Atbildes

  1.  0 0

  busjkina (35) 6 (5468)126 11 g  

  Nu ka to njem... ja ta padoma ar ko tevs atskiras no  mates?? nearko,abi vecaki ir lidzvertigi!

  1.  0 0

  Lailux 6 (6267)21051 11 g  

  kādi nu varoņi :)vai nabadziņi, vienkārši bērnu tēvi.  

  1.  0 0

  lasmux (34) 4 (1509)311 11 g  

  Malači,bat ne ar ko nav ne labāki,ne sliktāki par vienuļajām māmiņām.

  1.  0 0

  kapecic (33) 5 (3314)1413 11 g  

  Nju ir apsveicami, ka cenšas un var arī uzaudzināt bez mammas... Un viņi ir retāk sastopami

  1.  0 0

  kaagribi (59) 6 (15341)237 11 g  

  Bērnu audzināšana ir grūts uzdevums, bet ne neiespējams... man liekas, ka mammas dod vairāk mīļuma
  Vispār jau bērnam vajag abus.

  1.  0 0

  giena (47) 3 (807)17 11 g  

  zinu tadus, ne tadi, ne tadi, bet savus pienakumus pret berniem pilda labak neka normala gimene...

  1.  0 0

  buse4ka_1 (30) 4 (1438)26 11 g  

  Laikam jau varoņi... Nav viegli izaudzināt vienam bērnu...

  1.  0 0

  haralds (66) 6 (6719)227 11 g  

  nav jau visi vienādi un viņu mazāk kā vientuļo māšu, dēļ kā statistiku grūtāk vest.

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  varonji..

  1.  0 0

  sancha87 (31) 1 (119) 11 g  

  prieks citiem varoni, prieks sevis nabadzini jo bernu uzaudzinat vienam ir gruti gan sievietei gan virietim

  1.  0 0

  XXLL 4 (1314)26 11 g  

  GAN ŠA ,GAN TĀ.

  1.  0 0

  rekns (31) 3 (669)26 11 g  

  Vientuļi tēvinji ir idioti jo nespēj noturēt savu otro pusīti

  1.  0 0

  Nika37 3 (639)15 11 g  

  nabadzīgs varonis vai varonīgs nabags?

Līdzīgie jautājumi

 • par kuru no varoņiem ir viss rēcīgākās anekdotes???
 • Kādi bija tavi bērnības varoņi?
 • кто -нибудь,что-то знает про организацию "Varoņi"?
  http://i11.one.lv/getGImage?id=64249500714130&type=0
 • Kādus ārzemju tautību varoņus jūs man varētu ieteikt?
  Lāčplēsi, Laimdotu, Spīdolu
  Nindzjas, pokemonus
  Putins, Rasputins
 • Kādiem mūlteņu/filmu/grāmatu varoņiem Jūs esat līdzīgi?
  Gan LV gan RUS es esmu lidzīgs
 • Lūūdzu, kurš var palīdzet? Ir ļoti vajadzīgs romāna "Aka" galveno varoņu raksturojums.
  Google - 1. links! PIRMAIS BĻ!!!
  p.s. Kur mūsdienu skolā degradējās jaunā paaudze.. domāšana izpaliek, es pat teiktu veselais saprāts izpaliek.

  6. Romāna tēli


  Laura Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Iezīmējās kalsni pleci, bet gaišas, ļoti platas acis šaurajai, pavisam neiedegušajai sejai piešķīra gandrīz vai askētisku izteiksmi.” „Smiekli gluži apbrīnojami pārvērta viņas seju, tā kļuva jauna un dzīva.” „Cik viņai gadu? Tā ap trīsdesmit. Pēc auguma- zem, sejas- virs trīsdesmit.” „Cik tu tomēr esi skaista! (..) Tikai briesmīgi bāla, un acis deg kā divi lākturi.”
  Laura bija ļoti noslēgta, klusa un pieklājīga sieviete. Ne par ko nesūdzējās, darīja darbus un gaidīja Riču mājās. „ (..), ka Lauru nepazīst un īstenībā nezina par tās domām un jūtām.” Laura mācēja paklusēt. Laura ļoti mīlēja bērnus, deva to labāko. „ Kā tu jūties draudziņ? Atkal nenāk miegs?”

  Rūdolfs Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kāpēc klusumā viņam atkal un atkal uzmācās nomācošā pamestības sajūta? Viņš taču aizvien bija braucis šurp tieši pēc šīs rāmās vienatnes- ieradās, noguris no drudžainā dzīves tempa (..)” Manuprāt, tas liecina, ka Rūdolfs nav īsti atradis savu vietu dzīvē, viņš meklē piepildījumu.
  Rūdolfs bija pieklājīgs, lutināja sievietes. Viņš ļoti pieķērās Mārim, kas, manuprāt, liecināja par to, ka viņam trūkst paša dēla. Viņš bija iemīlējies Laurā: „ Rūdolfu pārņēma senaizmirsts saviļņojuma reibums (..) četrdesmit gados jau bija it kā redzēts un pieredzēts viss, baltajam, vārīgajam un naivajam kodolam apkārt bija apaugusi snobisma un mākslota optimisma čaula.” Rūdolfs bija gudrs, čakls mīlēja darbu. Manuprāt, mierīgs un līdzsvarots cilvēks attiecībā pret citiem.

