Labākā atbilde

  1.  1 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 2 g  

  Mēs to agrāk saucam par likteni.Un mūsu dzīves esot jau ierakstītas liktens grāmatas.Tāpēc zīlnieki var izzīlēt un pastāstīt mums par mūsu nākotni,mūsu dzīvi. Ne tikai ko mēs darīsim,ko citi darīs mūsu dzīvēs.Bet saka ka rakstīto var mainīt,un mēs nereti nonākam krustcelēs,kur mums dota izvēle.Un no izvēles atkarīgs kas sekos tālāk.Zinātnieki protams meklē tam zinātniskus skaidrojumus.  ...

Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13473)51034 2 g  

  Ja par to zīlēšanu - Ne visiem atkal var vienlīdz viegli prognozēt.
  Aizķērās Volanda teikums no ''Meistara un Margaritas'': ''Ķieģelis jau tāpat vien uz galvas kādam nekrīt''.

  Ir ļoooti maza cilvēku daļa, sauksim tos par ''nāvniekiem'' , kuriem tiešām liktenis un nākotne ir, kā saka - atbilst nosaukumam. (slavenākie cilveki - Jūlijs Cēzars, imperators Pāvils I,un vispār Romanovu dinastija) Marks Aurēlijs, Emīlija Benjamiņa)

  Un ir pretēji - dīkdieņi, sliņķi, kuri grib ātrāk mirt, sak' ko nu te kaulus vazāt, bet dzīvo, dzīvo un ilgi, un arī parasti neko aiz sevis neatstāj, ne labu , ne sliktu (te piemērus nezinu, sliņķi, jau vēsturē neieiet, cik zinu) Un atkal - to ir tikpat maz, nu biki vairāk ka to pirmo.

  Absolūtais vairakums ir grupa 50/50 (mūsu pieminētā pelēkā masa, tauta)Bet šamie ir tie, kuri būs klerki, izdarīs labu sev tikai apkārt, vai sū*us, citiem, kuri arī izplēnē, vārdu sakot ''sīkie klerki'' ar milzu EGO .

  Protams ir arī t.s. Svētie - pravieši, mistiķi, (ne pašpasludinatie ekstrasensi, amatierastrologi), bet to ir nu vismazāk. Pretpols - šīs pasaules varenie.

  Tās tādas grupas stipri īsumā.

  Mans domāt tā - katram no mums ir uzliktas kā zirgu klapes (ceru zini, kas tās tādas) ir limits, ir tas aiz kura nevar iziet, rāmji (un cilvēks tapēc jau ir vairākuma ieradumu vergs,kas i nav slikti, jo ja to pārkāpj, fatāli mainās liktenis), piem. nu nevarēs visi veikt teroraktus, būt dzejnieki, jūrnieki un ta tālāk.Cita lieta, kaut ko sev piepušķot - bet totāli pārkrasot nevarēsi, bet ja sāksi būt nekaunīgs - norausies. Tā domāju.

  1.  1 0

  predator1989 7 (23246)4729 2 g  

  es teiktu, ka ir viens liels cirks ar tevi.

  runājot par tiem raidījumiem un visu pārējo,tas viss notiek zinātniskos nolūkos un tā arī paaliek un paliks zinātne.
  a tu noskaties tur ja un domā - eu jā tā ir, a ko viņi panāca..
  tev vnk ar to raidijumu lika domāt savādāk.. nebūtu tu redzējis to raidiju tu tak tā nedomātu vai ne..

  Par tiem cirvjiem, ja tu atvērsi skapi un redzēsi krāsas, un smadzenes caur acīm reaģēs uz krāsu.kura tev tuvāka, kura tev patīk.
  tādā veidā izvēlas krāsas galva un prāts.
  nevis vot takā tu domā,sēdi aiz durvīm un domā kas ta tur būs un ko darīt.

  1.  0 0

  Izredzetais (26) 6 (11605)2411 2 g  

  Nu te jau mēs varam atkal droši slēgt iekšā ekstrasencu cīņas un apskatīties kā tā lieta darās. Viņi tur muld daudz un dikti. :D starp citu noskatījos paris serijas no pēdējās sezonas. Jaatzīst ka sataisījuši ir tā ka brīžiem pat sāku ticēt tam visā pilnībā. Tik paši ekstrasenci izskatās kā reāli aktieri. Pirmajās viņi likās kā normāli cilvēki. Vairāk vai mazāk. GRIBI TICI, GRIBI NĒ :)

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system