Atbildes

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 11 g  

  Kamēr tev tas piegriezīsies...! :))

  1.  0 0

  gambler69 4 (2469)1616 11 g  

  Daudz ja redz, ka cilvēks cenšas mainīties......

  1.  0 0

  Soprano 4 (1844)26 11 g  

  3x

  1.  0 0

  Anri (33) 3 (860)38 11 g  

  Ja kaut kas nopietns, tad tikai tik reizes cik ļoti Tu sevi necieni ...

  1.  0 0

  busjkina (34) 6 (5468)126 11 g  

  ko piedot? nospeletu algu vai miljako kaudzes??? protms saprata robezhas bet kads nu kuram tas saprats!!!

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 11 g  

  Nav jau svarīgi cik reizes, bet ko piedot.

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  77.. nezinu... atkariigs kaadaa lietaa!

  1.  0 0

  kk22 (28) 2 (280)2 11 g  

  Ir jāpiedod tik ilgi, kamēr zini, ka patiešām,no sirds ir piedots...

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Cik Tev vajadzēs, tik piedosi.

  1.  0 0

  santuxx01 5 (2765)39 10 g  

  Vairāk par divām jau notiekti, ka ne!!!!

Līdzīgie jautājumi

 • cik reizes var piedot krāpšanu?
  Grūts jautājums priekš manis, jo man te galvu galīgi saputroja. Acīmredzot esi greizsirdīga... Bet ja viņš to dara AR CIEŅU, godīgi Tev pasakot. un piedevām, ka joprojām mīl Tevi....:))))) Tas atkarīgs no katra indivīda. Man bija pretīgi un nepiedodami, kad sieviete meklēja savu bijušo, pie tam prasot man viņa tel.Nr.  
  ...varbūt ar laiku pieradīsi. Viss atkarīgs, cik augsta Tava pašcieņas latiņa.
 • cik reizes tu esi gatavs piedot draugam par krāpšanu-neuzticību?
  Ar laiku var piedot, bet...  15 gadus atpakaļ nepedevu. Nesen tikāmiem un viņš man nepiedod to, ka es viņam toreiz nepiedevu. Paradokss, bet reāls gadījums. Tā arī mēs netuvojāmies viens otram. Žēl.
 • cik reizes jūs būtu spējīgi piedot neuzticību otrai pusei (ja vispār spējat)?
  Laikam ne vienu reizi, jo jebkura rīcība ir apzināta, tapēc arī neuzticība ir apzināta rīcība. Cilvēks zināja, ko dara...nekas nav nejaušs....
 • Kā piedot pašai sew?
  Tas ir atkarībā no morālajām vērtībām. Taču stipra sieviete spēs sev piedot, un ja kas, izskatāties diezgan stipra, lai sev piedotu!
 • Vai Tu spēj piedot krāpšanu?
  Spēju, protams. Ar cirvi no pakaļas neskraidu. A ko!?   , man jau no tā gaļas gabals nenokrita (ja vien sifilisu neatnesa mājās, pie tā jau gan it kā ši vārdu spēle kļūstot par realitāti   ).
  Jautājums cits - bet ko tālāk!? TĀLĀK KO!? Tieši tā - esmu džentlmenis - durvis atveru. Ja ir grūši slieksnim pāŗi tikt, varu iedot arī "impulsu" pa tam paredzētu/amortizējošu vietu! :D  Vienreiz nodrāzusies/-ies pa kreisi meklēsies arī vēlāk. Tā jau maucības pa papilnam, varbūt pietiek...  
  Jēdziens "piedot" -katrs jau saprot drusku savādāk. Ja šajā gadījumā piedot ir arī aizmirst, nākt ar smaidu, nēsāt uz rokām, mīļa buča no rīta UN NO SIRDS... nu nez, vai tā sanāks. Domāju, tur jābūt vai nu galīgai lupatai vai 100% lobotomijai (tjipa, kad cilvim nospiež pogu "reset") :D ). Cits variants, kad novilkti daudzi gadi, ir laulība, viens otram piegriezušies, bēri saražoti, īpašumos kopējais naudiņš un spēki sagāzti, un cilvis jau it kā pie tās sugas piederot, kas pēc cik tur gadiem gatavs "sabīdīt čurājamos" ar nākamo partneri, kaut, iespējams, šis apgalvojums velk vairāk uz tik veiksmīgi 3.reiha laikā iesākto Margaretas Songer "sex revolušn" :).
  Īsāk - dzīve sarežģīta lieta. Mums, cilvēkiem. Kā gribētos nesarežģīt vienkāršas lietas, bet kā nesanāk, tā nesanāk. :D
 • Ko Tev nozīmē piedot?
  ēē, nu, diezgan svarīga lieta - par laimi, esmu to daudz maz iemācījusies, visi mēs esam tikai cilvēki, bet protams, viss ir atkarīgs no situācijas. Pāridarījumus, manuprāt, vieglāk ir piedot svešiniekam, jo tas Tev neko nenozīmē, tomēr, ja Tevi sāpina Tev tuvs cilvēks, loģiski, ka tas ir grūtāk.
 • Jūs zināt, kā jūs piedot?
  Ne vienmēr, bet gadās.
 • kas ir piedot???
  Tas ir ceļš uz sirdsmieru, optimismu, laimes neviltotu izjūtu un arīdzan veselību.
  Piedodot ir jāsaskata tas, kāpēc piedod, jo citādi rezultāta nebūs. Piedot ir grūti tad, ja tu redzi tikai citu pāridarījumus un jūties tā, it kā tu būtu nabaga moceklis un visa pārējā pasaule tev nemitīgi darītu pāri. Un tā mēs visi bieži jūtamies. Toties dziļāk analizējot sevi, saprotam, ka arī mēs esam citiem darījuši pāri. Tad dažkārt nāk apjauta, ka noteikti jāpiedod un ka piedošana citiem ir kaut kas niecīgs salīdzinājumā ar to, ko esam parādā cilvēkiem.
 • vai spēj sev piedot visu?
  piedot speeju, jautaajums vai speeju aizmirst...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system