Labākā atbilde

  1.  4 0

  Angelo1989 (28) 6 (10178)3514 9 g  

  bija joks 6 klase matematikas stunda...

  manu draugu isauca pie tafeles risinat piemeru kuru vin6 vnk nesaprata un staveja pie tafeles ka ezelis skatidamies uz parejiem skolniekiem gaidot kadu palidzibu...
  u4ene 6amajam saka ka zalespalidziba nepalidzes lai pamegina citas iespejas, un ta pec minutes u4enei iezvanas telefons un dzeks runa sava telefona sakot es izvelejos zvans draugam...
  tad visa klase iereca labi

Atbildes

  1.  2 0

  Sheyliina 7 (38655)413110 9 g  

  10 gadus atpakaļ pārvācos dzīvot uz šito miestu. Kā reiz bija pirmā ziema un pamatīgs sals. Gāju pa kāpnēm ar domu iznest miskastes maisus 2 (lielus). Pirmais joks bija tāds, ka no paša agra rīta sētnieks nebija sniegu no durvju priekšas novācis un reāli durvis toreiz vaļa nevarēju dabūt. Es jau nu neesmu no tiem,k as izdarīs liekas kustības un piemēram nolliks maisus zemē, lai atvērtu durvis - tad nu turot abus maisus rokās, atvēzējos un ar savām mājas čībām kājās maucu pa durvīm.  Atvērās pēc 5 mēģinājumiem... un arī čība nomaucās no kājas un nokrita uz lieveņa. tas vēl tā..

  Tiklīdz biju paspērusi soli tālāk sekoja liktenīgā slidināšanās pa noslidinātiem pēdējiem 3 pakāpieniem un pamatīga nolikšanās uz mutes. Miskastes saturs paldies Dievam palika kur vajag... Pati ņirdzu ne pa jokam par savu tizlumu un tādus pat smieklus sadzirdēju sev no mugurpuses. Kkādi čaļi garām gāja un ne pa jokam norēkušies bija, bet tik un tā palīdzēja "tizlenītei" piecelties un nogādāja melnos maisus attiecīgā vietā.

  1.  1 0

  Lainy (32) 6 (18238)3516 9 g  

  Tik drausmīgi smieklīgs nekas nenāk prātā. Tikai ikdienišķi joki, kas likušies smieklīgi uz neilgu brīdi.
  Piemēram, vienreiz ar klasesbiedrenēm gājām no manām mājām uz veikalu. Viena no viņam saka: "Tev vārtiņi palika vaļā". Es atbildu: "Tas nekas, lai pagalms vēdinās". Tām pietika un smējas ilgu laiku. Tā nu katru dienu pagadās kaut ko tādu pateikt, kas pārējiem nez kāpēc liekas drausmīgi smieklīgi, bet nu man pašai nekas tāds nav, no kā nereāli tagad nāktu smiekli. Vismaz neatceros.

  1.  1 0

  Gunjs (28) 5 (4891)318 9 g  

  Nekas diži smieklīgs bet kuriozs no bērnības.
  biju vel sīcis... kādi gadi 4-5
  pa ceļam uz laukiem  iebraucām veičikā sapirkām produktus un tad jau laukos, cencis saka lai produktus nesu uz maaju un paliidzu mammai, bet pats taisiit garaažu...
  Es bļaudam ka sencim palīdzēšu visus pirktos produktus ap garāžas zienām ap traktora riepām un visas pusdienas bij vējā, skaiti palīdzēju piesist naglu ar pārtukas maisu :)

  1.  1 0

  gints000 (26) 4 (1633)39 9 g  

  hmm nezvai smieklīgs bet mēs rēcām... nu kā...es atnesu uz savu istabu boršču... nu un skatos,bļa,nav kur nolikt..a galda stūris brīvs palicis..lēnām eju uz galda pusi...nolieku šķīvi...mazliet paturu... un tad atlaižu..BAMS!! šķīvis no galda lejā,boršč uz paklāja..un man tukš vēders .. nu bij apmēram tā...vēl labāki gadījumi bijuši,uzreiz tik nevar uzķert

  1.  1 0

  vavere1 5 (2507)28 9 g  

  mmm... klubā tik ļoti savjadzējās uz tūču, kad biju to lietu izdarījusi (pačurājusi), sapratu, ka kaut kas nav taka vajag, zin uz gridas slapjums...mhm...podam vāks bij ciets un viss bij notecējis uz grīdas   

