un vairs jau to zināja tik pāvests... Arī citas seno tautu(acteku, senēģiptiešu, sengrieķu, senlatviešu utt) gudrības tika nozagtas, ievāktas un noslēptas, cilvēka alkatības un dažu cilvēku varas dēļ.

  Diezgan interesanti, ka Hitleram, kā arī pāvestam bija vienādi nolūki... Proti, viņi ar vienādām interesēm, katrs savā ceļā dodoties, arī meklēja vecos gudrības rakstus, kā arī pašus gudros, lai tik atņemtu citiem to, kas pieder visiem! Atšķirībā no Pāvesta, lai tiektos pēc neizzinātā, Hitlera metodes bija tiešas, nevis balstītas uz maldināšanas principu, taču vatikāna mērķi un idejas neatšķīrās no Hitlera, jo abi tiecās pēc viena...

  Cilvēki, maldināšanas dēļ, ir ieprogrammēta, ka viss ir sarežģīti un ka nav vieglāka risinājuma, kā arī nedomā pats, ļauj to darīt tehnoloģijām utt... Bet diemžēl cilvēka aprobežojuma, ciešanu un apkārtējo ietekmes dēļ, lielākā daļa uzskata, ka viss nāk grūti, lai gan patiesībā ir jāpagriež atslēga uz pareizo pusi, lai atkal atsauktu atmiņā dievišķās gudrības/metodes, kuras apkārtējās samaitātības, negativitātes dēļ, tika aizmiglotas...

  Pats personīgi, esmu papildinājis savas zināšanas ar lietām, kuras ne skolās, ne sabiedrībā ir aktuālas, tas tik liecina par to, ka kopš krusta kariem ir sākusies augstākās ideoloģijas apslāpēšana, taču neskatoties ne uz ko, tas nekur nav pazudis un šie augstākie spēki eksistē, tikai cilvēkam šī prāta daļa ir deaktivizēta, tehnoloģiju, medikamentu un citu cilvēka negatīvā ietekmes dēļ.
  Interesanta lasāmviela par saucamo pirmo cilti Annunaki, kuri vispār varētu būt dievišķā spēka pirmavots. Ļoti daudz ko arī varam mācīties no astroloģijas, psiholoģijas, astrālās ceļošanas un zemapziņas spēku. Tik tiešām ir daudz info par lietām, kuras liekas neparastas, prātam neaptveramas lietas, taču neskatoties ne uz ko, tas tomēr mūs ietekmē... Ja ir vēlme tad interesants info ir www.e-misterija.lv. Manā gadījumā, jo vairāk šīs lietas pētu, jo vairāk kļust saprašana par mistikām, dievišķā spēka pielietojumu, kā rezultātā, soli tuvāk augstākās gudrības resursiem...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system