Atbildes

  1.  1 0

  haralds (66) 6 (6719)227 11 g  

  Acīmredzot domā citādi.

  1.  0 0

  vertehvostka (59) 1 (170)1 11 g  

  Ir dazreiz rugta patiesiba,un lai cilveku netraumet labak samelot ja tas nekaites vinam

  1.  0 0

  alise (45) 4 (1022)39 11 g  

  Viņi baidās teikt patiesību,jo grib tevi pasargāt

  1.  0 0

  smskika (27) 2 (467)13 11 g  

  Patiesība parasti ir vēl grūtāk pieņemt nekā melus un tāpēc šis cilvēks tev ir samelojis, jo droši vien nevēlas tevi sāpināt! ... Ar to ka cilvēks ir tev samelojis nav jādusmojas, jo ne veinmēr ir labi teikt patiesību, jo ir jau arī jāmelo! Ne vienmēr visu var stāstīt un runāt! - dažreiz ir jāmāk arī paklusēt va arī samelot! ...
  Tas ka tas nodara sāpes - tev pilnīgi piekrītu, bet nevaig dusmoties uz to cilvēku, jo viņš varbūt ir gribējis kā labāk vai  arī tam cilvēkam ir savi iemesli, kāpēc viņš tev ir samelojis! ... Venkārši ar to ir jāsamierinās, jo citus jau nepārtaisīsi!

  1.  0 0

  Lucija (59) 5 (2579)126 11 g  

  Visumā cilvēki melojot aiz bailēm.Dažreiz- lai lieki nesāpinātu otru.

  1.  0 0

  alusveders (34) 2 (344)2 11 g  

  visiem sap vienkarsi nerekinas ar musu jutam. doma kas tur liels. mulki nepardzivo tas ar laiku paries doma pa ko citu un tas nav viegli turies sauluk

  1.  0 0

  vijolite24 (59) 6 (7958)239 11 g  

  protams

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3540 11 g  

  labak rugta taisniba neka saldi meli

  1.  0 0

  Regis (53) 5 (3834)125 11 g  

  Vienā no iepriekšējā\iem jautājumiem pati atzinies ka mānies. Dods devējam atdodas - desmitkārtīgi. Pati mānies, bet gribi, lai citi pret tevi ir kristālskaidri. Negodīgi.

  1.  0 0

  kaagribi (59) 6 (15341)237 11 g  

    Nu nesanāca viņiem labais darbiņš, bet bija cenšanās - kāda šķirba, ja sāp tāpat

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Tik traki jau nav, ka drusciņ sagroza patiesību. Katram jau var misēties.

Līdzīgie jautājumi

 • Kurš patiesībā ciš vairāk,tas kuram melo,jeb tas kurš melo?
  no sākuma jau tas kuram melo, jo izrādās, ka visu laiku ir melots par visu un visiem, vēlāk jau tas kurš ir melojis, jo cilvēks vairāk neuztver nopietni otra sacīto, vai neklausās vispār.
 • Jums ir tā gadījies, ka kāds jums melo, bet jūs ziniet patiesību?
  Teikšu tā...ir vairāki cilvēki, kas man melo acīs skatīdamies, domājot, ka es nekā nezinu/nenojaušu.. bet pats labākais ir tas, ka es visus viņu melus zinu, pateicoties pāris pļāpīgiem putniņiem un savai attapībai. Ehh, lai jau domā, ka esmu pēdējā muļķe :D Man gabals no tā nenokritīs. :D  
 • Kāpēc cilvēki melo?
  tāpēc, ka taisnība ir skarba, bet meli ir saldi
 • Kāpēc cilvēki melo?
  Neatzīstu melus, vien patiesību dažkārt kāds arī paspēj interpretēt, bet domāju, ka tie kas melo ,aizsargājas, slēpjas. Reiz pazinu sievieti, kas pataloģiski meloja, dažkārt klausījos un brīnījos, cik stulbi var būt šie meli, bet tad piedzīvoju viņas pilnīgu sajukšanu, tad arī sapratu, kādā stadijā bija viņas saprašana, par to, ko viņa dara un ka tā bija viņas pēdējā aizsardzība. Mana vīra māte, savos 87 gados, nespēdama pieņemt patiesību, nojuka uz to, ka sāka vēlamo uztvert par īstenību. Ārsti atzina, ka tā ir pašaizsardzība, citādi īstenība viņu iznīcinātu. Bet ir jau arī vienkāršāki gadījumi.
 • Kādēļ Tu melo cilvēkiem, ko mīli?!
  ...lai pasargātu viņus no liekiem pārdzīvojumiem, un citreiz lai sevi pasargātu no liekiem
  pārmetumiem.
 • jūs vienmēr varat atšķirt kad cilvēki jums melo?
  protams.. to taksh var redzeet.. valoda raustaas, neskatas aciis arii nekad..
 • Jautājums par melošanu tuviem cilvēkiem... (iekšā paskaidrojums)
  Saskarties ar to - dzīves neatņemama sastāvdaļa un tas notiek, neskatoties, cik katrs gudrs, uzmanīgs. Labi vai diemžēl - tā nu ir katra individuāla situācija. Bet, ņemot vērā modernās sabiedrības tendences un likumsakarības, labāk lai to subjekts izbauda un pēc iespējas mazākiem morāliem, fiziskiem un materiāliem zaudējumiem tiek pāri ātrāk, nekā vēlāk. Protams, ir gadījumi, kad meli ir neapzināti  - t.i. - smaga slimība un šim gadījumiem ir medicīniskas iestādes ar attiecīgiem speciālistiem.
  Esmu jau rīkojies un zinu, ka mēgināt tādam(-ai) kaut ko iestāstīt, pārliecināt.... :DDDD Tāda ampelēšanās pieder atraktīvai, naivuma un pozitīvu pasaku tēlu pārsātinātajai jaunībai. Veltīga laika un savas veselības izšķiešana. NAH//J un miers mājās. Kas piekāš vienreiz, piekāsīs nākamo. Viss ir laika jautājums. Cilvēku ir miljardi uz pasaules!
 • Priekš kam cilvēkiem jāizdomā, jāmelo, ka viņi redzēja NLO, kāds no tā labums?
  Gan jau kaut kāds labums viņiem ir - kam jautrībai, pasmieties, citam populariitātei, reitingam, peļņai, novērst uzmanību kādā brīdī no kā cita...
  Domā, ka meloja visi!?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system