  1.  1 0

  BlonDj 6 (14450)3310 9 g  

  NEkas smieklīgs, bet kad bija 4-6 gadi, dirsu virsū savai tantei, kkādam onkulim teicu lai vāc viņu prom, bet kad vāca viņš viņu prom teicu lai šis liek viņu mierā, pat ar slotu situ šim xDD`

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31502)41140 9 g  

  -Dzirdēji, Dūdiņai ar cirvi galvā trāpīja!
  -nu, un kā, nomira?
  -Protams! Cirvis tak bija saindēts!

Līdzīgie jautājumi

 • Mīlākā anekdote, varbūt vairākas? Smieties ir veselīgi, tādēļ neslinkojat un ierakstat savu anekdoti. :)))
  Viens vīrs ieiet pie seksopataloga.
  - Dakter, man ir līks pi..is, ko man darīt, lai iztaisnotu?
  Dakters jautā - Vai Jums sieva ir?
  Vīrs - Ir.
  D - Nu bet mīļākā?
  V - Man ir divas mīļākās!
  D - Bet vai Jūs onanējat?
  V - Priekš kam man būtu jāonanē, es jau tā knapi tieku galā ar trīs sievietēm!!!
  D - Nu tad es Jums nekā nevaru palīdzēt.
  Vīrietis iziet no ārsta kabineta, bet pēc minūtes atkal klauvē pie durvīm, un prasa ārstam - Dakter, bet ja nu es gadienā onanēju?
  D - Stulbeni, maini rokas!!
 • Vai esi spējīgs pretējā dzimuma klātbūtnē izstāstīt nepieklājīgu anekdoti?
  Nē, nekad. Pirmkārt, šādas anekdotes nepiedienas stāstīt inteliģentiem cilvēkiem. Otrkārt, viņas ir reti riebīgas. Treškārt, liela iespēja, ka neviens šo joku nesaprastu un es tikai iekristu kaunā un izgāztos, kas man galīgi nepatiktu jo, man nav vienalga tas, ko par mani domā paša draugi. Svešā sabiedrībā varbūt, bet joprojām, šaubos.
 • Kurš-a- zina smieklīgu anekdoti par tiesnesi, varbūt kaut ko oriģinālu, nebijušu?
  Tiesas zālē.
  Tiesnesis: Apsūdzētais, vai jūs nositāt garāmgājēju ar lielu cirvi?
  Apsūdzētais: Jā.
  Balss no zāles: Ak tu, kretīns.
  Tiesnesis: Lūdzu, klusumu zālē. Apsūdzētais, pēc tam jūs nogalinājāt pastnieku, sitot viņam pa galvu ar lāpstu?
  Apsūdzētais: Tieši tā.
  Balss no zāles: Maita, tāds maita.
  Tiesnesis: Es saprotu, tas izklausās briesmīgi, bet lūdzu savaldieties.
  Balss no zāles: Kā var savaldīties, es šim nelietim dzīvoju kaimiņos desmit gadus. Kā gāju pie viņa aizņemties cirvi vai lāpstu, šis tikai : "nav man, nav."
 • Vari izstāstīt savu nedēļas smieklīgāko notikumu..?
  Kojās eju uz dušu. Kājās bikses ar kabatām, a labajā kabatā telefons. ieeju dušas priekškabīnē, ģērbjos nost. a tur pie sienas ir tāda redeļota renstelīte (līdzīgi kā uz ielām, tikai mazāka izmēros). velku nost bikses...un pēkšņi izkrīt telefons, izšķist uz 3 daļām (pats telefons, baterija un aizmugurējais vāciņš). Vēl milimetrs un viss būtu iekritis ūdens renstelē (bet laimīgā kārtā uzkrita tieši uz rensteles redelēm). Es pa visām dušām nokliedzos "BĻ*D", a meitenes blakus dušas kabīnēs sāk riktīgi smieties :D
  No vienas puses - pati pēc tam sie sevis ilgi smējos, no otras - šitā noplauka. Man smiekli nāca par to, ka blakus dušas kabīnēs meitenes smējās :D
 • kads interesants atdgadijums ir atgadijies jusu dzive
  laikam jau visu laiku kaut kas notiek, bet visspilgtak palicis atminja parsteigums ar biljetes numuru,un tas bija 2 dienas pirms izlidoshanas!
 • Interesantakais vai baisakais kas jums ir atgadijies,dzivojot kopa ar savu majdzivniecinju!!
  Baisākais - viņai uz balkona patīk staigāt pa veļas auklām. Reiz sēžu savā istabā, dzirdu pa vēdlodziņu savas kaķenes bļāvienus uz virtuves balkona. Izskrienu virtuvē, a viņa tikai ar divām priekšķepiņām pieķērusies pie balkona margas ārējā pusē knapi turējās. Biju pārbijusies.

