Atbildes

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 9 g  

  ieslogi redelju gultinjaa..:D

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 9 g  

  MIEGAZĀLES.... (nu labi, labi, joks...)

  1.  0 0

  ART_MAN (28) 4 (1065)411 9 g  

  Atrodi otru līdzīgu, lai sadraudzējas!

  1.  0 0

  laima1000 (26) 6 (15165)3316 9 g  

  liec lai izmazgaa maaju :D

  1.  0 0

  vijolite24 (57) 6 (7958)239 9 g  

  vajag nodarbi bernam

  1.  0 0

  jamis 4 (1176)26 9 g  

  vajag dot est gliemežus.

  1.  0 0

  naidena (43) 4 (1923)24 9 g  

  ja bērns tiešām ir hiperaktīvs, jāgrižas pie ārsta un jālieto Ritalīnu. Bez medikamentozās terapijas šiem bērniem ir bēdīgas nākotnes izredzes. Bet iespējams tā ir tikai paaugstināta aktivitāte, tad gan var bērnu iesaistīt dažādās lietderīgās nodarbēs (aizskrien tur, atnes to...)

  1.  0 0

  Nika37 3 (639)15 9 g  

  Nevajag tikt galā,lai aug brīvs!

  1.  0 0

  black_angel_ 3 (501)23 9 g  

  sis berns patstvigi ir ar kutko janodarbina...

  1.  0 0

  Redeye 3 (512)13 9 g  

  iedod viņam hiperaktīvu suni! (jo lielāks, jo labāk, bet tikai hiperaktīvs!)
  ..un tad pasaki, ka bērns ir hiperaktīvs! =D

  nē, nu var jau viņu sūtīt uz visādiem pulciņiem (dejošana, karatē, futbols utt., bet tas i dārgāk un kuram ta nepatīk suņuki?) ;)
  P.S. varbūt pamēģini viņu pievērst budismam? lai meditēt iemācās!

Līdzīgie jautājumi

 • Kā ir labāk būt.......aktīvam vai HIPERaktīvam ???
  būt kāds esi un nesamākslots
 • Jūsu izvēle - mīlēt VAI tikt mīlētam?
  Abus ar noslieci uz otru. Tikai saņemt nav interesanti. Man patīk izbaudīt gandarījumu.
 • Kā ātrāk tikt vaļā no siņaka zem acs?
  Tas Tevi tikai izdailjo. Nepaarprotami staasta par Tevi un Tavu dziivesveidu. Nes ar godu!!!:))
 • Kā tikt galā ar paģirām?
  Jāapēd jēla ola, jādzer daudz gāzēts dzēriens, nekādā gadījumā nedrīkst dzert kafiju, jo tā paaugstina skābju līmeni kuņģī! Vislabāk organismu attīra citronūdens ar medu!
 • Kā tikt no tā vaļā?
  Nezinu, katram savs "bardaks bēniņos"   - kas tieši!? Bērnības atmiņas?, mīlestības lauskas serdi graiza?, kara sausmas!? KAS???
  Ieteikt kādu huiņveidīgu herāciju, tjip atdodies mūzikai, skaties dzīvē uz priekšu, ne atpakaļ, aizraujies ar sirdslietām, hobijiem, atdodies mācībām, sevis pilnveidošanai, uztaisīt jaunus sū...us, vecie aizmirsīsies...    - ja pats līdz šim neesi atradis, garām. Katrs cilvēks ir ļoti individuāls ar savu dzīves gājumu, asociācijām/pārdzīvoto utt. (saškirojums pa horoskopiem un tipiem - tas vis arī ir fuflo absolūts). Ir dzirdēts par ļoti labiem, profesionāliem (vecā kaluma, neapšaubu, ka ir gan arī no jaunajiem kāds nesurogāts) psihologiem. Izrunāšanās ar kādu ļoti labu, uzticamu, gudru, dzīvi redzējušu draugu.
 • Ka tikt vaļā no klepus?
  Jā, Tev jau deva labas atbildes. var piebilst to, ka no klepus atbrīvoties īsti nevajag, jo tas ir kā aizsardzības mehānisms- organisms cenšas sevi atbrīvot no tā vīrusa vai baktērijas, ko visdrīzāk esi noķērusi. Tev būtu tam jāpalīdz veicinot atklepošanos un atkrēpošanos, lai tie mikroorganismi iet ārā nevis paliek dzīvot plaušās, kā rezultātā vēl var tikt pie pneimonijas..
  Ja pēc nedēļas nepāriet, labāk tomēr aiziet pie ārsta un uzzināt iemeslu, jo varbūt papildus ir vēl nepieciešama kāda antibiotiskā terapija.
 • Kā tikt vaļā no datoratkarības?
  Pirmkārt, Tev ir jāpaziņo visiem mājiniekiem, ka vēlies tikt vaļā no šīs atkarības un viņiem Tev ir jāpalīdz. Otrkārt, sastādi darbiņu sarakstu, kurus tu gribētu paveikt un dari tos cik cītīgi vien spēj nedomājot par datoru. Treškārt, mēģini vairāk laika pavadīt sarunās ar citiem cilvēkiem- ģimenes locekļiem, draugiem.. Centies biežāk iziet ārā.
 • Kā ātrāk tikt galā ar zilumu?
  Kāpostu lapa + FastumGel + MakeUp
 • Kā var dabūt utis un kā no tām tikt vaļā?
  Utis dabū kontakta ceļā no citiem cilvēkiem, kam arī ir utis. Visbiežāk, izmantojot tāda cilvēka ķemmi, matu gumiju, guļot uz viena spilvena... Ja mati nav pārāk gari, tad no tām tikt vaļā ir diezgan vienkārši. Aptiekās ir nopērkami speciāli šampūni, kas labi palīdz. Būtu jāiegādājas arī speciāla smalka ķemmīte ar ko tās izķemmēt ārā (maksā zem lata. Bet, protams, ar ķemmīti vien nepietiks, tā tikai paātrinās procesu). Matu mazgāšanas procedūru būtu vēlams atkārtot. Stingri jānovēro, vai kāds no mājiniekiem arī nav dabūjis utis.
  Vēl, jāņem vērā, ka utu oliņas var būt arī matu gumijās, ķemmēs, uz apģērba, mīkstajām rotaļlietām vai gultas veļas. Veļu mazgā temperatūrā, kas ir augstāka par 55 grādiem vai arī ieliek celofāna maisiņā un stingri nosien, tā lai netiktu iekšā gaiss.  Jāapstrādā vai jānomaina ķemme.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system