  Alvīne Netiešais tēla veidošanas paņēmiens-
  „Alvīne ienesa samērcētu dvieli, lai uzliekot Zaigai uz pieres, noņemtu karsoni.”- gādīga. „Visu mūžu Alvīne bija darījusi dēlam vienīgi labu.” Bieži kavējās par aizgājušo laiku, pārdzīvoja. Bija čakla, nepārmeta neko nevienam. Taču bieži uzmācās Laurai par Riču, savā ziņā Alvīne neļāva Laurai aizmirst Riču. „Alvīne to uztvēra pa savam- kā nekā viņa taču bija īstā saimniece Tomariņos”- ar sacu „es” un nemainīgu raksturu un uzskatiem. „Alvīne jutās bagāta”- viņai nebija galvenās materiālās bagātības.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Spilgtā gaisma, nākot no augšas, asām, melnām līnijām iezīmēja viņas nekustīgos vaibstus, kas atgādināja masku.”


  Rihards ( Ričs) Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „ Kad kļūst neizturami smagi, es cenšos domāt par Tevi (..) Nekad agrāk es nesapratu, cik vainīgs esmu Tavā priekšā”- izjūta vainas sajutu, mīl Lauru un ilgojas pēc viņas.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „..kā Ričs gulēja pie galda tieši šādā pašā vietā, tapāt, tāpat nokāris cirtaino galvu, ar tādu pašu bedrīti spilgtajā zodā.”
  Manuprāt, Ričs bija ļoti vājš cilvēks, ja varēja tik vieglprātīgi dzert un nemaz nepadomāt par savu ģimeni. Tomēr viņš, cietumā būdams, regulāri rakstīja vēstules apjautājās par bērniem un Lauru.  Māris Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Apaļa seja ar iedobīti zodā nokārtā uz krūtīm, garās skropstas meta ēnas uz vaigiem, melno matu sprogas krita pār iedegušo pieri.” Jautrs un ļoti dzīvespriecīgs puika, zinātkārs. „ Kas tas ir...likumīgi?” Patiess- „ Kad tu atkal atbrauksi, Rūdolf?” Māris bija pieklājīgs vismaz centās tāds būt. Ļoti pieķērās Rūdolfam, manuprāt, viņam trūka tēva un vīrieša uzmanības.

  Zaiga Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kas jāsaka vispirms?” ļoti pieklājīga, klusa un nopietna meitene. Romānā varēja just, ka Zaiga ir vecāka nekā Māris.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Zaigas gaišie mati bija sapīti kārtīgi un stingri, (..) ap viņas tievo kaklu stiepās violets sutažs.”
  „Uz pieres gan vajag atstāt!- bažīgi iebilda Zaiga, visu teikto uztvērusi nopietni.” ar savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Sākumā izturējās ļoti piesardzīgi pret Rūdolfu, manuprāt, viņa nevēlējās atkal kādā vīrietī vilties, jo tēvs bija prom, viņa arī ļoti labi saprata Lauras emocijas un skumjas.

  Maija Tiešais tēla veidošanas paņēmiens-„ Vaigi vēl zied kā rozes, pasūtīt zobus, (..) neviens jums nedotu vairāk par četrdesmit pieci...” Marija bija atraktīva, ļoti ziņkārīga sieviete. Viņai patika „izložņāt” citu mantas un to pat nenoliedz.
  Netiešais tēla veidošanas paņēmiens –„ Cilvēks.. tāpat kā māja... Iesākumā nemaz nepamani, ka paliek veca”- sieviete ar pieredzi un skatījumu uz dzīvi. Asprātīga. Mīlēja Eidi.

  Eidis Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Eidis! Dažu reizi gan sanāk dusma: pašam malka stāv nesacirsta, sēta gāžas apkārt- šam sazin kur gals.” Ļoti izpalīdzīgs un čakls.
  Ļoti patika iet pirtī un lepojās, ka var visilgāk izturēt karstā pirtī, patika kavēties atmiņās. Mīlēja Mariju.
 • Kādu literāro darbu (pasaku) varoņiem piemīt atkarības? (sk. iekšā)
  gramatai ir jabut no latviesu literaturaS?
 • Jo slinkāks cilvēks, jo vairāk viņa darbs līdzinās varoņdarbam?
  nu, bet protams!!! mani darbi ir kaa varonjdarbi, ikriezi, kad aizbraucu uz laukiem!!!
 • Izlietu ūdeni nesasmelsi, pat tu, bet kas tad cits spēs izdarīt šo varoņdarbu?
  Tie virtuves rokas dvielishi, nu tir ka toletes papirs   reklama redzeju kad tur dzivo kkadi zilonishi kuri to udeni tur sasuc  
 • sen sen atpakaļ bija taada multenīte briesmoņu kari...varbūt atceraties kādu no varoņiem..??
  man laba atmiņa, neatceros kā sauc, bet tur bij primāts kaut kāds leopards pele degunradzis pteradaktils zirneklis skorpions T-rex un viņi palika stipri no kaut kādiem kristāliem, vispār baigi forša multene bija


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system