  Dīvainākais - viņai patīk spēlēt paslēpes ar mums. Reizēm viņa tās apvieno arī ar ķerenēm...  Vienreiz šī tā spēlējas ar mani, tad uz brīdi apstājās istabas vidū un brīnījās. Tad es sakustējos, un laikam šī sabijās - kā sāka skriet uz priekšu (laikam pati īsti neredzēja uz kurieni), tā arī iespolēja skapī. Vēl pakaļkājas gaisā pacēlās.

  Un vēl - viņa mēdz slēpties koridorī sienas skapī, un kad kāds iet garām, tā izskriet tieši zem kājām. Reizēm liekas, ka sirds apstāsies no pārbīļa.
 • vai esi līdis uz "vēdera"?
  tas labāk piederas tādiem, kas dara pa priekšu un domā pēc tam.
  tiem, kuru priekšā es būtu gatava uz vēdera līst, nedarīšu pāri, vnk nevaru.
  hm...kad gan es līdu pa zemi... neatceros, traki nepatīk netīrās drēbēs staigāt.
 • Gāze pēc savas būtības ceļas augšup, bet tad kāpēc vēdera gāzes iet uz leju?
  tāpēc, ka tās gāzes, kas iet pa apakšgalu rodas resnajā zarnā, baktēriju metabolisma rezultātā. tā kā izplatoties spiedienam pa resno zarnu īsāks ceļš līdz ārpasaulei ir caur anālo atveri, tad nu gāzes, lai izlīdzinātu zarnas iekšējo spiedienu iet pa apakšgalu, turklāt virzīties atpakaļ uz kuņģi un uz gremošanas trakta sākotnējo daļu sagremotajai barībai un gāzēm no resnās zarnas neļauj kuņģa apakšējais sfinkteris (slēdzējmuskulis), kā arī valva ileocaecalis-  līkumotās in aklās zarnas vārstulis.

  Atraugas savukārt nodrošina rūgšanas procesi mūsu kuņģī. Šo gaisa burbuli kuņģa apakšējais sfinkteris nelaiž zarnās, tad nu tas ceļo uz augšu, jo kuņģim nav augšēja sfinktera, kas noslēgtu kuņģi no barības vada.
 • Izsakiet sawas domas..!
  Nezinu gan, kāpēc cilvēki domā, ka ir slikti, ja meitene pīpē un dzer, es agrāk pīpēju, bet nu, neviens pat nevarēja to iedomāties, es dažreiz iedzeru, bet mana mamma domā, ka es to daru drausmīgi reti, un, ka iedzeru tikai vienu mutīti, ķipa man jau pietiekot, ka esmu gar zemi. :D
  Bet es turu pat ilgāk kā daudzi džeki.


  Labās meitenes kaujoties māk tikai skrāpēties un raut aiz matiem, sliktās spārdīt un sist no visa spēka ar kulakiem.
  Kāpēc tā?
  Labajām bail aplauzt nadziņus spēlējot volejbolu.
  Es domāju, ka tās labās vnk pazemo sievietes.
  Izturās tā kā mīkstās kaut kādas.
  Tēlo no sevis nezin ko.


  Bet tā, es pat īsti nezinu, kāpēc sabiedrība ar saviem stereotipiem saliek cilvēkus kaut kādos rāmjos, tas ir stūlbi!
 • Kā ir visērtāk gulēt - uz vēdera vai muguras????
  parasti aizmiegu, guļot uz vēdera, bet pamostos - kā nu kuro reizi.. gadās pamosties arī uz grīdas, un tad vairs nav svarīgi - uz vēdera vai uz muguras :D :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system