Atbildes

  1.  0 0

  vijolite24 (58) 6 (7958)239 11 g  

  50 tas vēl nav vecums!bet ko darīt ja tas tuvojas.......

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tā ir patiešām,ka sievietes,tāpat kā vīns,ar gadiem kļūst aizvien labākas?
  nu ja skaitām no 5-30 +/- gadiem tad tā varētu būt ja runā par iskatu (laigan jaunībā kurš gan domā par iekšējo pasauli   ) ....bet ja runajam par sievietie kā tādu tad pieredzi uzkrājot, atklājot dzīves patiesības, kļūstot nopietnāka viņas paliek arvien "labākas"   vissas ōmītes tak ir foršas ne tā? :D
 • Kāda būtu Jūsu izvēle? (no 18 gadiem :D)
  sakārtošu pa savam...
  1. Jameson
  2. Finlandia
  3. Martini Bianco
  4. Jim Beam
  5 Bacardi Black
  6. Mernaja na moloke (bet pēdējo ieliku kā pēdējo, jo to neēsmu mēģinajis... varbūt būs arī jāpamēģina... jo pārējie sarakstā ir vieni no top dzērieniem man :P )
 • Vai tiešām gadiem nav nozīmes??
  nepadomā. Liekas, jau, ja Tev tagad 20, otram 40, tad pēc 20 gadiem būs tas pats. Nebūs. Tad tā atšķirība būs krietni jūtamāka.
 • No cik gadiem, jūs sākat spēlēt PC!?
  Mani uzreiz laida pie datora, īsti pat neatceros no cik
 • Kā jūs iztēlojaties dzīvi pēc 14 gadiem?
  haha, šitā: (non photoshop)
    

  iztēlojos, ka būšu miljonāre, braukāšu persiku krāsas Dodge autiņā, un jutīšos labi. tad jau - lai piepildās! :)))
 • Cik rēali pēc 30 gadiem būs ka es savu mūžū varēšu pagarināt līdz 200 gadiem?
  Ļoti reāli. Nevajadzēs gaidīt pat 30 gadus. Nanozinātne attīstās ļoti strauji, jau pēc gadiem 10 būs iespējams apturēt novecošanu. Cilvēku novecošanas problēma ir pavisam vienkārša. Šūnu atmiršana, tām diemžēl nav tendence atjaunoties. Principā ir jāpanāk iespēja atjaunot atmirušās šūnas un... problem solved  
 • Kādu tu sevi redzi pēc 1-5 gadiem?
  Tādu pat kā tagad :>
  Bet ir taču iespēja visu mainīt!
 • Kādu Tu sevi redzi pēc 5 gadiem?
  shobriid mana dziive ir kaa riktiigs tiimeklis,kur pavedieni truukst un jauni klaat naak, ka nemaz nevaru paredzeet kas un kaa buus tuvaakajos meeneshos, kur nu veel redzeet sevi peec 5 gadiem..gribeetos domaat,ka buushu laimiiga un mana dziive buus izmainiijusies par visiem simts,es taa ceru..
 • Vai reāli sākt "jaunu dzīvi" pēc 50 gadiem?
  Taisnība ir tam, ka nekad nav par vēlu.
 • Kāda būs cilvēku dzīve pēc 20 gadiem?
  Visur kur izmantoja naftas produktus kā degvielu,tiks veiktas rekonstrukcijas un pasaule centīsies pāriet uz atjaunojamajiem enerģijas resursiem.Uz citām planētām jau būs zinātnieku kolonijas ,kas tur dzīvos ( tādā ,kā komandējumā , tikai uz citas pasaules ). Zinātnieki būs iemācijušies izmantot melnā caurma priekšrocības. Parādīsies jaunas dzīvnieku sugas , dažas vecāš izmirs. Šķībacaino valstīs būs pizdets jo D-koreja ar Z-koreju sataisis baigo krahu savā galā. Terorisms nebūs caur ieročiem, bet caur jaunākajām tehnoloģijām. Sportā redzēsim jaunus rekordus , kas ievērojami pārsniegs esošos , pateicoties jaunatklājumiem gēnu zinātnē un prasmēm modificēt gēnus ,lai izveidotu "super cilvēkus" ( gēnu dopings ). Automašīnām , daudz stingrāki izmešu noteikumi, un limiti degvielas patēriņā. Lielie degvielas uzpildes staciju īpašnieki ,kas nepaspēs pārorientēties uz jaunākajām hibrīdtehnoloģijām , elektromašīnām bankrotēs vai būs uz izdzīvošanas robežas. Mobilie telefoni būs ar tādu jaudu kā mūsdienu jaudīgākie mājas datori. Internetā neko vairs nenokačāsi pa velti. Izglītības līmenis būs augstāks. Ekonomiskā situācija zels un plauks . Globālā sasilšana slīcinās visu zemgali un citas pasaules vietas kuras ir tik zemu. Bet tas viss būs tikai tad , ja kautk ur pa vidu neiespraudīsies pasaules karš un neiznīcinās pusi pasaules.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system