Atbildes

  1.  0 0

  Pekausisar 1 (117)1 11 g  

  Vakar viena meitene seedeeja uz kreesla, veera valjaa pudeli un nokrita atmuguriski. Ar kreeslu viss bija kaartiibaa, neviens nepaliidzeeja. Kaads veel taa ir nokritis? :D

  1.  0 0

  saldumins15 (27) 4 (1984)1714 11 g  

  ja saproti krieviski apskati manu jautajumi tur ir smiekligi pantini....

  1.  0 0

  Dirix (33) 4 (1877)37 11 g  

  Esi redzējusi baltu nēģeri?  - A es arī nē!

Līdzīgie jautājumi

 • Pastāstīsiet kaut ko jautru?
  nūū.. gan jau, ka izdzēsis administrācija, bet man slinkums mainīt tos dažus vārdus, bet ne es esmu autors.. (dažas * saliku.. ^^)

  Vēstule Ziemassvētku vecītim


      Dārgais Ziemassvētku vecīti!
      Tā laikam Tev nav pierasta lieta saņemt vēstules pēc Ziemassvētkiem, martā. Taču rakstu tāpēc, ka gribētu noskaidrot kādu domstarpību, kas radusies starp mums. Aizvadītā gada nogalē es Tev uzraxtīju vēstuli, kurā palūdzu Tev velosipēdu, elektrisko dzelzceļu, skrituļslidu komplektu un futbolistu formu. Visu gadu es mācījos kā vājprātīgs, man bija labākās atzīmes ne tikai klasē, bet arī skolā. Goda vārds, neviens neuzvedās tik labi kā es. Es patstāvīgi skrēju uz veikalu un pat divas reizes palīdzēju večiņai pāriet pāri ielai. Nav vairāk neviena laba darba, ko es nebūtu izdarījis.
      Un kāda mārutka pēc atnesi man šito debilo krūzīti, idiotisko svilpīti un to atbaidošo zeķu pāri? Ko Tu, āpsi, vispār esi no sevis iedomājies, šādi liekot man visu gadu uzvesties un atstājot visu šo mēslu čupu zem eglītes? Un kā ņirgājoties Tu atnesi tā-ā-ā-du dāvanu kaudzi tam kretīnam, kas dzīvo kaimiņu mājā, ka viņš ar tām visām pat pa durvīm nevarēja ieiet? Tā ka nemaz neiedomājies nākamgad bāzt savu resno, smirdīgo pakaļu man pie loga. Es tevi turpat uz vietas izd*****u un ar akmeņiem apmētāšu tavus briežus tā, ka viņi aizbēgs no Tevis un Tev ar kājām nāksies iet atpakaļ uz savu nedataisīto Ziemeļpolu, apmēram tāpat kā man, jo Tu man neuzdāvināji to nolādēto velosipēdu! Ej d***t, Ziemassvētku vecīti! Šogad Tu tiešām uzzināsi, cik es slikts varu būt, Tu, resnais, taukainais, smirdīgais briežu drātētājs!

  Vienmēr tavs
  Jānītits.
 • kurš var kautko pastāstīt par adatu terapiju?
  Sena un rezultatīva metode, tikai ir viens bet! Jābūt ļoti pārliecinātam, ka esi nonācis profesionāla rokās. Mazākā kļūda, var stimulēt nepareizos punktus un tad var kļūt vēl sliktāk. Vienu ārstu zinu, kas sevi ir pierādījis ļoti daudzus gadus. Bija laiki, kad pēc viņa tika sūtītas uz Rīgu lidmašīnas, lai steidzīgi viņu nogādātu Maskavā, kāda valstsvīra veselības problēmu gadījumā. Šis vīrs zina , ko dara. Varu dot informāciju, bet ja tā tikai interese, par terapiju kā tādu, par to var atrast daudz grāmatu, tikai pameklē!
 • Zināt kādu jautru teicienu?
  Nevainīgs vēl neviens nav nomiris - dzīve izdrāž visus.
 • Ko var jautru padarīt mašīnā?
  Tev pasaki, arī gribēsi")))!
 • Iesakiet kadu jautru dziesmeenu?:)
 • Kādu labu, jautru grupu var uzaicināt uz Balli?
  Nu pirmais kas iešaujas prātā - Labvēlīgais tips, bet tiešām nezinu par cenām, bet tas, ka jautri tas 100% garantēts!
 • Parādīsiet kādu jautru pasakas tēla parodiju?
 • izstāsti kādu aniktdoti vai dzīves jautru atgadījumu?
  divas blondīnes brauc ar zaparožicu abām vienlaikus saplīst nu viņāš apstājas ceļa mālā viena atver priekšā motora pārsegu otra atver bagāžnieku ta pirmā saka draudzenei man motors pazudis otra reku man viens lieks:):):)
 • .Lūdzu, iesakiet kādu jautru, interesantu viesiibu speeli!!!!?.
  http://www.tervete.lv/index.php?p=izklaide&s=viesibuspeles

