Atbildes

  1.  1 0

  nahNiku (30) 6 (9179)249 10 g  

  ne visus psihologus par tādiem var nosaukt...

  1.  0 0

  arnitka (33) 6 (9459)2421 10 g  

  viņiem ir talants

  1.  0 0

  afro_diite 4 (1668)36 10 g  

  tape ka patik cakaret citiem smadzenes

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 10 g  

  tapeec ka vinjaiem patiik klausiities citu neveiksmees, unpasi gan jau ka maacaas no taa

  1.  0 0

  blade07 4 (1750)38 10 g  

  beerniibaa bija psihi..

  1.  0 1

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

  Vai Tev ir viena kroka? un uz tās tu sēdi??

Līdzīgie jautājumi

 • Bērnu psihologi vai psihoterapeiti - kur tos atrast Jūrmalā?
  1188
 • Kāpēc psihologi var palīdzēt citiem, bet ar savām problēmām galā netiek?
  Jo psihologs, galvenokaart, ieskaidro savam pacientam, to, ko pacients pats zina, vnk vajag, lai kaads no malas to pasaka. Psihologam, tāpat kā jebkuram citam, vajag, lai no malas kāds viņam pasaka to, ko viņš pats jau zina. Visa psiholoģiskās konsultācijas pamatā balstās uz to, ka psihologs palīdz cilvēkam izzināt pašam sevi un atrast atbildes uz jautājumiem.
 • Daudzi psihologi muld "tukšas pīlītes", bet cilvēki tām tic, kā tā?
  Tukšas pīles dzen ne tikai psihologi - un tā būtu tā mazkaitīgākā kategorija. Paskaties apkārt - meli ir visapkārt. Skaisti, izrafinēti, gudri, daudzpakāpju, ne tik profesionāli, jaunus melus rosinoši utt. utjp.. un viss aiziet tik tālu, ka cilvēki ir apdullināti un neko vairs nesaprot. Es šo saucu par zombiku stadiju - tagad ir ņemams tas cilvēciņš pie rokas un vedams, kur vajag - pie kādas siles, pie kādas informācijas, izklaides, prioritātes utt.. Protams, pirmos "paņem priekšā", kuriem pašiem nav sava nekā pierē - jā subjekts tik barojies atplestu muti no avīželēm un tv ekrāna, tad tur jau gatavs "frukts". Un neviens jau nesaka, ka viņš nenodzīvos laimīgi savu ilgo mūžiņu.
  p.s. starp citu - labiem psihologiem vienmēr būs vieta masu mediju, politiķu, tirdzniecības brendu u.c.  "virtuvēs". Mūsu smadzenes ir viņu galvenā barība - malači! - kāpēc gan ne!?  ja prāts un izglītība ļauj.   (ups, ar tējas karoti acī...)
 • Vai ir psihologi kuriem nevajag psihologa palīdzību?
    psihologs jau ir diagnoze.
  tā nav profesija,bet diagnoze.
  Tas tāpat kā skolotājs,jo tā ir diagnoze ne profesija, jo viņi ir arī ikdienā skolotāji,nevis tikai skolā un ar tādiem ir stulbi sadzīvot,ka visu mūždien vērtē pēc skolotāja redzes loka.

  es domāju,ka viņi jau ir slimi ar savu darbu, ka pie viņiem visi iet un klāsta savas problēmas un tad jau aiziet ieteikumi un pamācības utt  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system