Atbildes

  1.  1 0

  BloNdiine69 (27) 2 (381)25 9 g  

  tapec ka tas ta ir

  1.  1 0

  spaikers_ 7 (56252)4853 9 g  

  trakie to veido un uz viņiem tik tā turas un pastāv

  1.  0 0

  Siggi 5 (3002)125 9 g  

  ..., taapec, ka trakajiem taa arii pieder :)

  1.  0 0

  zakjelis 4 (1915)38 9 g  

  tāamdēļ, ka tie, kas ir  "drusku ķerti", daudz nedomā par sekām, bet rīkojas. Rīkojas ātri, steigā, neprātojot, līdz ar to daudz ko sasniedz, izdara daudz ko tādu, par ko citiem mute paliek vaļā.
  tā kā viņiem nav šķēršļu un robežu, gluži loģiski var teikt, ka viņiem pieder pasaule

  1.  0 0

  baigaa 5 (3701)1510 9 g  

  jo mums trakajiem arii pieder pasaule

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 9 g  

  taa tas ir :D

  1.  0 0

  laima1000 (26) 6 (15165)3316 9 g  

  jo viniem nenokaa nav bail...var atlauties dariit ko vien veelas

Līdzīgie jautājumi

 • Vai trakajiem pieder pasaule ?
  Tad jau sanāk, ka pasaule ir arī MANĀ ĪPAŠUMĀ..
  JEE....
 • Vai trakajiem pieder pasaule??
  Trakajiem pieder pasaule, tātad arī man! :)
 • Vai strīdos pēdējais vārds pieder Tev?
  esmu klusiņš,nogaidu,pasaku ko mīļu lai tam dusmu pūslim parādās smaids tad apliecinu un pierādu ka strīdam nebi pamata un nekādas taisnības :DDD
 • kas nemantisks tev pieder?
  briviba...
 • Ja tev piederētu viss, kur tu to glabātu?
  Parex bankā
 • kas pieder tev un vieniigi tev?
  nu mana sirds ir tikai mana
 • Vai nākotne pieder robotiem?
  Njuss, kā Tev teikt, pagātne, tagadne un nākotne jau pieder Lielajam. Lasot Tavu jautājumu kontekstā:"Vai roboti pārņems varu pār cilvēku?"
  Kā, piemēram, mums droši vien visiem labi zināmajā Gubernatora k-ga filmās "Terminator" un citās.. :) Ļoti interesanta un plaša tēma. Tehnoloģijas attīstās milzu tempos un pieaugošā progresijā. Scenarāiji var būt dažādi. Nedaudz oponējot Odium77 k-gam - man pat bail iedomāties, kas ir "sacepts" spec. kiberlaboratorijās, ja (piemēra pēc), mums tik mīļajās kastītēs, kas acu priekšā, ik sekundi notiek simtiem, tūkstošiem pašārtsējošu/labojošu procesu, un tai pat laikā, ņemot pret mums pat ZINĀMAJIEM sasniegumiem elektronikā/kibernētikā, šie Windowsi, Linuxi u.c. ir skaitļojamo kauliņu līmenī( un, kā savas smadzenes un pārējās organisma iespējas, izmantojam labi, ja 2..3..līdz 5%).  Jau pasen notiek dzīvu audu un sintētisku materiālu "krustošana'". Biokibernētika. Mikroshēmas/čipi ar dzīvu smadzeņu šunām. "Mākslīgais intelekts"... uhh- grūti atbildēt.  Cik man zināms, uz doto brīdi sistēmas spēj ne tikai sevi ārstēt, pašatjaunoties, bet arī pilnveidoties. Ja palasa fantastikas klasiku (Lielo, Vernu, Doilu u.c.), mēs varam novērot interesantu lietu - tajā laikā, kas šķita fantastika un itin bieži sabiedrībā izsauca ironiju, smieklus, skepsi, piepildījās pat daudz ātrāk, nekā tajos fantastiskas (it kā) romānos... Cilvēcei ir raksturīga tendence tiekties uz savu sapņu, fantāziju piepildīšanu un tā tas arī notiek. Vai piepildītais sapnis kādreiz neizštukos, ka tas divkājainais radījums, kurš izēdis un pied..is planētu, ir lieks un pienācis laiks "skatuvi" attīrīt cita uznācienam... nemācēšu atbildēt.
  Runājot par tautsaimniecību, tad tā JAU pieder robotiem, es personīgi neko sliktu nesaskatu, varbūt tas ir subjektīvi, jo manas intereses, pamatizglītība un skaistākie pilnbrieda gadi pagāja tiešā saskarsmē ar "augstas raudzes" tehnoloģijām. Ja palaidīsi apkārt skatienu pa savu istabu, gandrīz viss vairāk vai mazāk ir izgatavots ar robotu palīdzību. Roboti ir un paliks neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, bet nākotne, ceru, piederēs CILVĒKAM - DOMĀJOŠAM, RADOŠAM!
 • Kam pieder pedejais vards?
  tam kuram vel ir zobi palikuši
 • tavuprāt vai cilvēks var cilvēkam piederēt?
  Tu pats sev nepiederi, kur nu vēl kādam citam  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system