Labākā atbilde

  1.  2 0

  likky666 7 (28287)3816 7 g  

  Dzīvo savu dzīvi ignorējot tos, kuri pret tevi slikti attiecas.

Atbildes

  1.  5 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Ej pie Zanes, savāc kaķi.

  1.  2 0

  Кэролайн 6 (17626)31236 7 g  

  laikam, ka tu dīvaini uzvedies. izvēlies sev piemēru no klases un uzvedies tāpat kā viņš, tikmēr tavu uzvedību varēs nosaukt par "normālu", visiem pieņemamu

  1.  2 0

  iDcore 6 (5989)338 7 g  

  Visiem nekad neizpatiksi.. Nevar būt tā, ka visi ignorē, tāpēc turpini ignorēt tos, kas to dara ar tevi un mazāk par to domā..

  1.  1 0

  Hamada (30) 5 (3513)159 7 g  

  a kur tu keri tadu domu?

  1.  0 0

  Angelo1989 (30) 6 (10178)3614 7 g  

  mo6 atieksme :D

  1.  0 0

  Izredzetais (27) 6 (11761)2411 7 g  

  Tak pie vienas vietas tos klasesbiedrus (ja pa viņiem vel iet runa) tusējies ar kaimiņu un viņa draugiem vai citiem kurus Tu pazīsti :)

  1.  0 0

  MadMarkoo (37) 6 (5554)2725 7 g  

  ko darīt-nīdēt beidz,sāc ar to

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc cilvēki mani uzskata pa idiotu, debīlēni?
  man skolas gados nacas saskarties ar grupveida uzbrukumiem par kuriem vecakiem neko neesmu teicis jo nolemu ar viniem tikt pats galaa... iestajos militara organizacija JS uzlaboju fizisko uzlaboju moralo izturibu, iesaistijos tuvcinaa uzlaboju ari pa6aizardzibas prasmes un vidusskola man bija ideala dzive viss ko jaunietis var veleties no tiem gadiem.
 • Vai nav tā,ka vecāki cilvēki jūs ignorē un uzskata ka tie jaunie neko nemāk ,ko tad tie jaunie?
  agrāk tā bija nu jau sāk uzklausīt jo nujau liels tiesības noliku........ atradu darbu tad visss ok
 • Ko Jūs esat dzirdējuši par INDIGO bērniem, vai varbūt kāds sevi par tādu uzskata?
  Indigo bērns var krasi atšķirties no saviem vecākiem, brāļiem un māsām. Arī vides ietekme nedod atbildi uz šo jautājumu: bieži vien indigo bērns ir vienīgais, kurš izjūt diskomfortu, kamēr pārējie brāļi un māsas jūtas labi tradicionālajā skolas vai ģimenes vidē. Lūkojoties no metafiziskā viedokļa, varam atrast šo bērnu uzvedībai pavisam citu skaidrojumu. Indigo bērni – tās ir senākas, pieredzējušākas dvēseles, kas patlaban inkarnējas lielā vairumā, ar misiju palīdzēt Zemei iziet no krīzes situācijas, kā arī sagatavot cilvēces pāreju uz sesto rasi. Zeme atrodas tā saucamajā bifurkācijas punktā, kad vairs nevar dzīvot pa vecam – kaut kam ir jāmainās. Indigo bērni vēl nav sestā rase, bet gan priekšvēstneši, kas sagatavo šo pāreju.
 • Mīļā tauta!!! Kāds izlabojiet kļūdas tekstā (pieturzīmes,galotnes,varbūt vispār tā nedrīks teikt)
  Rakstot cilvēks parasti ir atklātāks, nekā runājot aci pret aci.

  Es pilnībā piekrītu Zigmundam Skujiņam, jo es arī uzskatu, ka daudzi cilvēki ir atklātāki rakstot, nekā runājot aci pret aci, un tam ir pietiekami daudz pamatotu iemeslu. Galvenais ir tas, ka runājot aci pret aci, grūtāk izteikt savas domas, jo redzi pretēja cilvēka reakciju, un tas dažreiz mulsina. Pie tam runājot kad tev uzdod jautājumus, var neatrast atbildes, bet rakstot var padomāt divreiz pirms aizsūtīšanas.

  Zigmunda Skujiņa aforisms liek man domāt par to, ka mūsdienās cilvēki pārstāja tikties un runāt viens ar otru. Mobilie telefoni, internets un vairāki čati, kur var sazināties ar radiniekiem, draugiem vai klasesbiedriem aizvieto „dzīvo runu” . Tagad pat nopietnas sarunas bieži tiek apspriestas, sūtot vēstuli vai īsziņu, jo tiek nomierināta sirdsapziņa, neredzot otra cilvēka skatienu. No vienas puses, rakstot cilvēkam ir iespēja apdomāt rakstīto, izlabot kļūdas, pārveidot teikumus, domas vai pat izdzēst visu. Bet tam arī ir savi mīnusi, piemēram, tas, ka sūtot vēstuli vai īsziņu, ir mazāka iespēja sniegt visas savas domas, un šī aspekta dēļ cilvēks var palikt nesaprasts.
 • kas var but smiekligaks par miljoniem idiotu?
  viens botāniķis
 • vai ir lielaks idiots par idiotu?
  Jā, beigts ideots! Doh!
 • Saskārāties kādreiz ar idiotu? kā bija?
  Man nepatīk apsaukāt cilvēkus, bet ar vienu tādu esmu gan saskārusies. Kā bija? Žēl, ka viņš tā arī nemainās...
 • Dieva nav-kad juus beisiet ticeet idiotu murgiem un to sapratiisiet???
  Neesmu ne pilnība ateists ne agnostiķis, jo tām abām uzskatu sistēmām ir savi mīnusi, bet uzskatu ka mazakumam ir jāpierāda sava patiesība, nevis otrādi...
  Tā kā kristiešu uz pasaules ir mazāk nekā 50% salīdzinot ar citu ideoloģiju pārstāviem, tad viņiem būtu jāpierāda Dieva eksistence, nevis otrādāk (jo ja būtu otrādāk tad cilvēki varētu izdomāt kaudzi ar nesakarīgām lietām, kuras nevar noliegt..)
 • Nekad nestrīdies ar idiotu. Viņš novilks tevi lejā līdz savam līmenim, un tad sakaus ar pieredzi?
  idiotam nav pieredzes
  viņs vnk tevi var iznīcināt jau ar to ,ka esi nolaidies līdz viņa līmenim, jo gudrs sev to var pārmest
 • Ko jūs darīt, ja ignorējat?
  Palūgt taimautu 5 min. aiziet līdz ledusskapim pakaļ kefīriņam, pēc tam var turpināt.
  p.s. Tevis minētie veidi nav efektīvākie. Var teikt 99.99% gadījumos absolūti garām.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system