  Visi sasēžas riņķītī, vēlams puisi, meitene, puisis, meitene utt. un vēlams, lai pārīši nesēž blakus. Viens ir vadītājs, kas visu to noorganizē un pastāsta noteikumus. Pulksteņrādītāja virzienā katrs savam blakussēdošajam pasaka kāda ķermeņa daļa viņam ir skaista, piemēram - tev ir skaistas ausis!!! Kad visi ir pateikuši skaitāko ķermeņa daļu blakussēdošajam, tad vadītājs saka, ka tā ķermeņa daļa, ko esi nosaucis par skaistāko savam blakussēdošajam ir jānobučo!! Galā ir ļoti jautri, jo ko nu kurš ir pateici, cits ir pateicis - tev ir skaists dibens, līdz ar to jānobučo dibens, cits atkal - tev ir smuka kāja utt. Žēl tikai, ka tādu spēli var tikai vienreiz spēlēt, jo loģiski, tad, kad zin šitās spēles prikolu, tad vairs nav jēgas spēlēt.

  Vēl ir spēle - Mīlestības figūras
  Telpā paliek vadītājs un viens pāris /meitene un puisis/. Pārējie nedrīkst redzētun dzirdēt notiekošo.
  Vadītājs liek viņiem abiem no saviem ķermeņiem izveidot figūru, kas asociējas ar mīlestību. Parasti cilvēki uzreiz izveido kādu no seksa pozīcijām.
  Tad vadītājs ielaiž telpā vienu no viesiem un pastāsta, ka te ir izveidota mīlestības figūra, bet viņam vajadzētu no šiem abiem izveidot citu. Kad jaunpienācējs ir izveidojis citu figūru, tad vadītājs viņam liek samainīties vietām ar puisi (ja iesauktais telpā ir puisis) vai ar meiteni (ja ienākusi ir meitene), bet neizjaukt pašas izveidoto figūru.
  Tad telpā sauc nākamo....
  Baigi smieklīgi ir no malas vērot, kādu figūru izveido un kāda pēc tam ir reakcija, kad pasaka, ka jāmainās vietām..

  ja cilvēku pavairāk, tad interesanta ir šāda nodarbe. Visi sastājas lielā aplī. Skan mūzika un pa apli tiek padota paliela soma. Mūzika apstājas. Tam, kam soma palika rokā, jāņem no turienes ārā sainītis... A somā ir dažādi apģērba gabali (var ne tikai drēbes, bet maskas, parūkas, utt - katru ielikt savā maisiņā.) To maisiņu, kuru izvelk no somas, dalībnieks taisa vaļā un velk mugurā. - pēc tam uztaisa kopīgo foto :D

  Un vēl viesības var spēlēt spēli ALIAS - interesanta :)
 • Vai jūs zināt, kādas spēles, kuras spēlēt draugu kompānijā, lai uzturētu jautru atmosfēru? :)
  Latgales  pusē ļoti laba ir "bura" - kāršu spēle, 31.p jāsavāc, noteikumi gan piemirsušies. Es mazs, varēju muti atplētis stundām skatīties, kā zvejnieki spēlē petrolejas lampas gaismā.. Tikko iedomājos -varbūt tā jautrība ir vairāk no pašas kompānijas atkarīga!?
  Riču-raču, loto.. nu un, protams, domino.
  Vai vislabākās  ir tās, kur nav nekas nepieciešams, nu nez - tad varbūt nazīša durstīšana starp pirkstiem uz ātrumu.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system